NIKOΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ART

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

LOUIS SETTER έγραψε:
Anthimos έγραψε:
AU-79 έγραψε:Ε Ανθημε πολλα ωραιο το εργο σου φιλε νομιζω εν να δυσκολευτει τωρα ο ΝΙVA...εν να σε προτιμησουν και εν τον θωρω να φκαλλει ποξυματι που δαμεσα :D

Ρε φιλαρα εν για το κεφι μου που ασχολουμαι, καποτε πουλησα λιγα , αλλα τωρα καμνω τα δωρο σε φιλους...αν βρω ωρα να ασχοληθω!!!
Ο ΦΙΛΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΔΙΑ .
ΟΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ .
ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΗΡΑΝ ΣΩΣΤΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ . ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ .
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΑΠΟΨΗ, ΝΟΜΟΤΑΓΗΣ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΚΥΝΗΓΟ .
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ . ΑΛΛΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ .
ΕΥΓΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ .
ΤΥΧΕΡΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΙ ΟΣΟΙ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .
ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ
ΣΩΣΤΟΣ !!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από admin »

τσαι ο Άνθιμος απαντά ' ΈΤΣΙ ΤΗΝ ΕΊΔΑ' :lol: :lol: :lol: :lol:
Προσέχουμε...για να έχουμε
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από NIBA »

ΑΝΘΙΜΕ ΣΥΝΧΑΡΙΤΙΡΕΙΑ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΧΕΡΙ :D ΑΜΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ Η ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΚ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NIBA την 22 Δεκ 2011, 17:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

Ελα ρε Λουη μου υπερβολες ρε φιλε απλα δεν εχω αλλο χομπυ απο το κυνηγι ,ποδοσφαιρο ας πουμε και ετσι ασχολουμαι μονο με οτι εχει να κανει μ αυτο...

Χιλια ευχαριστω για τα καλα σας λογια παντως!!! :oops:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από NIBA »

και εγω ευχαριστω φιλε ανθυμε :D
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

NIBA έγραψε:και εγω ευχαριστω φιλε ανθυμε :D
:?: :?: :?: :? :?: :?: :?:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από NIBA »

ANEKΔΟΤΟ ;) ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΞΥΡΙΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΠΑΠΑΓΑΛΟ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ..ΘΑ ΚΟΠΕΙΣ...ΘΑ ΚΟΠΕΙΣ...ΤΣΑΤΙΖΕΤΕ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΑΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ...ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΕΙ..ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ...ΕΙΔΕΣ ΡΕ ΚΑΙ ΚΟΠΙΚΕΣ..ΚΑΙ ΑΞΥΡΙΣΤΟΣ ΕΜΕΙΝΕΣ : :lol: :lol: :lol: :lol:
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από NIBA »

ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΩΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ..ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ..ΚΑΛΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ..ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ..;) ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από miky55 »

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑ .ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ.ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΜΕ Π.ΜΥΝΗΜΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΠΑΡΑΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΕΣΑΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΩΣ ΕΚΕΙ.
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από NIBA »

OK ΦΙΛΕ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΚΑΙ ΕΥΧΩΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”