Η γνώμη της επαρχιακής Λάρνακας για την εκπαίδευση σκύλων

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Η γνώμη της επαρχιακής Λάρνακας για την εκπαίδευση σκύλω

Δημοσίευση από MARIOSE »

Δε διαφωνώ με κανένα από εσάς.

Απλά ξεκινάτε ο καθένας από τον εαυτό του πρώτα και μετά στους πιο κοντινούς του. Σπάνιοι είναι οι πραγματικοί και νόμιμοι κυνηγοί, αυτό είναι η αλήθεια. Άμα το κάνουμε τούτο τότε θα αρχίσουμε να βλέπουμε χαίρι...

Δεν περιμένω τίποτε από κανένα (και ειδικά τη Θήρα ή ΚΟΚ & ΔΑΖ), έχω όμως τη συνήδειση μου καθαρή.

Αν και η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, για εμένα ο ασθενής έσβησε...μια ματιά στο φατσοβιβλιίο είναι αρκετή για να αντιληφθεί κανείς το γιατί. Προφανώς ο παλαβός, ονειροπόλος, μ@λ@κας είμαι εγώ που προσπαθώ τουλάχιστον να είμαι νόμιμος...
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Η γνώμη της επαρχιακής Λάρνακας για την εκπαίδευση σκύλω

Δημοσίευση από admin »

Στο τέλος της ημέρας ο νόμιμος νιώθει και μαλάκας , δυστυχώς αλλά αν βλέπουμε 100 άτομα να βιάζουν μία γυναίκα θα νιώθουμε τύψεις που δεν λάβαμε και εμείς μέρος στον βιασμό ? Η συνείδηση μας καθαρή και ας λένε οι άλλοι ότι θέλουν. Στο φατσοβιβλίο βλέπω και εγώ διάφορα και νιώθω πραγματική πίκρα για την κατάντια μας. Βλέπω κάποια πρώην μέλη του φόρουμ που κάποτε κρατούσανε σημαίες και έκαναν τους σωστούς να προσπαθούν με κάθε τρόπο να πάρουν like. Βλέπετε όταν προσπάθησαν εδώ μέσα να εξαλείψουν τον ανταγωνισμό και να διώξουν άτομα τα οποία τους είχαν πάρει μυρωδιά και δεν τα κατάφεραν , στράφηκαν προς το φατσοβιβλίο για να δείχνουν τα επιτεύγματα τους. Προσπαθούν 25 ώρες το 24ώρο να προωθήσουν τον εαυτό τους και τα σκυλιά τους... Γιατί άραγε???? Φυσικά τα θύματα και οι ηλίθιοι είναι αυτοί που τους κάνουν και LIKE. Άγνωστα άτομα , αθκιασεροί που πήραν μέσα απο το φόρουμ λίγη αξία και αναγνωρισιμότητα και νομίζουν ότι έγιναν ξαφνικά οι πρωταγωνιστές του Κυπριακού κυνηγίου. Πρώτα όμως πρέπει να είσαι σωστός άνθρωπος και μετά οτιδήποτε άλλο.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Η γνώμη της επαρχιακής Λάρνακας για την εκπαίδευση σκύλω

Δημοσίευση από MARIOSE »

admin έγραψε:. Πρώτα όμως πρέπει να είσαι σωστός άνθρωπος και μετά οτιδήποτε άλλο.
Ακριβώς φίλε μου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”