ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ :P...ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΠΩΣΗ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΕΙΤΕ ΟΧΙ...Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ;)

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΜΕ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΕΑΣ ΤΟ ΚΑΜΩ ΕΓΩ :lol: ;)

ΠΡΩΙΝΟ 2ΩΡΟ ΓΙΑ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ''....ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ 25-30Μ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ,ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ!

ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΗΜΑΔΙ....ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ....ΚΑΝΩ 5-6 ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΝΤΑ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ...

ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ 25-30 ΠΟΥΛΙΑ...ΟΡΙΑΚΗ ΒΟΛΗ....ΠΕΡΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΟΥΝ....ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΠΑΛΙ :? ....ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΡΙΞΑ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΡΙΞΕΣ...ΜΟΥΓΚΑ :roll:

ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ....ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ;)....1 ΠΟΥΛΙ ΤΕΛΙΚΑ!!

ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ....ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΗΤΑΝ 20-22 ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ....ΩΡΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΑΥΤΟ...ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ :P

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΡΕ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΥΝΗΓΙ...ΑΛΛΑΓΗ ΟΠΛΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ(ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΟΛΗ) :P + 1 ΟΡΤΥΚΙ!!!

ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΗΚΑ ΚΟΝΤΑ(150Μ :shock: ) ΣΕ ΟΙΚΙΑ ΕΓΓΛΕΖΟΥ....ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΓΕΝΕΙ Ο ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ :D ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ....ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ...ΤΙ.....ΜΟΥ ΛΕΕΙ....TWO HUNTDRED METERS...ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΒΟΛΗΣ ΤΟΥ ΟΡΤΥΚΙΟΥ....ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΚ ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΛΕΩ....ΕΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ 200Μ ΤΩΡΑ :D

ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΦΟΥ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 12.30 ΞΑΝΑ ΓΙΑ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΕΥΘΗΝΣΕΙΣ....ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟΣ ΤΟΠΟΣ!

ΑΚΟΥΩ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΚΑΡΙΖΟΝΤΑΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΗΚΟΝΩΜΑΙ....ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΥΨΟΣ 20Μ.....ΕΣΝΤΗΚΤΩΔΗΣ ΒΟΛΗ ΜΕ ΤΟ 3* ΚΑΙ ΠΑΕΙ.....ΓΥΡΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΗΛΙΟ.....ΣΗΜΑΔΕΥΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....147 ΦΤΕΡΑ :shock: ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΥΚΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΟΥΛ ΣΤΑ 25Μ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΑΕΡΑ....ΚΑΙ ΑΜΕΣΟΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΕΡΑΝΑΥΝΟΒΟΛΗΜΕΝΟ....ΜΕ ΠΟΣΑ ΣΚΑΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ :shock: ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗ ΧΑΡΑΔΡΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΣΤΑ 30Μ....ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΕ ΣΟΛΩΝ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΟΥ......ΛΟΓΑΡΙΑΖΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ ΟΜΩΣ :o

ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΛΕΩΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΘΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗ ΛΟΥΣΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ(ΣΙΓΟΥΡΙΑ)...ΑΚΟΥΩ ΘΟΡΥΒΟ.....ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΥΦΕΚΙΑ..ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΧΑΡΑΔΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΧΟΙΜΩΝΑ ΤΟΝ ΑΛΟΥΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΥΚΝΑ...ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΑΝΕΤΑ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ...ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ....ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ!!!

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1 ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟ,1 ΟΡΤΥΚΙ ΕΝΑ ΠΕΡΔΙΚΙ :D ΚΑΙ 6 ΄΄ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' Η 1 ΧΑΜΕΝΗ...ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΛΙ :P

ωραιοσ σολωνα .το σκυλακι καμνειγια νυφη στο μελλον νομιζω :lol: :lol:
ΠΑΝΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟΥΜΕ ΛΑΛΕΙΣ....ΑΣΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΣΟΥΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Laurona »

Βαλε μες το καφε το πρωι 2 δακτυλα μπύρα. ... σιρε τζιε μια ματζι με γευση κλεφτικο κ να δεις ινταλοις εννα τους κουτσιας αύριο :-D :-D :-D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
andreas78

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από andreas78 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :D :D :D
Χρύσανθε,
Έχει που την Κυριακή που θέλω να του το πω.....αχαχαχαχχαχαχαχα....Εννα κάμνει και μαθήματα σκοποβολής μετά...!!!!!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Γιατρός »

Πανικος Setter έγραψε:
savvis25 έγραψε:
Ρε Πανίκο τράβα τον γέριμο μεν τον σταματάς τράβα τον ..........................
Αυτό παρατήρησα και εγώ από το βίντεο. Γνώμη μου είναι ότι ίσως φταίει η ανάκρουση(ίσως πρέπει να κατέβεις γραμμάρια/πιέσεις και φυσικά αφού ρίχνεις σε αποστάσεις κανονικές... να βάζεις 7αρι σκάι με τάππα/μισόταππα σε τσοκ 4 ή 5)! ΑΤΕ και καρτερούμε αύριο να δούμε ολοκληρωμένες φάσεις να κατουρηθούμε από τη χαρά μας.
Κοπελια ευχαριστώ ολους για τις συμβουλές , θα προσπαθήσω να διορθώσω τα λάθη μου οσο γίνετε
Ήταν να σου πω για δεύτερη να βάλεις την περκώλο κάτσια( percollo caccia σε 3) αλλά επρόλαβε με ο Σαββής
Καλές επιτυχίες
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Costas686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 09 Αύγ 2015, 22:34

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Costas686 »

Καλή αρχή κάναμε και εμείς στην πρώτη μας εξόρμηση, εγλιπαραμεντην στο τέλος (φίνα) Στα θετικά η αποδημία, η μικρή αύξηση στα θηράματα.
Αρνητικά ο μεγάλος κίνδυνος που έχεις εσύ να τραυματιστείς η να τραυματίσεις κάποιον άλλον. ( Ο παρέας που κυνηγούσαμε μαζί βρέθηκε καρστι που ένα άλλον κυνηγό χωρίς να τον αντιληφτεί και για κακή τους τύχη και των δυο επέταξε ένας πέρτικος ολόιστια πάνω ανταλλάσοντας κυριολεχτικά πυρα στα 10 μετρά.

Δυνατοί και ασφαλείς για την αυριανή εξόρμηση.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΚΥΝΗΓΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Sergios »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΚΥΝΗΓΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ :P
Θα πάμε θα πάμε κι ελπίζω αύριο να με θέλει λίγο περισσότερο η τύχη....να πάμε να έρτουμε καλά προπαντών....
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Καλησπερα ,

Πάμε αύριο στη δεύτερη μας εξόρμηση, και ας ελπίσουμε ότι θα βρούμε τουλάχιστον μια καλή μαλαη να την δουλέψουν οι σκύλοι . Την Κυριακή πάντως από λαγό ήταν νεκρά η περιοχή. Δεν άφησαν τπτ στην περιοχή οι κρεατοςυλλεκτες από τότε που άρχισε το κυνήγι της σιδερένιας τον Αύγουστο. Αύριο σε παραδοσιακό λαγότοπο ελπίζουμε σε κάτι καλύτερο.
Από καρπώση είμασταν 3 άτομα πήραμε 7 περτικους. 4 εγώ , 1 ο σύντροφος και ο πατέρας μου πρώτη φορά δεν πήρε τπτ αφού δεν του έδωσαν ευκαιρία. Τους άλλους 2 μας τους βρήκαν οι μικροί ντρατχαρ μας με ωραία απορτ.
Τα ευτράπελα δεν έλειπαν αφού σιγουρεύτηκα εδώ και καιρό ότι ειμαστε ένας λαός άξεστος αμόρφωτος χωρίς τρόπους και ευγένεια. Είναι κρίμα τέτοια συμπεριφορά να την βλέπεις να ξεδιπλώνεται από σχετικά μεγάλους ανθρώπους γιατί θα την μεταβιβάσουν και στα δικά τους παιδιά. Μερικόι νομίζουν ότι τα βουνά τους ανήκουν, και είναι βυλλαες αν παίξουν όλα τα περδικια του βουνού. Προσωπικά κρύφω, τους καλημερίζω και απλά τους προσπερνώ.
Καλά και ασφαλής κυνήγια αύριο.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Καλημέρα παίδες, καλά και ασφαλισμένα κυνήγια. :)
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Dimitris »

Καλημέρα παιδιά ελπίζω να κυνηγήσετε καλά σήμερα και να επιστρέψετε πίσω σώοι. Εγώ σήμερα δεν θα δώσω το παρόν μου, ούτε την Κυριακή, είχα ατύχημα με την μοτόρα. Ευτυχώς εγλιτώσαμεν την με 1 διάστρεμμα κ σπάσιμο του μεγάλου δακτύλου του ποδιού. Να δούμε πότε θα επιστρέψουμε στο τερέν... Μάλλον για στάμα την Τετάρτη αν όλα παν καλά.
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”