ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ωραία περάσατε παιδιά, μπράβο! Λυπήθηκα που δεν τα κατάφερα, την επόμενη φορά δεσμέυομαι να είμαι εκεί (δεν θα απολογηθώ μετά για το δεσμεύομαι :lol: ).
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

MARIOSE έγραψε:Ωραία περάσατε παιδιά, μπράβο! Λυπήθηκα που δεν τα κατάφερα, την επόμενη φορά δεσμέυομαι να είμαι εκεί (δεν θα απολογηθώ μετά για το δεσμεύομαι :lol: ).
Μαριε μου το δεσμευομαι εγινε μισο χ@@@μο εαν οχι ολο :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

MARIOSE έγραψε:Ωραία περάσατε παιδιά, μπράβο! Λυπήθηκα που δεν τα κατάφερα, την επόμενη φορά δεσμέυομαι να είμαι εκεί (δεν θα απολογηθώ μετά για το δεσμεύομαι :lol: ).
Ακολουθησε ψαρεμα τουνας στα ρηχα με ποτιλιες..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από Nikos »

Όπως πάντα περάσαμε πολύ ωραια και γνωρίσσαμε και παιδιά που δεν τα γνωρίσαμε απο παλαιότερες συναντήσεις...
Όντως οι μπύρες ήταν το κάτι αλλο, τσακρί αλλα και ο μεζές δυνατός!!
Όλη νύχτα κυνήγι και ιστορίες!! φέφκεις?? εν φεφκεις , αποτέλεσμα η ωρα 1 εμπήκαμε σπιτι , αλλά αν μου ελέεετε και για απόψε εγω πάντως θα ήμουνα παρόν!! :D :D

Η φάση έρκετε το Γιωρκούι η ώρα 7:30 .... ξύπνα παπά ξύπνα εννα καμουμε φλαούνες!!! ππέσε γιέ μου ακόμα λιο!!! Όι παπα εν μέρα!!! :lol: :lol: :D
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από Laurona »

Ωραίοι.
Νικολη να σου ζησει το Γιωρκουι σου για εχτες. :)
Ελπιζω να μεν εκαμες εσυ τες φλαουνες γιατι θα φκουν γαλαζιες σε σχημα φασσας κ με γεμιση γαριλλα απο ξενυκτι :lol:
Μαριε μου το δεσμευομαι εφυγε απο το λεξικο για παντα.
Το απο..δεσμευομαι όμως εκει..σταθερο κ ευκολο.

Ειτε πολιτικο μου δειξεις.....ειτε σκατα......το ιδιο βρωμισμενοι κ ξιμαρισμενοι είναι ολοι ανεξαιρέτως.
Αυτο που απορώ ειναι με την νοημοσυνη ολων αυτων που εξακολουθουν να τους εμπιστευονται ανεξαρτητως κομματος.
Πραγματικα αηδιάζει κανεις που παρακολουθει ειδικα τωρα με τα προεκλογικά. ...
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Ωραία περάσατε παιδιά, μπράβο! Λυπήθηκα που δεν τα κατάφερα, την επόμενη φορά δεσμέυομαι να είμαι εκεί (δεν θα απολογηθώ μετά για το δεσμεύομαι :lol: ).
Ε Μαριε δαμε εμεις μεινισκουμε 100 μετρα ο ενας που τον αλλον...και μεταξυ μας εχει 4 καφε και ουτε για ένα φραπεδακι εν επιαμε ως τωρα...γιαυτο ασε τις δεσμεύσεις εν σε σηκωνουν!!! :lol:

Μπραβο παιδια...μια χαρα περασατε...αυτά είναι τα ωραια
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

BAIKAL TEAM έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Ωραία περάσατε παιδιά, μπράβο! Λυπήθηκα που δεν τα κατάφερα, την επόμενη φορά δεσμέυομαι να είμαι εκεί (δεν θα απολογηθώ μετά για το δεσμεύομαι :lol: ).
Ε Μαριε δαμε εμεις μεινισκουμε 100 μετρα ο ενας που τον αλλον...και μεταξυ μας εχει 4 καφε και ουτε για ένα φραπεδακι εν επιαμε ως τωρα...γιαυτο ασε τις δεσμεύσεις εν σε σηκωνουν!!! :lol:

Μπραβο παιδια...μια χαρα περασατε...αυτά είναι τα ωραια
Ήπιαμε ρε φίλε, στο πόστο! ;)

Φίλε μου ανέμενε τηλεφώνημα 8-)
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από chris197 »

καλα επερασετε κοππελια.
και εγω με την σειρα μου θα προσπαθισω να ειμε παρων στιν επομενη συναντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από πανικος »

καλα περασετε παιδια.μπραβο αυτα εχει η αγαπη μας για το κυνηγι.συντομα νεα συναντηση ελπιζω και να ειμαστε ολοι παρον.
νικο μου πραγματικα εχασα που δεν ηρθα ξερω το αλλα θα κανονισουμε αλλη φορα :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:καλα περασετε παιδια.μπραβο αυτα εχει η αγαπη μας για το κυνηγι.συντομα νεα συναντηση ελπιζω και να ειμαστε ολοι παρον.
νικο μου πραγματικα εχασα που δεν ηρθα ξερω το αλλα θα κανονισουμε αλλη φορα :D
Μετα απο τις προτροπες και την πιεση εκ μερους μου Πανικο τελικα καλα εκαμες και δεν ηρθες...οι φοβιες σου για το ποτο και την επιστροφη σου μπορει και επιαναν τοπο...αμα εγω ηπια 3 ποτυρια μπυρα που δεν πινω και δεν το καταλαβα φαντασου εσυ που πινεις τσιολας...θα ειχαμε προβλημα...πρεπει να φερνεις οδηγο μαζι σου ρε φιλε(Τον Μαστρε Λουκα) αφου ειστε και απο τοσο μακρια :shock::

Νομιζω να κανονισουμε μια συναντηση πριν την εναρξη του 2016...θα ηταν παρα παρα πολυ ενδιαφερον καποιες μονο μερες πριν την εναρξη αφου και η αδρελανινη και η πορωση θα ειναι στα υψη ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”