NIKOΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ART

Απάντηση
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από NIBA »

ενα ακομη εργο μου που σχεδον το τελειωσα χθεs βραδι μετα απο 32 μερεs//H ΛΑΒΟΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΓΟΥΡΟΥΝΟΣΚΥΛΟΥ// ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ 52 ΕΠΙ 67//ΑΚΡΥΛΙΚΑ ΣΕ ΜΟΥΣΑΜΑ//
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NIBA την 15 Δεκ 2011, 19:43, έχει επεξεργασθεί 7 φορές συνολικά.
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από AU-79 »

Διπλα απο το αγριογουρουνο τι ειναι?
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από NIBA »

ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΑ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΠΙΝΑΚΑ
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

DSC00185.jpg

Φιλε ΝΙΒΑ πως σου φαινεται το εργον μου ...εισαι για ενα καλιτεχνικο κυνηγετικο συνεταιρισμο :lol:

Αληθεια φιλε ακουω σχολια!!!

Ψηνω και και δυο φραγκολινες , με κιμωλιες και μια φασσα αντιγραφη του Mazzolli σε καλαμποκι....
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από AU-79 »

Ε Ανθημε πολλα ωραιο το εργο σου φιλε νομιζω εν να δυσκολευτει τωρα ο ΝΙVA...εν να σε προτιμησουν και εν τον θωρω να φκαλλει ποξυματι που δαμεσα :D
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

DSC00186.jpg

Απο τις πρωτες μου αποπειρες
Τον τζαιρο που εξαπολουσαν φασιανους η θηρα τζ επιαν με το μερακκι..... :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν να φαραση ο ζωγραφος τωρα ζε να σου καμει ντου ρε Ανθημε :lol: :lol: :lol: αμπα ζε αντακοσω να καμω ζεγιω :D
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:εν να φαραση ο ζωγραφος τωρα ζε να σου καμει ντου ρε Ανθημε :lol: :lol: :lol: αμπα ζε αντακοσω να καμω ζεγιω :D

Καπου εχω τζαι ενα με μια μπεκατσα μες τ αρμαρι .......αν δεν την εδωσα.... :oops:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

AU-79 έγραψε:Ε Ανθημε πολλα ωραιο το εργο σου φιλε νομιζω εν να δυσκολευτει τωρα ο ΝΙVA...εν να σε προτιμησουν και εν τον θωρω να φκαλλει ποξυματι που δαμεσα :D

Ρε φιλαρα εν για το κεφι μου που ασχολουμαι, καποτε πουλησα λιγα , αλλα τωρα καμνω τα δωρο σε φιλους...αν βρω ωρα να ασχοληθω!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΒΑ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

Anthimos έγραψε:
AU-79 έγραψε:Ε Ανθημε πολλα ωραιο το εργο σου φιλε νομιζω εν να δυσκολευτει τωρα ο ΝΙVA...εν να σε προτιμησουν και εν τον θωρω να φκαλλει ποξυματι που δαμεσα :D

Ρε φιλαρα εν για το κεφι μου που ασχολουμαι, καποτε πουλησα λιγα , αλλα τωρα καμνω τα δωρο σε φιλους...αν βρω ωρα να ασχοληθω!!!
Ο ΦΙΛΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΔΙΑ .
ΟΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ .
ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΗΡΑΝ ΣΩΣΤΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ . ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ .
ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΑΠΟΨΗ, ΝΟΜΟΤΑΓΗΣ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΚΥΝΗΓΟ .
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ . ΑΛΛΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ .
ΕΥΓΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ .
ΤΥΧΕΡΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΙ ΟΣΟΙ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .
ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”