Χαθηκε για παντα

Απάντηση
marios setter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 14 Οκτ 2012, 18:21

Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από marios setter »

Δυστιχως χθεςτο μεσημερι εφυγε απο τη ζωη ο πιο πιστος μου συντροφος,το ασπρομαυρο σεττερ που μου δωρισε πριν απο 7 χρονια ο ξαδερφος κωνσταντινος (οσκαρ).πλεον κανενας σκυλος δεν μπορει να σταθει ανταξιος της.γιατι κανενου σκυλου το βλεμα δεν μπορει να ακουμπισει την καρδια μου οπως αυτης.τα μοναχικα κυνηγια που παντα μου αρεσαν θα ειναι πλεον πραγματικα μοναχικα.την πειρα χθες νεκρη απο τον κτηνιατρο.η μολυνση ειχε περασει στον εγκεφαλο οποτε το μηραιο ηταν αναποφευκτο.
την πειρα κοντα στο πατρικο μου οπου ανηξα ενα λακκο.την ακουμπισα προσεχτικα μεσα.της εβαλα
λιγα χορτα κατω απο το κεφαλι της,της εδωσα ενα φιλι και την εχωσα απαλα με το χωμα.
καθησα διπλα της για αρκετη ωρα και εκλαψα .αγναντεψα τον ουρανο οπως τοτε στα πετροβουνια που καναμε το διαλειμα μας αγκαλια.ομως τωρα...
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από πανικος »

Συλληπητηρια φιλε δεν υπαρχουν λογια ..
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Tα συλληπητήρια μου φίλε Μάριε, όπως είπε και ο Πανίκος δεν υπάρχουν λόγια που μπορεί να πει κάποιος σε έτσι περιπτώσεις.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από Anthimos »

Συλληπητηρια Μαριε
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από Priest+++ »

:( :( :( :(
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από Laurona »

Να σε καλα να την θυμάσαι κ ολα οσα σου χαρησε φιλε
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από Sergios »

Κρίμα φίλε....όλα τα ωραία δυστηχώς έχουν ένα τέλος κι αυτό ισχύει για όλους μας....μόνο ο χρόνος και ίσως κάποιος πιστός σύντροφος είναι οι καλύτεροι γιατροί.....σίγουρα κανένας άλλος δεν μπορεί να την αντικαταστήσει αλλά να το θεωρήσεις σαν νέο κεφάλαιο και να θυμάσαι όλα τα ωραία που έζησες με τον σκύλο σου....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από Pathfinder »

Φιλε τα συλληπητηρια μου για την απωλεια σου...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Λυπάμαι φίλε. Οι στιγμές που είχες μαζί της θα σε συντροφεύουν για πάντα.
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
giovanni
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2014, 12:13

Re: Χαθηκε για παντα

Δημοσίευση από giovanni »

Φιλουι μου ειπε μου το πριν λιο ο κουμπαρος σου. Απιστευτο. Εχεις πολλες καλες στιγμες να θυμασαι απο τη κουκλα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”