ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΕΡΟΒΟΛΟΥ

Απάντηση
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΕΡΟΒΟΛΟΥ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΗΜΕΝΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΟΥ ΕΧΩ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ?

ΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΣΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΡΜΑΡΙ.ΕΠΙΣΕΙΣ ΟΣΑ ΘΑ ΣΤΙΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΒΑΣΩ ΠΕΡΝΩ ΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ :lol:

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ,ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΓΦΗ ΕΝΩΣ ΟΠΛΟΥ ...
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΕΡΟΒΟΛΟΥ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

NIKOLAS έγραψε:ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΗΜΕΝΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΟΥ ΕΧΩ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ?

ΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΣΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΡΜΑΡΙ.ΕΠΙΣΕΙΣ ΟΣΑ ΘΑ ΣΤΙΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΒΑΣΩ ΠΕΡΝΩ ΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ :lol:

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ,ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΓΦΗ ΕΝΩΣ ΟΠΛΟΥ ...
Νικολα αν η αστυνομια περνει χρηματα για να σου το διαγραψουν αφιστο μες το αρμαρι...τσιε που ενα γινει σαν την ατικα βαρτο διακοσμιτικο μες το σαλονι...ηδα πολα σπιθκια που να εχουν κυνηγετικα για διακοσμιτικο :) αν θελεις ακου την αποψη μου :)
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΕΡΟΒΟΛΟΥ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ!!

ΘΑ ΤΟ ΚΡΕΜΑΣΩ ΠΑΣ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ!!

Ο ΚΟΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΣ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”