Beagle

Απάντηση
Giorgos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2010, 11:12

Beagle

Δημοσίευση από Giorgos »

Παιδια ξερετε ποσα παει μια θυληκια Beagle 2 εβδομαδων :?:
Γιατι σε λιγο καιρο μπορει να παρο μια Beagle !!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Beagle

Δημοσίευση από admin »

Giorgos έγραψε:Παιδια ξερετε ποσα παει μια θυληκια Beagle 2 εβδομαδων :?:
Γιατι σε λιγο καιρο μπορει να παρο μια Beagle !!!!
Φίλε τώρα ρωτά ας πούμε΄πόσα πάει ένα αυτοκίνητο καινούργιο με τέσσερα λάστιχα. Ε'ιναι πολύ γενικό το ερώτημα σου. Έχει χαρτιά καθαροαιμίας, τι beagle είναι (αμερικάνικο, γαλλικό, εγγλέζικο, καναδέζικο, ) ποιοι είναι οι γονείς; Με αυτά κάτι μπορείς να βγάλεις.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Beagle

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Επειδη δεν ηξερα που να το γραψω το γραφω εδω . κυνηγος κυνηγουσε με 12 beagle σημερα στην περιοχη που ειμουν . δεν ειδα να εχει κανεναν αλλο μαζι του ουτε για βουρκατορα πιλε μου .
Ακουσα στη μουττη του βουνου 150 μετρα πανω καμπανελια και νομισα οτι ερχετε κοπαδι με αιγες οταν γυρισα να δω εμεινα :o :o :o , μετρισα 12 μπορει να μου ξεφυγε και κανενας. :shock:
εκαμε τα βουνα ανω πουκατω εν αφηκε περτικο στο τοπο του .
Τελικα μετα απο πολυ κοπο και περπατημα εσηκωσα 1 περτιτζι και το πηρα.
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Beagle

Δημοσίευση από lagomania »

ρε παιδια γινετε καθαρος μπηγκλ με τατου και χαρτια να μην γαυγιζει ντορο? εχει ενας φιλος μου και δεν γαυγιζει ντορο η σκυλα του αλλα μονο στην καταδιωξη
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: Beagle

Δημοσίευση από lusso »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Επειδη δεν ηξερα που να το γραψω το γραφω εδω . κυνηγος κυνηγουσε με 12 beagle σημερα στην περιοχη που ειμουν . δεν ειδα να εχει κανεναν αλλο μαζι του ουτε για βουρκατορα πιλε μου .
Ακουσα στη μουττη του βουνου 150 μετρα πανω καμπανελια και νομισα οτι ερχετε κοπαδι με αιγες οταν γυρισα να δω εμεινα :o :o :o , μετρισα 12 μπορει να μου ξεφυγε και κανενας. :shock:
εκαμε τα βουνα ανω πουκατω εν αφηκε περτικο στο τοπο του .
Τελικα μετα απο πολυ κοπο και περπατημα εσηκωσα 1 περτιτζι και το πηρα.
και μετα διεροτουμαστεν γιατι βαλλουν φολες. αμα παενουν καποιοι και εν αφηνουν ουτε σπιννο στο τοπο του εν καπος λογικο και δυστιχος πληρονουν την τα καημενα τα ζωα.
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: Beagle

Δημοσίευση από lusso »

lagomania έγραψε:ρε παιδια γινετε καθαρος μπηγκλ με τατου και χαρτια να μην γαυγιζει ντορο? εχει ενας φιλος μου και δεν γαυγιζει ντορο η σκυλα του αλλα μονο στην καταδιωξη
γραμμη αιματος που γραμμη αιματος εν διαφορετικη ασχετο αν εν η ιδια φυλη
sotiris!129

Re: Beagle

Δημοσίευση από sotiris!129 »

12 σκυλοι 1 ατομο συνπερασμα τπτ αφου ζε να φκαλουν τπτ 12 σκυλοι 1 ατομο δεν μπορει να τους ελεχει ουλους ζε ατε ζε εφκαλαν του τον 12 σκυλοι πισω που 1 λαο που εν ο μισος του σκυλου πως να εχεις οπτικο πεδιο να τον παιξεις?
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: Beagle

Δημοσίευση από JiniosEmba »

ακομα να δεις τον ακη ποσους περει
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: Beagle

Δημοσίευση από Warrior »

lagomania έγραψε:ρε παιδια γινετε καθαρος μπηγκλ με τατου και χαρτια να μην γαυγιζει ντορο? εχει ενας φιλος μου και δεν γαυγιζει ντορο η σκυλα του αλλα μονο στην καταδιωξη
ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΥΝΗΓΑ ΜΕ ΜΠΗΓΚΛ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΑΥΓΙΖΕΙ ΝΤΟΡΟ. ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΕΑΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”