ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από admin »

Ετσι για να κάνουμε λίγη όρεξη μέχρι του χρόνου
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Ο Editor με αντιγραφει :D Την ιδια ζωνη εχω και εγω και την εχω κανει επισης δωρο σε ενα αλλο φανατικο λαγοκυνηγο φιλο μου.
Απιστευτα χρηστικο εργαλειο για τ οσυγκεκριμενο κυνηγι.... γιαυτο και δεν λεω απο που την πηραμε :D

Αστειο ετσι.Οποιος φιλος του αρεσει πολυ ευχαριστως να του δωσω την ηλεκτρονικη διευθυνση.....τετοια πραγματα μην τα ψαχνετε Κυπρο.......και να τα βρειτε......οταν δειτε τιμες.......θα ....ξεχασετε οτι τα βρηκατε :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Πωε αλλαζουμε τ οειδος του αρχειου απο bmp?
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από admin »

Μάλλον πρέπει να το κάνεις save as σε κάτι άλλο απο κάποιο πρόγραμμα όπως το picture manager ή photoshop
Προσέχουμε...για να έχουμε
editor
Full Member
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 09:16

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από editor »

Φίλε Laurona πραγματικά γ....τη η ζώνη και βολική, αλλά όχι αρκετός χώρος για θήραμα.το ατου της είναι η υποστήριξη που σου προσφέρει.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Φιλε μου με αυτην παω μονο στο λαγο.....και δεν εχω συνηθως το προβλημα με του που θα βαλω το θηραμα......σπανια παιζω :D

Λοιπον ακου στειλε μου μυνημα και θα σου πω την λυση για το πως και τι να εφαρμοσεις πανω, δεν πιανει τοπο, δεν εχει βαρος και δεν φαινετε....εκτος και αν παιξεις λαο και βαλεις τον μεσα :D
Ιδεα του φιλου που αναφερα πιο πανω :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από Costas_ »

Chrysanthe μου,

Ο φίλος που ανάφερες πιο πάνω έχει εξασφαλίσει πατέντα για την προσαρμογή που μιλάς. Οπόταν θα πρέπει να ζητήσετε την άδεια του, διαφορετικά θα θεωρηθεί εκμετάλευση των πνευματικών δικαιωμάτων του!!!

χεχε!! - πλάκα κάνω!! Θα ευχαριστηθεί υπερβολικά αν μάθει ότι η προσαρμογή του βοήθησε και άλλα άτομα!!! :)
cypher
Full Member
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 08:58

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από cypher »

Laurona έγραψε:Ο Editor με αντιγραφει :D Την ιδια ζωνη εχω και εγω και την εχω κανει επισης δωρο σε ενα αλλο φανατικο λαγοκυνηγο φιλο μου.
Απιστευτα χρηστικο εργαλειο για τ οσυγκεκριμενο κυνηγι.... γιαυτο και δεν λεω απο που την πηραμε :D

Αστειο ετσι.Οποιος φιλος του αρεσει πολυ ευχαριστως να του δωσω την ηλεκτρονικη διευθυνση.....τετοια πραγματα μην τα ψαχνετε Κυπρο.......και να τα βρειτε......οταν δειτε τιμες.......θα ....ξεχασετε οτι τα βρηκατε :D
Χρύσανθε, δυστυχώς έχει πολύ καιρό που σταμάτησαν να τις πουλάνε. Εγώ θέλω κι άλλη να παραγγείλω γιατί από περσυ που την αγόρασα δεν χρησιμοποιώ τίποτα άλλο.
PS. αυτός που σου την έδειξε στο ιντερνετ!
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

πως βαζουμε εικονες???
editor
Full Member
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 09:16

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

Δημοσίευση από editor »

Φίλε Μόδεστε πας εκεί που λέει δημιουργία απάντησης και έπειτα εκέί που λέει προσθήκη συνημμένου.αλλά εαν η φώτο που θέλεις να βάλεις είναι πολύ μεγάλη καλύτερα να την κάνεις πιο μικρή να είναι web small.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”