Εκθεση Kυνηγίου!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από Anthimos »

APOLLON_1 έγραψε:πιάστε τηλ. οι να παίξετε πέλο τσε κόψετε τα βαρετά "ποτιρκα" διότι πίνω τσε τα κιλά σας σε μπίρα :lol: :lol: :lol:

Δηλαδη ρε μιτσιοι να μεν βαλλετε νου ....
Μετα το φαινομενο marinos.a & Anthimos στο κλεφτικο εξακολουθητε να καμνετε δηλωσεις ?
Ατε να δω
εν να ρτουμε νηστιτζοι τζαι διψασμενοι λαλω σας το!!!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
axerkwtis

Δημοσίευση από axerkwtis »

Αρχισαν τα οργανα..εσεις 5 λεπτα εισαστε εσσο σας εμεις πρεπει να στραφουμε πισω εχουμε σκυλια π μας περιμενουν..:)
Ο συνκυνηγος μ επιασε υπηρεσιακο γιαυτο κανονιστε μασελλοκατασταση ή κατι



Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από christy2000 »

Μεσα τζ'εγω,εκτος εδρας παιζω καλυττερα! 8-)
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από marinos.a »

Με το μαλακό το ποτό στον Απολλων, εννα θέλουμε ΟΡΛ
Si vis pacem, para bellum
DIMITRISF
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2012, 16:52

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από DIMITRISF »

ρε παιδια τελικα τι ανακοινωθικε επισημα??θα ειναι 2 οι εκθεσεις?? μια την επομενη κυριακη και μια στην κρατικη???
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από Laurona »

Τωρα που να βρεθουμε και να σε φακκα μεταβολες και καμψεις ο φανταρος οχι να χεις παραπονο :lol:

Για να μεν φερω και τον μιτσην μιτα μου και να φακκας και γυρους της κρατικης εκθεση με την Μαγια στην αναταση :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

DIMITRISF έγραψε:ρε παιδια τελικα τι ανακοινωθικε επισημα??θα ειναι 2 οι εκθεσεις?? μια την επομενη κυριακη και μια στην κρατικη???
H μια ειναι σημερα 27-29/9 και η αλλη 4/10
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
BAIKAL 1980

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Breda Pegaso έγραψε:
DIMITRISF έγραψε:ρε παιδια τελικα τι ανακοινωθικε επισημα??θα ειναι 2 οι εκθεσεις?? μια την επομενη κυριακη και μια στην κρατικη???
H μια ειναι σημερα 27-29/9 και η αλλη 4/10

....πηγα στη σημερινη...πολυ λιγα πραματα...κριμα πραγματικα...δεν υπηρχε κανενας λογος για την δημιουργια 2 εκθεσεων...γιατι σιγουρα οσοι ειναι εκτος Λευκωσιας θα σκεφτουν 2 και 3 φορες σε ποια θα πανε...και σιγουρα οχι και στις 2...ετσι χανει και ο κοσμος και οι επαγγελματιες...αυτα η αποψη μου....απο πλευρας εκθεσης...πολυ φτωχη...λιγοι εκθετες με τιποτα το αξιολογο.αγορασα ενα ρολοι,ενα κουτι καθαριστικα για το οπλο και 1 κιλο παστουρμα φωθκια!! :lol: :lol:
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από mikros »

BAIKAL 1980 έγραψε:

....πηγα στη σημερινη...πολυ λιγα πραματα...κριμα πραγματικα...δεν υπηρχε κανενας λογος για την δημιουργια 2 εκθεσεων...γιατι σιγουρα οσοι ειναι εκτος Λευκωσιας θα σκεφτουν 2 και 3 φορες σε ποια θα πανε...και σιγουρα οχι και στις 2...ετσι χανει και ο κοσμος και οι επαγγελματιες...αυτα η αποψη μου....απο πλευρας εκθεσης...πολυ φτωχη...λιγοι εκθετες με τιποτα το αξιολογο.αγορασα ενα ρολοι,ενα κουτι καθαριστικα για το οπλο και 1 κιλο παστουρμα φωθκια!! :lol: :lol:
Εκοψα και εγω και επεια που Λαρνακα...εμετανωσα το...τιποτα σπουδαιο...οσο για αυτους που πηγαν να δουν πραγματα για το ψαρεμα,απλα του λυπαμε και κυριως αυτους που πηγαν και ηταν εκτος Λευκωσιας
Αγωρασα μια καρεκλου και ενα αδιαβροχο.
Η καλυτερη επενδυση που μπορεις να κανεις...ειναι εκει που την εκαμε ο φιλος,παστουρμαες-λουκανικα :D
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
BAIKAL 1980

Re: Εκθεση Kυνηγίου!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

mikros έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:

....πηγα στη σημερινη...πολυ λιγα πραματα...κριμα πραγματικα...δεν υπηρχε κανενας λογος για την δημιουργια 2 εκθεσεων...γιατι σιγουρα οσοι ειναι εκτος Λευκωσιας θα σκεφτουν 2 και 3 φορες σε ποια θα πανε...και σιγουρα οχι και στις 2...ετσι χανει και ο κοσμος και οι επαγγελματιες...αυτα η αποψη μου....απο πλευρας εκθεσης...πολυ φτωχη...λιγοι εκθετες με τιποτα το αξιολογο.αγορασα ενα ρολοι,ενα κουτι καθαριστικα για το οπλο και 1 κιλο παστουρμα φωθκια!! :lol: :lol:
Εκοψα και εγω και επεια που Λαρνακα...εμετανωσα το...τιποτα σπουδαιο...οσο για αυτους που πηγαν να δουν πραγματα για το ψαρεμα,απλα του λυπαμε και κυριως αυτους που πηγαν και ηταν εκτος Λευκωσιας
Αγωρασα μια καρεκλου και ενα αδιαβροχο.
Η καλυτερη επενδυση που μπορεις να κανεις...ειναι εκει που την εκαμε ο φιλος,παστουρμαες-λουκανικα :D

....εν παιζεται ο ανθρωπος που τα πουλει...επιαμε με τον συντροφο 2 κιλα για να εχουμε να τσιλλουμε το μεσημερι στο τζινι που πναζουμε!!! :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”