AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Απάντηση
aggelos ANO G10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 21:07

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από aggelos ANO G10 »

ταχααααααααα :?: :?: :?: (.............)
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Απλα εγω θεωρω οτι δεν χρειαζεται να αναφερομαστε στο ποσα λεφτα εχουμε και αν ειμαστε πλουσιοι.

κατα τα αλλα κανενα προβλημα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
sotiris!129

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ταχα ενεν χτηματιστιριο δαμε ρε φιλε :lol:
αλλα αφου τα πετασεις και εν σε κοφτει ζε κεφι σου ζε μπραβω σου για τουτο(εν ζε να τα παρουμε μιτα μας) καμε μια δορεαν στο περιοδικο ζε ζινοι ξερουν καλητερα που το καθε ενα μας δαμε πως να βοηθισουν το κυνηγι μας!
aggelos ANO G10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 21:07

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από aggelos ANO G10 »

εφαα κατοι (κατραπαστιεσ) που τουτεσ τεσ ισφορεσ μανα μου μανα μουυυυυυυυ :cry :evil:

αλλα παρα να καμο τελιασμενο ενεν καλιτερα να δοσω κατι τησ παραπανο κε να πιασο ενα bmw x6 η κανενα RANGE ROVER με ουλα τα extra τουσ :!:


τελοσ παντον πισο στο θεμα μασ :)
dimitris savva

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από dimitris savva »

aggelos ANO G10 έγραψε:εφαα κατοι (κατραπαστιεσ) που τουτεσ τεσ ισφορεσ μανα μου μανα μουυυυυυυυ :cry :evil:

αλλα παρα να καμο τελιασμενο ενεν καλιτερα να δοσω κατι τησ παραπανο κε να πιασο ενα bmw x6 η κανενα RANGE ROVER με ουλα τα extra τουσ :!:


τελοσ παντον πισο στο θεμα μασ :)
Ατε ρε φιλε πιασε και τα λεφτα σου πηγαινε και κανενα κυνηγι εκτος κυπρου , δωσε και καμια εισφορα στην ομαδα σου να πιασει κανενα παιχτη και αφησε τους αλλους να κυνηγουν μες το χωραφι σου :lol:
aggelos ANO G10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 21:07

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από aggelos ANO G10 »

αν παω κυνηγι στο εξοτερικο ενα μινο κιμεσα και εν θα ξαναερτο πισω.........αχχχχχχχχχχχχχ η ομαδα μεν μου ξινησ πλιγεσ εσι που τα προχτεσ τραβω τα μαλι μου :cry: :cry: :lol: ....... αν θελετε να κυνηγισετε μεσ τα χορφκια μου εν λιο δισκολο σχεδον τα μισα εν μεσ την πολη και ενα πεζεται τα αυτοκινητα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από Anthimos »

Ρε παιθκία πάντως το κυνηγι στο εξωτερικο είναι μοναδική εμπειρία.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
aggelos ANO G10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 21:07

Re: AΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΛΑΓΩΝ

Δημοσίευση από aggelos ANO G10 »

ουυυυ σιγουρα αν παισ κυνηγι σε αλλη χορα κai ερτισ πισο κυπρο να κυνηγισεισ ενα σου κακοφανει :!: :!: :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”