ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

MARIOSE έγραψε:
miky55 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΕ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΒΕΛΟΝΙΔΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΟ ΛΕΙΝΤΗΣ ΜΑΙΛ ΠΡΟΣ ΒΡΑΧΟΥΣ ΛΙΜΑΝΙΟΥ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ. ;)
κ. Μιχάλη μου σε ευχαριστώ! Είμαι Λευκωσία δυστυχώς διαφορετικά θα επήεννα τζιαί ότι έπιαννα θα σου το έφερνα 8-)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΣΟΥ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΚΥΝΗΓΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΟΡΙΣΩ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΔΙ,ΟΥΤΕ ΜΑΛΑΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΣΚΟΝΗ ΣΤΑ ΧΟΡΤΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΝΑ ΣΚΥΨΟΥΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΡΒΟΛΙ.
ΠΟΤΙΣΑ ΤΗ ΡΕΝΤΑ ΜΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΡΟΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΑΦΥΛΙ ΜΟΥ ΦΥΤΕΨΑ ΤΑ ΚΡΕΜΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΡΔΑ ΜΟΥ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΡΕΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από MARIOSE »

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κ. Μιχάλη! Έβρεξε λίγο Λευκωσία αλλά πολύ λίγο (κανένα τέταρτο).

Άτε και με το καλό την Κυριακή να κάμεις και εσύ το κέφι σου αν και τα άλλα που έκαμες στο περβόλι σου εμένα εφανήκαν μου ακόμα πιο καλά ;)
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !

Δημοσίευση από miky55 »

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ ,ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΑΚΑΠΝΟΙ. :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”