Σκυλοσπιτο

Απάντηση
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από vti-chris »

Ψαχνω για σκυλοσπιτο κ θα ηθελα την γνωμη σας για τα πλαστικα που κυκλοφορουν στην αγορα... o σκυλος μου εχει την ταση να παιζει με οτιδηποτε στο κλουβι κ φοβαμαι μην το παρει για μεζε!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
titosblaser
Full Member
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: 10 Αύγ 2012, 09:59

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από titosblaser »

φιλε εμενα κονιζει τα δοντια του πανω εκαμεν το πουρκουρι
Dietitian&Nutritionist
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από vti-chris »

Εκαταλαβα...αρα παμε για ιδιοκατασκευη.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από Laurona »

Θα σου τρωει την περιμετρο της εισοδου.
Δεσ την φωτο με αυτα που εφτιαξα εγω στο θεμα αεχολειες νεκρης περιοδου κ δες που εντυσα με γωνιες την εισοδο.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από Marinos »

εγω έκαμα το με κομματια απο sandwich panel, αλλα οτιδήποτε αιχμηρές γωνιές θα πρεπει να τες καλύψεις, και επισης οπου έχει εκτεθημένο αφρο ιδαλιος εννα τον φαν. εχει καποιαν ιστορια αλλα μετα ξενοιάζεις.
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από vti-chris »

Βασικα θα το κανω με μαυρη σανιδα του καλουπιου κ στις γωνιες, γωνιες γυψοσανιδας κ μαλλον με 2 θαλαμους για το χειμωνα. Αν καποιος εχει κ αλλες φωτο για ιδεες...
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από Laurona »

Η γωνια της γυψοσανιδας ειναι μαλακη κ αιχμηρη.

Πιασε την με πολλες βιδες κ καλη δουλεια για ναμην εχεις τραυματισμους
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από marinos.a »

Jumbo φιλε μου
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Η γωνια της γυψοσανιδας ειναι τρυπητη και ευκολη για να κοντραρει το δοντι του σκυλου πανω και να την φαει
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Σκυλοσπιτο

Δημοσίευση από vti-chris »

Μαρινο τα ειδα αλλα αν θα θελω ενα το διμηνο δεν συμφερει!!! Ασε που ξυπνα την γειτονια οταν εχει κατι μεσα στο κλουβι για παιχνιδι. Ισως να το δοκιμασω κ ο θεος βοηθος. Για την γωνια της γυψοσανιδας αναφερομουν στην αλλη του σκελετου που ειναι χωρις τρυπες.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”