Αναβάθμιση Εξοπλισμού 2014-15

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re:

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:Ενα χρονο πιο σοφοι προτιμω το παραπανω..οπως και να εχει...τελικα εν λιες οι αναβαθμισεις που εκαμαμε που τα περσι αλλοπως γιατι εν πολλη ησυχια...:)
Εμένα η δεύτερη μου αναβάθμιση είναι όπως το είπες, παραπάνω σοφία, παραπάνω γνώσεις, ιδιαίτερα μετά τις δοκιμές με τον Λεύκιο, και τον ευχαριστώ δημοσίως για τούτο :D
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Οφειλω να ομολογησω παντως Σπυρο μου οτι εσυ προσωπικα λογω χαρακτηρα αν συνεχισεις ετσι θα γινεις ενας δευτερος Λευκιος...η διαφορα στις γνωσεις που αποκτησες απο τα περσι που σε γνωρισα στο φορουμ μεχρι φετος ειναι τεραστια...μπραβο σου....αυτο και αν ειναι αναβαθμιση.Οσον αφορα το θεμα που ανοιξα ετσι περκει γραψει και κανενας τιποτε να καμουμε ορεξη φετος βρηκα η αναβαθμιση που εκανα ηταν καλοκαιρινη κουκουλα διχτυωτη και γαντια καλοκαιρινα για τις ζεστες μερες.Εκαμα και μια custom χωστρα με διχτυ μονης οψης και πασσαλους του αντισκηνου για γρηγορο στησιμο/ξηστισιμο.Αναβαθμιστηκε και η καρεκλα/βαλιτσα μου για πολυωρο κατσιμο χωρις να πιανεται ο πισινος σου με cup-holder για τον καφε :):):) Παγωνιερα δυνατη στο size της βαλιτσας για να εν ωφκερα τα σιερκα μου στην κινηση
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Sergios »

Εγώ με τη σειρά μου έπιασα φουκου 50εκ * 20εκ , μεγαλύτερη παγωνιέρα για να χωρεί περισσότερες φάσσες , άλλαξα διπλοκάμπινο αυτά άλλαξαν από πέρσι.....όπως είπατε κάθε χρόνο και πιο σοφοί...πάμε όμως με την ελπίδα να τες κάνουμε μάτσα αν και τελικά τις πλείστες φορές δεν έρχονται τα αναμενόμενα αποτελέσματα.....το μόνο πράμα που νεκατσιώ εν τον ανθρώπινο παράγοντα....ζέστη έχει η δεν έχει πουλιά εμείς θα είμαστε παρών πρώτα ο Θεός.....
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Re:

Δημοσίευση από LEFKIOS »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Ενα χρονο πιο σοφοι προτιμω το παραπανω..οπως και να εχει...τελικα εν λιες οι αναβαθμισεις που εκαμαμε που τα περσι αλλοπως γιατι εν πολλη ησυχια...:)
Εμένα η δεύτερη μου αναβάθμιση είναι όπως το είπες, παραπάνω σοφία, παραπάνω γνώσεις, ιδιαίτερα μετά τις δοκιμές με τον Λεύκιο, και τον ευχαριστώ δημοσίως για τούτο :D
Φίλε τιμή μου που σε ειχα δίπλα μου στίς δοκιμές φέτος :D , η βοήθεια σου ,ιδιως στο μέτρημα των σκαγιών, ηταν συμαντκότατη ;) , γιαυτό και εχω αποφασίση :D να σε ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΒΟΗΘΟ ΔΟΚΙΜΩΝ :o :o :o :o :o μόλις συμληρώσης το 1,000,000 μέτρημα σκαγιων. :o :o (τώρα εισαι περιποι στις 10000 :shock: ).
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Re:

Δημοσίευση από Pathfinder »

LEFKIOS έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Ενα χρονο πιο σοφοι προτιμω το παραπανω..οπως και να εχει...τελικα εν λιες οι αναβαθμισεις που εκαμαμε που τα περσι αλλοπως γιατι εν πολλη ησυχια...:)
Εμένα η δεύτερη μου αναβάθμιση είναι όπως το είπες, παραπάνω σοφία, παραπάνω γνώσεις, ιδιαίτερα μετά τις δοκιμές με τον Λεύκιο, και τον ευχαριστώ δημοσίως για τούτο :D
Φίλε τιμή μου που σε ειχα δίπλα μου στίς δοκιμές φέτος :D , η βοήθεια σου ,ιδιως στο μέτρημα των σκαγιών, ηταν συμαντκότατη ;) , γιαυτό και εχω αποφασίση :D να σε ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΒΟΗΘΟ ΔΟΚΙΜΩΝ :o :o :o :o :o μόλις συμληρώσης το 1,000,000 μέτρημα σκαγιων. :o :o (τώρα εισαι περιποι στις 10000 :shock: ).
Αμανα μου ηντα αναβαθμιση και τη καθηκον ρε Σπυρο...τρωε να σωνεις γιατι ετσι οπως θωρω τον φιλο Λευκιο θα σου καμνει εκτακτους συναγερμους και αναφορες οπως στον στρατο :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Re:

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

LEFKIOS έγραψε: Φίλε τιμή μου που σε ειχα δίπλα μου στίς δοκιμές φέτος :D , η βοήθεια σου ,ιδιως στο μέτρημα των σκαγιών, ηταν συμαντκότατη ;) , γιαυτό και εχω αποφασίση :D να σε ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΒΟΗΘΟ ΔΟΚΙΜΩΝ :o :o :o :o :o μόλις συμληρώσης το 1,000,000 μέτρημα σκαγιων. :o :o (τώρα εισαι περιποι στις 10000 :shock: ).
Λεύκιε μου, προετοιμάστου τζιαι έρκεται το όπλο μου σε λίγες ημέρες, θα πρέπει να με βοηθήσεις να το τεστάρουμε :D Να κοντέψω αλλό νάκκο στο 1,000,000. :lol:
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Re:

Δημοσίευση από LEFKIOS »

spyrosspyrou851 έγραψε:
LEFKIOS έγραψε: Φίλε τιμή μου που σε ειχα δίπλα μου στίς δοκιμές φέτος :D , η βοήθεια σου ,ιδιως στο μέτρημα των σκαγιών, ηταν συμαντκότατη ;) , γιαυτό και εχω αποφασίση :D να σε ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΒΟΗΘΟ ΔΟΚΙΜΩΝ :o :o :o :o :o μόλις συμληρώσης το 1,000,000 μέτρημα σκαγιων. :o :o (τώρα εισαι περιποι στις 10000 :shock: ).
Λεύκιε μου, προετοιμάστου τζιαι έρκεται το όπλο μου σε λίγες ημέρες, θα πρέπει να με βοηθήσεις να το τεστάρουμε :D Να κοντέψω αλλό νάκκο στο 1,000,000. :lol:
Να εισαι σιγουρος, θα ειμαι δίπλα σου.
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Τρία πράγματα...

Αναβάθμιση στον :

A) Σεβασμό για το θήραμα (για να έχουμε και τα επόμενα χρόνια)

Β) Σεβασμό της φύσης

Γ) Σεβασμό προς τους άλλους κηνυγούς
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

SilverPigeonS έγραψε:Τρία πράγματα...

Αναβάθμιση στον :

A) Σεβασμό για το θήραμα (για να έχουμε και τα επόμενα χρόνια)

Β) Σεβασμό της φύσης

Γ) Σεβασμό προς τους άλλους κηνυγούς
Τουτα φιλε ειναι ευχη ολων των σωστων κυνηγων αλλα....ειναι μονο ευχη.Μακαρι να αρχιζαμε ολοι μια σωστη αυτοκριτικη και να διορθωναμε αυτα τα "μικρα" λαθη που θα βρισκαμε στον εαυτο μας και να τα διορθωναμε τοτε ισως θα ειχαμε καμια ελπιδα σωτηριας αλλα ποιοι και ποσοι το κανουν να μου πεις.
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

Πανικος Setter έγραψε::D

Εικόνα
Εν τουτα με ηλεκτρονικη διοπτευση και προσκοπευση του στοχου ρε Πανικο μου?:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”