Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

stelios--- έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
ISTARSKI GONIC έγραψε:ΣΩΤΗΡΗ ΤΙ ΛΕΣ?Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ.ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ,ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΟΤΑΚΙ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.
φιλε μου απλα δες κατω απο την Φωτογραφια που ανεβασες και θα καταλαβεις τι λεω!
155 προβολες ειχε η 1φωτογραφια και 175 η δευτερη !
οσο για τα ποστ σου, κανε μονος σου μια αναδρομη στες δημοσιευσης και ελπιζω να καταλαβεις πως απο τα 35 σου ποστ ποσα απο αυτα εχουν κερδοσκοπηκο χαρακτηρα και ποσα οχι!
ναι η αληθεια εχω καποια προκαταληψη στο προσωπο σου γιατι και σε αλλο φορουμ πρην 3-4 χρονια ειχα δει να προσπαθεις να κανεις πλαγιος διαφημιση και εκει εγινε σουσουρο και αποτι βλεπω δεν μαθενεις απο τα λαθη σου !
ΤΟΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΛΑΛΕΙΣ ΑΣ ΤΑ ΠΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!
ε Στελιο μου εχω και δικη μου κριση και δικη μου αποψη! μεν ξεχανεις πως εγω εν διαφημιστης που ειμαι, αρα τουτες τες πλαγιες διαφημισης εν η δουλεια μου!
στα 35 ποστ τα 20 εν διαφημιση απο εναν επαγγελματια
δηλαδη οι αλλοι που πληρωνουν δαμεσα εν Μ...κες ?
αν εν ετσι να αρκεψουν ουλοι να καμουν μουχτην διαφημιση και μετα μετρατε αναποδα τες μερες για να κλειση το Φορουμ γιατι χωρις ρευστο ... !!!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
istriano ®

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

ISTARSKI GONIC έγραψε:ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΒΗΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.
Φιλε Μπαμπη μην ασχολεισαι και μην δινεις σημασια. Αν ηξερες με ποιους ασχολεισαι μονο γελιο θα σου προκαλουσε ;)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος istriano ® την 25 Μαρ 2013, 21:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Artemis G. »

istriano έγραψε:
ISTARSKI GONIC έγραψε:ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΒΗΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.
Φιλε Μπαμπη μην ασχολεισαι και μην δινεις σημασια. Αν ηξερες με ποιους ασχολεισαι μονο γελοιο θα σου προκαλουσε ;)
δηλαδη αποκαλεις τους συναδελφους , γελοιους ?????
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ???
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Rai »

ε φιλε ο αθρωπος μπορει ναν ο καλητερος στην ρατσα που ασχολειται δεν αντιλεγω για αυτο ουτε ξερω ουτε με νοιαζει να σας πω την αληθεια!
αλλα σαν επαγγελματιας τουτα τα λαθοι πρεπει να τα προσεχει !
οπως επισης ΣΑΝ επαγγελματιας να καμει μιαν διαφημιση μεσα στο περιοδικο κανονικα η μεσα στο Φορουμ οχι να βαλει καθε μερα μια διαφημιση Free δαμεσα !!!
εγω οποτε ανοιξω το φορουμ και δω οτι εγραψε κατι μπενω μεσα με την ελπιδα να δω ενα ποστ που να αφορα το κυνηγι με την ρατσα τουτι, κανενα μυστικο καμιαν ιστορια κατι τελος παντον και αντι αυτου βλεπω παντα μιαν μουχτην διαφημιση!!![/quote]
Πολύ καλά ξηγέσαι Σωτηράκι.......[/quote]

Εσενα εν αλλου το προβλημα σου !!!!!!![/quote]
Και ποιό είναι το πρόβλημα μου ?
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
istriano ®

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

Ο καθενας το εκλαμβανει οπως θελει!! Προσωπικα αλλο εννοουσα !!!!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Artemis G. »

istriano έγραψε:Ο καθενας το εκλαμβανει οπως θελει!! Προσωπικα αλλο εννοουσα !!!!
ε ρε φιλε αλλο το γελοιο και αλλο το γελιο... σωστα... ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
istriano ®

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

Artemis G. έγραψε:
istriano έγραψε:Ο καθενας το εκλαμβανει οπως θελει!! Προσωπικα αλλο εννοουσα !!!!
ε ρε φιλε αλλο το γελοιο και αλλο το γελιο... σωστα... ?
Σωστα ρε, λαθος ορθογραφικο sorry
istriano ®

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

Rai έγραψε:ε φιλε ο αθρωπος μπορει ναν ο καλητερος στην ρατσα που ασχολειται δεν αντιλεγω για αυτο ουτε ξερω ουτε με νοιαζει να σας πω την αληθεια!
αλλα σαν επαγγελματιας τουτα τα λαθοι πρεπει να τα προσεχει !
οπως επισης ΣΑΝ επαγγελματιας να καμει μιαν διαφημιση μεσα στο περιοδικο κανονικα η μεσα στο Φορουμ οχι να βαλει καθε μερα μια διαφημιση Free δαμεσα !!!
εγω οποτε ανοιξω το φορουμ και δω οτι εγραψε κατι μπενω μεσα με την ελπιδα να δω ενα ποστ που να αφορα το κυνηγι με την ρατσα τουτι, κανενα μυστικο καμιαν ιστορια κατι τελος παντον και αντι αυτου βλεπω παντα μιαν μουχτην διαφημιση!!!
Πολύ καλά ξηγέσαι Σωτηράκι.......[/quote]

Εσενα εν αλλου το προβλημα σου !!!!!!![/quote]
Και ποιό είναι το πρόβλημα μου ?[/quote]

Νομιζω εν ποτουτο που ειχε ο παρεας στην φωτο !!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Ο ΛΕΙΟΤΡΙΧΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Artemis G. »

stelios--- έγραψε:ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ???
καλα ρε Στελιο, εσυ που ως που να πληρωσεις ? εισαι μεταπωλητης - αντιπρωσοπως στην κυπρο ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυνηγετικές Φυλές”