Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

Καλισπεριζω όλη τη κυνηγοπαρεα
Δημιουργισα αυτό το θέμα με μόνο ένα σκοπό
Να ΘΕΡΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΣΩ το φίλο και admin Σαββα Μακρη η αλλιώς Σαββα Πολλά Μακρη, άλλος terminator :?: :o
Φίλε μου για μένα πρέπει να αλλάξεις nick name και να γράψεις The HUMBLE PROFESSOR :oops:
Να μην λέω και πολλά. Ο άνθρωπος εβοηθησε πολλούς από το φόρουμ και είπα και γω να δοκιμάσω αφού ετσιαττιζαν οι ώρες μας. Ετσι λοιπόν το περασμένο Σάββατο ευρέθηκαμε στο σκοπευτηριο. Ηπιαμε το καφέ μας ειπαμε τις κουβέντες μας έτσι πολλά στα χαλαρά και μετά αρχίσαμε το μάθημα
Μας είπε πράματα πολύ βασικά που αν και 18 χρόνια κυνηγός (και αλλά 8-10 βουρκατορας) εγώ δεν ήξερα γιατί δεν είχα κάποιον ο οποίος ασχολήθηκε με το θέμα να μου τα εξηγήσει
Τέλος παντός εκαμαμε τις δοκιμές μας στο πίνακα. Επαιξαμε και λίγους δίσκους με τη καθοδήγηση του Professor :geek:
Αποδηχτικε ότι το όπλο μου ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ (δεν είμαι ο καλύτερος κυνηγός αλλά στα 10 πουλιά τα 2-4 τα έπιανα τα με όπλο που δεν ήταν πάνω μου) βασικά αποδέχτηκε ότι εψηλοπεζα ενώ εστοχευα στο κέντρο του σταυρου :o :o
Ο Σάββας με συμβούλευσε τι να κάνω για το όπλο και τη Τρίτη το όπλο πήγε οπλουργο για πατενταρισμα
Αγόρασα επισης και εφάρμοσα καινούργιο στόχαστρο όπως με είχε συμβουλεψει.
Να μην τα πολυλογω δείτε από κάτω το πριν και μετά το μάθημα, οδηγίες και συμβουλές του φίλου μου
Εικόνα
Φίλε Σαββα είσαι λεβεντης και από τους λίγους τους είδους ( γιατί Αθρώποι με την έννοια της λέξης είναι πλέον απειλουμενο είδος)
Φίλε σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά και το καλό που μου έκανες το εκτιμώ αφάνταστα και δεν θα το ξεχάσω ποτέ μου
Φιλικά Σάκης
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από Anthimos »

Browning Ultra plus έγραψε:Καλισπεριζω όλη τη κυνηγοπαρεα
Δημιουργισα αυτό το θέμα με μόνο ένα σκοπό
Να ΘΕΡΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΣΩ το φίλο και admin Σαββα Μακρη η αλλιώς Σαββα Πολλά Μακρη, άλλος terminator :?: :o
Φίλε μου για μένα πρέπει να αλλάξεις nick name και να γράψεις The HUMBLE PROFESSOR :oops:
Να μην λέω και πολλά. Ο άνθρωπος εβοηθησε πολλούς από το φόρουμ και είπα και γω να δοκιμάσω αφού ετσιαττιζαν οι ώρες μας. Ετσι λοιπόν το περασμένο Σάββατο ευρέθηκαμε στο σκοπευτηριο. Ηπιαμε το καφέ μας ειπαμε τις κουβέντες μας έτσι πολλά στα χαλαρά και μετά αρχίσαμε το μάθημα
Μας είπε πράματα πολύ βασικά που αν και 18 χρόνια κυνηγός (και αλλά 8-10 βουρκατορας) εγώ δεν ήξερα γιατί δεν είχα κάποιον ο οποίος ασχολήθηκε με το θέμα να μου τα εξηγήσει
Τέλος παντός εκαμαμε τις δοκιμές μας στο πίνακα. Επαιξαμε και λίγους δίσκους με τη καθοδήγηση του Professor :geek:
Αποδηχτικε ότι το όπλο μου ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ (δεν είμαι ο καλύτερος κυνηγός αλλά στα 10 πουλιά τα 2-4 τα έπιανα τα με όπλο που δεν ήταν πάνω μου) βασικά αποδέχτηκε ότι εψηλοπεζα ενώ εστοχευα στο κέντρο του σταυρου :o :o
Ο Σάββας με συμβούλευσε τι να κάνω για το όπλο και τη Τρίτη το όπλο πήγε οπλουργο για πατενταρισμα
Αγόρασα επισης και εφάρμοσα καινούργιο στόχαστρο όπως με είχε συμβουλεψει.
Να μην τα πολυλογω δείτε από κάτω το πριν και μετά το μάθημα, οδηγίες και συμβουλές του φίλου μου
Εικόνα
Φίλε Σαββα είσαι λεβεντης και από τους λίγους τους είδους ( γιατί Αθρώποι με την έννοια της λέξης είναι πλέον απειλουμενο είδος)
Φίλε σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά και το καλό που μου έκανες το εκτιμώ αφάνταστα και δεν θα το ξεχάσω ποτέ μου
Φιλικά Σάκης

+1000
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

Βασικά ο πίνακας ο αριστερά είναι ο δικός μου και ο δεξιά κάποιου παρέα. Ο πίνακας πριν να σαστει το όπλο ήταν της π.......νας

Ηταν ουλλες οι σιεπεθκιες μου 3-5 ίντζες προς τα πάνω από το κέντρο του σταυρου και περίπου 2-4 ίντζες στα αριστερά
Με λίγα λόγια ΠΟΥ ΣΟΥ ΝΕΦΚΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙΣ ( τζαι δικαολογιμενα περιπέζει με τζαι ο φίλος μου ο Χρυσαθος τζαι καπιοι αλλοι παρεεσ ΚΑΛΛΙΚΑ) :lol: 8-) :lol:
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από nature »

Μόνο και μόνο που κάποιος σήμερα αφιλοκερδώς παρέχει χρόνο και υπηρεσίες στο συνάνθρωπό του που άλλοι θα χρέωναν ένα κάρο λεφτά λέι πολλά για το είδος και το ήθος του ατόμου......συγχαρητήρια φίλε αν και δεν γνωριζόμαστε.

Όχι σαν κάτι άλλους που απλώς νιώθουν τύψεις (αυτό επ' ευκαιρίας της συνέντευξης του λεγάμενου :D στο περιοδικό).....το μόνο κομμάτι στο περιοδικό που μου ήρθε να σκίσω την σελίδα
(αν θεωρείται πολιτικού περιεχομένου ελεύθερα παρακαλώ διαγράψτε την παράγραφο αυτή, πάντως αυτός που έγραψε την επιστολή καμία σχέση με το άθλημα :D )
http://www.alltogethernow.gr/gr/default ... s.facebook
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από virtualgreek »

Browning Ultra plus έγραψε:Καλισπεριζω όλη τη κυνηγοπαρεα
Δημιουργισα αυτό το θέμα με μόνο ένα σκοπό
Να ΘΕΡΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΣΩ το φίλο και admin Σαββα Μακρη η αλλιώς Σαββα Πολλά Μακρη, άλλος terminator :?: :o
Φίλε μου για μένα πρέπει να αλλάξεις nick name και να γράψεις The HUMBLE PROFESSOR :oops:
Να μην λέω και πολλά. Ο άνθρωπος εβοηθησε πολλούς από το φόρουμ και είπα και γω να δοκιμάσω αφού ετσιαττιζαν οι ώρες μας. Ετσι λοιπόν το περασμένο Σάββατο ευρέθηκαμε στο σκοπευτηριο. Ηπιαμε το καφέ μας ειπαμε τις κουβέντες μας έτσι πολλά στα χαλαρά και μετά αρχίσαμε το μάθημα
Μας είπε πράματα πολύ βασικά που αν και 18 χρόνια κυνηγός (και αλλά 8-10 βουρκατορας) εγώ δεν ήξερα γιατί δεν είχα κάποιον ο οποίος ασχολήθηκε με το θέμα να μου τα εξηγήσει
Τέλος παντός εκαμαμε τις δοκιμές μας στο πίνακα. Επαιξαμε και λίγους δίσκους με τη καθοδήγηση του Professor :geek:
Αποδηχτικε ότι το όπλο μου ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ (δεν είμαι ο καλύτερος κυνηγός αλλά στα 10 πουλιά τα 2-4 τα έπιανα τα με όπλο που δεν ήταν πάνω μου) βασικά αποδέχτηκε ότι εψηλοπεζα ενώ εστοχευα στο κέντρο του σταυρου :o :o
Ο Σάββας με συμβούλευσε τι να κάνω για το όπλο και τη Τρίτη το όπλο πήγε οπλουργο για πατενταρισμα
Αγόρασα επισης και εφάρμοσα καινούργιο στόχαστρο όπως με είχε συμβουλεψει.
Να μην τα πολυλογω δείτε από κάτω το πριν και μετά το μάθημα, οδηγίες και συμβουλές του φίλου μου
Εικόνα
Φίλε Σαββα είσαι λεβεντης και από τους λίγους τους είδους ( γιατί Αθρώποι με την έννοια της λέξης είναι πλέον απειλουμενο είδος)
Φίλε σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά και το καλό που μου έκανες το εκτιμώ αφάνταστα και δεν θα το ξεχάσω ποτέ μου
Φιλικά Σάκης

Φίλε Σάκη, η ευχαρίστηση δική μου.
Σου έδειξα πέντε πράγματα. Στο χέρι σου είναι να τα δουλέψεις και να αυξήσεις τις επιτυχίες σου.

Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από HUNTER »

Τσε εγω με την σειρα μου να πω ενα πολλα μεγαλο ευχαριστω στο φιλο Σαββα που μας εδωσε τα φωτα του το περασμενο Σαββατο.
Φιλε Σαββα εν εσηι πολλους σαν εσενα που θα σπαταλουσαν το χρονο τους για να βοηθησουν ετσι απλα καποιον αλλο. Οπως σου εχω πει στην επομενη συναντηση εννα ερτω μονο τσε μονο για το καφε :D

Φιλε Σακη, το προτο λαο που εννα πεκσεις φετος πρεπει να τον καμεις τραπεζι του Σαββα ;) Μεγαλη η διαφορα στους στοχους φιλε. Εν να μας βαλεις γυαλλια στους δισκους οπος δειχνουν τα πραματα.
Tasozzz
Full Member
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 12 Δεκ 2010, 19:11

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από Tasozzz »

Θα ήθελα και εγώ να ευχαριστήσω τον φίλο Σάββα για τον χρόνο που μας αφιέρωσε το περασμένο σάβατο.
Είδα και εγώ μεγάλη διαφορά μετά τις συμβουλές του (αφού έκαμα ένα καταραμένο επωμίσεις και αξαμώματα του τοίχου :lol: )
Επίσης συγχαρητήρια στο περιοδικό γιατί επέλεξε το σωστό άτομο για συντονιστή
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

Καλιμερα Παιδεσ,
Οντοσ χρωστουμε πολλα στο Σαββα,
By the way η φοτογραφια εν ΑΝΑΠΟΔΑ (τωρα το ειδα// χαχαχαχ :lol: :lol: :lol: )
Μεν Παρεξιγατε ομοσ.. εσιε πολυ καιρο να βαλω φοτο και δεν ηξερω γιατι μου την εφκαλε αναποδα.
ΡΕ ΜΑΡΙΝΟΟΟΟΟ.. οι οδιγιεσ σου φτεσειν,... Σαστη ρε φιλε μου τζαι εν κανει που ειμαστε καλλικαεσ εγιναμε ρεζιλι ανα το παγηυπριο τζαι για το κομπιουτερ σκιλσ μασ
Άβαταρ μέλους
leshi cy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2011, 18:47

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από leshi cy »

μπραβο φιλε για τιν υπομονη σου και για την βοηθεια που προσεφερεις αφιλοκερδος!

εν λιοι στην κυπρο που θα το εκαμναν :)

respect
Άβαταρ μέλους
Alfa33s16v
Full Member
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: 26 Αύγ 2012, 22:21
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Χαλαρά, Απλά και Ωραία με το Σαββα (ΠΟΛΛΑ) Μακρη

Δημοσίευση από Alfa33s16v »

Και εγω σε ευχαριστω φιλε Σαββα που χωρις να με ξερεις με βοηθησες αφανταστα με την εμπειρια σου και τις γνωσεις σου! Εν εχει πολλους ανθρωπους του ειδους σου!

Αν δεν ησουν εσυ τωρα ηταν να εχω ενα στραβο κοντακι και να διερωτουμε τι παει λαθος παλι!
If They don't hunt in heaven, Then I'm not going!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”