ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Κλειδωμένο
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Φίλε Sotiris-129 διάβασα την ιστορία σου με την κλοπή του τρυγονιού και πραγματικά δυσκολεύομαι να το πιστέψω ότι πρώην στέλεχος της ΚΟΚ συμπεριφέρθηκε με τέτοιο αντικυνηγετικό τρόπο. Όχι ότι δεν σε πιστεύω εσένα , προς θεού, είμαι σίγουρος ότι λες την αλήθεια, άλλωστε στο side που σε γνώρισα είσαι πάντοτε ευθείς και αληθινός, απλός δεν το χωρεί ο νους μου ότι πρώην αξιωματούχος της ΚΟΚ το έκανε. Επειδή φίλε είμαι και εγώ νεκατομενος στην κοκ , εκπροσωπώ τον σύλλογο μου στο 35 μελές συμβούλιων , σε παρακαλώ να μου αναφέρεις ποιος είναι, αν δεν θέλεις να το μάθουν όλοι στείλε μου μήνυμα. Δεν συμφωνώ με κάποιους φίλους να τους λυπούμαστε μόνο και να τους αφήνουμε ατιμώρητους, διότι σε αυτό το τόπο αφυστον ένα ατιμώρητο …. ας με το βρει που μένα…, να εβρη που το θεό κλπ καταντήσαμε τούτο τον τόπο ….. όπου μεύρεις τσε όπου σέβρω, με αποτέλεσμα όσοι ντρεπόμαστε να νομοταγούμε και όσοι δεν αντρέπονται να παρανομούν. Σε χαιρετώ και περιμένω. :x :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

Η κλοπή στα θηράματα είναι γνωστό της πάσης , πέφτει το πουλί ντουφεκισμένο από το Α κυνηγό και το άλλο καρτέρι αφού το βλέπει πέφτει ρίχνει μια και αυτός και τρέχει και φωνάζει ειδές Αντώνη ντουφέκια πως το σκότωσα το πουλί , άναυδος ο Α κυνηγός τρελαίνετε και εκεί αρχίζουν οι φωνές και τα πανηγύρια , έτσι μου έχουν πάρει πολλά πουλιά δεν θα τσακωθώ για ένα τρυγόνι η τσίχλα τα πράματα μπερδεύονται με τον λαγό , που πρέπει να τον πάρουν μισό μισό , εκεί τα βλέπεις όλα , ΕΕ αυτό είναι το κυνήγι έχει και τα καλα του :P
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
sotiris!129

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε λεφκιε
ειπαμε πως γραψαμε αυτι την ιστορια οχι για να εβρουμε το δικαιο μας αλλα για να την μιραστουμε μαζι σας και να γελασετε και εσεις οπως γελασαμε εμεις εκινη την ωρα! το ονομα οπως ειπαμε με το φιλο lui δεν θα το γραφαμε απο την αρχη για παρα μα παρα πολους και πιστεψε με σημαντικους λογους! στην κυπρο τωρα εχουμε πολλα ποιο σοβαρα θεματα να ασχολιθουμε και οχι το τριονι μου :lol: :lol: :lol:
ευχαριστω παντος που θες να βοηθισεις αλλα καλιτερα το ονομα να το ξεχασετε!
Εγω τον σκοπο μου τον πετιχα γιατι αυτι η ιστορια μονο την πρωτι μερα που γραφτικε ειχε 4ς σελιδες comments δηλαδη διαβαστικε απο παρα μα παρα πολλι κοσμο και ακομι διαβαζεται και διαδιδεται, και πιστεψε με δεν ειναι ολοι σαν και εμας! πισω απο το pc μπορει να καθετε ο καθενας και απο στομα σε στομα η ιστορια θα φτασει σε πολλα αυτια και αυριο στο κυνηγι θα το σκεφτει 2-3-4 φορες να το καμει γιατι δενεν ουλοι σαν εμενα που να σκευτουν-λυπιθουν τον αλλο, ζε να ανιξουν το στομα τους ζε να τραβουν τα βιζια τους για μια ζικλα-πετρικο what ever!
Mr. F3
Full Member
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 22 Μαρ 2010, 18:38

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από Mr. F3 »

sotiris!129 έγραψε:φιλε λεφκιε
ειπαμε πως γραψαμε αυτι την ιστορια οχι για να εβρουμε το δικαιο μας αλλα για να την μιραστουμε μαζι σας και να γελασετε και εσεις οπως γελασαμε εμεις εκινη την ωρα! το ονομα οπως ειπαμε με το φιλο lui δεν θα το γραφαμε απο την αρχη για παρα μα παρα πολους και πιστεψε με σημαντικους λογους! στην κυπρο τωρα εχουμε πολλα ποιο σοβαρα θεματα να ασχολιθουμε και οχι το τριονι μου :lol: :lol: :lol:
ευχαριστω παντος που θες να βοηθισεις αλλα καλιτερα το ονομα να το ξεχασετε!
Εγω τον σκοπο μου τον πετιχα γιατι αυτι η ιστορια μονο την πρωτι μερα που γραφτικε ειχε 4ς σελιδες comments δηλαδη διαβαστικε απο παρα μα παρα πολλι κοσμο και ακομι διαβαζεται και διαδιδεται, και πιστεψε με δεν ειναι ολοι σαν και εμας! πισω απο το pc μπορει να καθετε ο καθενας και απο στομα σε στομα η ιστορια θα φτασει σε πολλα αυτια και αυριο στο κυνηγι θα το σκεφτει 2-3-4 φορες να το καμει γιατι δενεν ουλοι σαν εμενα που να σκευτουν-λυπιθουν τον αλλο, ζε να ανιξουν το στομα τους ζε να τραβουν τα βιζια τους για μια ζικλα-πετρικο what ever!

Πραγματικα θαυμαζω την αφελεια του Κυπριου κυνηγου και γενικοτερα του κοινωνικου συνολου στο ποσο επιρρεπης μπορει να ειναι στο να πιστευει και να να ενστερνιζεται τις λεγομενες κουβεντες του καφενε. Αυτο ομως υποδηλωνει και το χαμηλοτατο επιπεδο μας που μας οδηγει στην μεψιμοιρια.

Απο την πρωτη στιγμη ημουν σιγουρος οτι το συγκεκριμενο θεμα θα τραβουσε την πλειοψηφια των μελων με σχολια του τυπου που σου νευκω που παεις, να το πω στην κυπριακη γιατι ορισμενοι φενεται με την ελληνικη γραφη δεν τα πανε καλα, αλλα εχουν προβλημα με τα greeklish.

Φιλε Σωτηρη οταν λες κατι να το τεκμηριωνεις με αποδειξεις και ονοματα παρα να καμνεις πασιαμουθκια με τις γνωστες αντιδρασεις και την τροπη που αναμενες και στο τελος οπως λες πετυχες και να εκθετεις το ονομα ΚΟΚ που εχει παρα πολλα μελη που μενουν εκτεθειμενα. απο πανω.
Εαν εισαι σωστος και λεβεντης αυτο κρατα το για τον ευατο σου και μην περιαυτολογεις και οταν εχεις να προσφερεις κατι καντω και μην το διαλαλεις.

Επισης νιωθω εκτεθειμενος ως Κυπριος οταν συμπατριωτες μου βγαινουν σε ελληνικα φορουμ και διαλαλουν οτι την πρωτη Κυριακη χτυπησαν 14 περδικια ενω το κοτα ειναι 5. Κανουν την παρανομια, ικανοποιουν την πονυστικομαρα τους με τα κοτοπουλα και το διαλαλουν και απο πανω αντι να ντρεπονται. Βλεπεις φιλε Σωτηρη αυτος που περιγραφω πιο πανω ειναι ο φιλος σου ο luis setter που λες ησασταν μαζι για κυνηγι και μια παροιμια λεει "δειξε μου το φιλο σου να σου ποιος εισαι" για αυτο προσεχε τι γραφεις και τι παρεες κανεις γιατι εχει ο καιρος γυρισματα και καποτε θα σου ρθει μπουμεραγκ.

Εγω παντως δεν γελασα με την ιστορια σου ουτε τη βρηκα αστεια αλλα αν θελεις να κανεις εποικωνιακα παιχνιδακια στο φορουμ ειναι και της μοδας, δες λιγο πολιτικα και θα μαθεις να το κανεις πιο διπλωματικα.
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

[color=#000080Όταν σοβαρεύει πολύ μια λέξει που λέει κάποιος συνάδελφος μέσα στο φόρουμ κατά την γνώμη μου δεν πρέπει . Ο φίλος μας ο Σωτήρης μίλησε αγνά και όχι με υπονοούμενα μην τον πληγώνουμε άστο το παιδί ας πει και μια κουβέντα δεν πειράζει δεν χάλασε ο κόσμος αλλά ούτε και το πολιτικό σύστημα φιλικά ο καπετάνιος !][/color]
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
sotiris!129

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

1) το να το πω σε καποιους το ονομα αυτο το ειπα επιδη τους εξερα και του εμπιστεφτικα!
2) πιος επαιξε 14 περτικους 1 κηριακη? παεις καλα?
3) δεν προσβαλα το ονομα της Κ.Ο.Κ γιαυτο τονισα 30 φορες πως ειναι προιν μελος της Κ.Ο.Κ
4) το θεμα του τοπικ δεν ηταν το ποιος εκλεψε το τριγονι αλλα το οτι εκαταντισαμε να καμουμε κομπινες για να πιαμε 1 τριονι
5)που ξερεις εσυ πως εν κουβεντα του καφενε ζε επεταχτικες??? να σε παρω οποτε θελεις μαζι μου κυνηγι και να δεις και ηντα αθρωπος ειμαι και ουλλα... δεν εκαμα το /τοσο/ /τοοοοοοσοοοοοο/ αλλα /τσ/
6) το ονομα δε το λεμε γιατι το ατομο εφιγε απο την Κ.Ο.Κ και δεν ειναι πλεον στο συνκεκριμενο ποστο αλλα καπου αλλου που καπιοι μπορουν να το εκμεταλεφτουν και να παραπιισουν τα λεγομενα μου και να τα κανουν οπως θελουν!!!
sotiris!129

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

το οτι σε επιραξε που δεν εμαθες κουτσομπολιο το ποιος ειναι και οχι η πραξη για μενα ειναι το μεγαλιτερο λαθος απολα γιαμενα και γιαυτο δεν θα παμε που τα αληθκεια μπροστα!!!
Mr. F3
Full Member
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 22 Μαρ 2010, 18:38

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από Mr. F3 »

sotiris!129 έγραψε:1) το να το πω σε καποιους το ονομα αυτο το ειπα επιδη τους εξερα και του εμπιστεφτικα!
2) πιος επαιξε 14 περτικους 1 κηριακη? παεις καλα?
3) δεν προσβαλα το ονομα της Κ.Ο.Κ γιαυτο τονισα 30 φορες πως ειναι προιν μελος της Κ.Ο.Κ
4) το θεμα του τοπικ δεν ηταν το ποιος εκλεψε το τριγονι αλλα το οτι εκαταντισαμε να καμουμε κομπινες για να πιαμε 1 τριονι
5)που ξερεις εσυ πως εν κουβεντα του καφενε ζε επεταχτικες??? να σε παρω οποτε θελεις μαζι μου κυνηγι και να δεις και ηντα αθρωπος ειμαι και ουλλα... δεν εκαμα το /τοσο/ /τοοοοοοσοοοοοο/ αλλα /τσ/
6) το ονομα δε το λεμε γιατι το ατομο εφιγε απο την Κ.Ο.Κ και δεν ειναι πλεον στο συνκεκριμενο ποστο αλλα καπου αλλου που καπιοι μπορουν να το εκμεταλεφτουν και να παραπιισουν τα λεγομενα μου και να τα κανουν οπως θελουν!!!

Φιλε αφου θελεις σημασια και συνεχιζεις το τροπαρι θα σου απαντησω τεκμηριωμενα σε ολα τα ερωτηματα σου

1. Αυτο εγω και ολοι οι αλλοι εδω μεσα δεν το ξερουμε, ειναι απλα ισχυρισμος δικος σου που προσωπικα δεν τον πιστευω και δεν καταλαμβαινω το λογο γιατι να μην λες ονομα αφου υπαρχει.

2. 14 περτικους επαιξε ο παρεας σου οπως λεει και διαβασε προσεκτικα http://www.e-artemis.gr/forum/index.php ... 45&st=5100

LOUIS SETTER
"ΦΙΛΕ ΤΟ LUCKY SHOT ΕΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΤΗΣ ΚΥΠΡΙΑΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ VICTORY ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ Α1 VECTAN . ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΥ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΗ ΑΕΡΑ . ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΑ BERETTA ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΠΡΟΜΕΤΩΠΙΔΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ 60% ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΚΟΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ VICTORY 35 GR ΑΣΠΡΟ . ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΕΠΗΡΕΑΣΤΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ. ΒΓΑΖΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 700 BARS ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ . ΤΟ LUCKY SHOT ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΠΙΟ ΨΙΛΟ ΣΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΣΙΧΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ . ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΡΕΤΤΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ 34 GR SUPERFELT ΤΗΣ ΝΟΒΕL SPORT NOΥΜΕΡΟ 7 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΤΗΣ ΒΙΚΤΟΡΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΕ 6 ΣΚΑΙ .. ΜΙΛΑΜΕ ΠΕΡΣΙ ΠΡΩΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΠΗΡΑ 14 ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΣΙΓΓΙΑ . ΑΛΛΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΤΗΣ VICTORY ΓΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EUROPA 32 . ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ . "

Εδω σε αυτο το φορουμ το ιδιο ατομο εγραψε οτι σρησιμοποια τα ιδια φυσιγγια που αναφερει πιο πανω, αλλα φανταζομαι εσυ θα ξερεις τι φυσιγγια παιζει απο πρωτο χερι. Προσεχε τους φιλους σου.


3. Απο τι στιγμη που αναφερεις το ονομα Κ.Ο.Κ ναι προσβαλλεις, ειται νεο ειται παλιο μελος, ειται νυν ειται πρωην.


4. Το θεμα του τοπικ θα μπορουσε να ηταν και η Κοκκινοσκουφιτσα και ο Κακος Λυκος, παρακατω...

5. Φιλε μου πιο πανω σου εδωσα μια συμβουλη, να μην περι αυτολογεις. Το οτι εισαι, κρατα το για τον εαυτο σου και οι αλλοι θα κρινουν για σενα.
Αυτο το κομπλεξ το εχουν αρκετα μελη εδω ειδικα στο τοπικ με τα σκυλια που αναφερονται συνεχεια για τα σκυλια τους τα καθαροαιμα και τις κυνηγετικες τους αρετες που στο τελος της σεζον δινουν την εντυπωση οτι κτυπουν και 20 λαγους απο το καθε τους σκυλι. αμφιβαλλω εαν βλεπουν 5-6 μπροστα τους γιατι τα περισσοτερα μονο για κανενα μανικιουρ πεντικιουρ κανουν. Αλλα αυτοι πρεπει να στραβωσουν να πωλησουν... Η Κυπρος ειναι μικρη ομως...

Οι ανθρωποι που παω κυνηγι δεν επιλεγονται με τα κριτηρια που εχεις εσυ ουτε και θελω να εχω καμια σχεση για να ειμαι ειλικρινης...
Και αν επεταχτικα ρε φιλε αφου ηθελες δημοσιοτητα και κινηση στο φορουμ, ελα σε βοηθησα τωρα πειραζει που δεν ακουσες να σου λεω οπως οι αλλοι οτι εισαι λεβεντης και χαρας τη δυναμη σου που το ανεχτηκες...

6. Παλι δε με πειθεις, φασκεις και αντιφασκεις.

Επειδη δεν προκειτε να κανω αλλο ποστ και να δινω τροφη σε κουβεντες του καφενε θα ηθελα να αναφερω οτι μπουκτησαμε σε αυτο τον τοπο απο εξυπνακηδες που καλυτερα να μασουν παρα να μιλουν.
Δηλαδη ρε φιλε θα μας βγεις και απο πανω και θα μας πεις και κουτσομπολιες, πραγματικα σε λυπαμε γιατι εισαι και νεαρος.
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

Mr. F3 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:1) το να το πω σε καποιους το ονομα αυτο το ειπα επιδη τους εξερα και του εμπιστεφτικα!
2) πιος επαιξε 14 περτικους 1 κηριακη? παεις καλα?
3) δεν προσβαλα το ονομα της Κ.Ο.Κ γιαυτο τονισα 30 φορες πως ειναι προιν μελος της Κ.Ο.Κ
4) το θεμα του τοπικ δεν ηταν το ποιος εκλεψε το τριγονι αλλα το οτι εκαταντισαμε να καμουμε κομπινες για να πιαμε 1 τριονι
5)που ξερεις εσυ πως εν κουβεντα του καφενε ζε επεταχτικες??? να σε παρω οποτε θελεις μαζι μου κυνηγι και να δεις και ηντα αθρωπος ειμαι και ουλλα... δεν εκαμα το /τοσο/ /τοοοοοοσοοοοοο/ αλλα /τσ/
6) το ονομα δε το λεμε γιατι το ατομο εφιγε απο την Κ.Ο.Κ και δεν ειναι πλεον στο συνκεκριμενο ποστο αλλα καπου αλλου που καπιοι μπορουν να το εκμεταλεφτουν και να παραπιισουν τα λεγομενα μου και να τα κανουν οπως θελουν!!!

Φιλε αφου θελεις σημασια και συνεχιζεις το τροπαρι θα σου απαντησω τεκμηριωμενα σε ολα τα ερωτηματα σου

1. Αυτο εγω και ολοι οι αλλοι εδω μεσα δεν το ξερουμε, ειναι απλα ισχυρισμος δικος σου που προσωπικα δεν τον πιστευω και δεν καταλαμβαινω το λογο γιατι να μην λες ονομα αφου υπαρχει.

2. 14 περτικους επαιξε ο παρεας σου οπως λεει και διαβασε προσεκτικα http://www.e-artemis.gr/forum/index.php ... 45&st=5100

LOUIS SETTER
"ΦΙΛΕ ΤΟ LUCKY SHOT ΕΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΤΗΣ ΚΥΠΡΙΑΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ VICTORY ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ Α1 VECTAN . ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΥ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΗ ΑΕΡΑ . ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΑ BERETTA ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΠΡΟΜΕΤΩΠΙΔΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ 60% ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΚΟΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ VICTORY 35 GR ΑΣΠΡΟ . ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΕΠΗΡΕΑΣΤΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ. ΒΓΑΖΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 700 BARS ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ . ΤΟ LUCKY SHOT ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΠΙΟ ΨΙΛΟ ΣΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΣΙΧΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ . ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΡΕΤΤΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ 34 GR SUPERFELT ΤΗΣ ΝΟΒΕL SPORT NOΥΜΕΡΟ 7 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΤΗΣ ΒΙΚΤΟΡΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΕ 6 ΣΚΑΙ .. ΜΙΛΑΜΕ ΠΕΡΣΙ ΠΡΩΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΠΗΡΑ 14 ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΣΙΓΓΙΑ . ΑΛΛΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΤΗΣ VICTORY ΓΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EUROPA 32 . ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ . "

Εδω σε αυτο το φορουμ το ιδιο ατομο εγραψε οτι σρησιμοποια τα ιδια φυσιγγια που αναφερει πιο πανω, αλλα φανταζομαι εσυ θα ξερεις τι φυσιγγια παιζει απο πρωτο χερι. Προσεχε τους φιλους σου.


3. Απο τι στιγμη που αναφερεις το ονομα Κ.Ο.Κ ναι προσβαλλεις, ειται νεο ειται παλιο μελος, ειται νυν ειται πρωην.


4. Το θεμα του τοπικ θα μπορουσε να ηταν και η Κοκκινοσκουφιτσα και ο Κακος Λυκος, παρακατω...

5. Φιλε μου πιο πανω σου εδωσα μια συμβουλη, να μην περι αυτολογεις. Το οτι εισαι, κρατα το για τον εαυτο σου και οι αλλοι θα κρινουν για σενα.
Αυτο το κομπλεξ το εχουν αρκετα μελη εδω ειδικα στο τοπικ με τα σκυλια που αναφερονται συνεχεια για τα σκυλια τους τα καθαροαιμα και τις κυνηγετικες τους αρετες που στο τελος της σεζον δινουν την εντυπωση οτι κτυπουν και 20 λαγους απο το καθε τους σκυλι. αμφιβαλλω εαν βλεπουν 5-6 μπροστα τους γιατι τα περισσοτερα μονο για κανενα μανικιουρ πεντικιουρ κανουν. Αλλα αυτοι πρεπει να στραβωσουν να πωλησουν... Η Κυπρος ειναι μικρη ομως...

Οι ανθρωποι που παω κυνηγι δεν επιλεγονται με τα κριτηρια που εχεις εσυ ουτε και θελω να εχω καμια σχεση για να ειμαι ειλικρινης...
Και αν επεταχτικα ρε φιλε αφου ηθελες δημοσιοτητα και κινηση στο φορουμ, ελα σε βοηθησα τωρα πειραζει που δεν ακουσες να σου λεω οπως οι αλλοι οτι εισαι λεβεντης και χαρας τη δυναμη σου που το ανεχτηκες...

6. Παλι δε με πειθεις, φασκεις και αντιφασκεις.

Επειδη δεν προκειτε να κανω αλλο ποστ και να δινω τροφη σε κουβεντες του καφενε θα ηθελα να αναφερω οτι μπουκτησαμε σε αυτο τον τοπο απο εξυπνακηδες που καλυτερα να μασουν παρα να μιλουν.
Δηλαδη ρε φιλε θα μας βγεις και απο πανω και θα μας πεις και κουτσομπολιες, πραγματικα σε λυπαμε γιατι εισαι και νεαρος.
ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ, ΕΚΑΜΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ . ΔΕΝ ΕΧΩ ΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΡΕ ΜΙΣΤΕΡ F3 ΑΛΛΑ ΕΝΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΣΧΟΛΑΣΩ .ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΝΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΠΟΛΛΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ . ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ . ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΑΠΟΨΕ .
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
sotiris!129

Re: ΚΛΟΠΗ ΤΡΙΓΟΝΙΟΥ!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

το ποιος ειναι ονομαστικα μονο ο admin της ιστοσελιδας εχει δικαιομα να ξερει για να μην γραφει ο καθενας οτι θελει δαμεσα
και αποσω γνοριζω ο "luis" τον εχει ενιμεροσει για το ονομα! τωρα το εγω γιατι δε θελω να το καμο τουτουκι ειναι για πολλους και διαφορους λογους που ελπιζω να σεβαστει την επιθυμια μου να μην μαθεφτει το ονομα!
οσο το αν με πιστεφκεις η οχι στα ........................................... μου
το οτι εσεβαστικε ενα ολοκλιρο site την επιθιμεια μου να μεν μαθεφτει το ονομα γιατι εχει λογους που αν πω θα καταλαβεις αμεσος πως δεν επρεπε να το πω το ονομα, γιατι μπορει να γινι της πουτανας για ενα κολοπουλι μπορει να μεν γινει και τιποτε και απλα να ειμαι προλιπτικος!
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”