Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Απάντηση
RESPECT

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από RESPECT »

oliviaandbird2_full.jpg
ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΕΤΑ ΤΑ ΔΗΛΙΤΙΡΙΟΔΕΙΣ
sotiris!129

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

'petros' έγραψε:ρε παιδκια εχει κανενα να μου εξηγησει πως μπορω να βαλω φωτος ?????τζε εχω πολλες :D :D :D
δημιουργια απαντησης-> προσθηκη συνημμενου->βρισκεις την φωτογραφια σου που προσεχεις να την εχεις μικρανει πρωτα και βαλεις την
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από Anthimos »

miky55 έγραψε:ΤΟΥΤΗ Η ΦΕΡΜΑ ΑΡΕΣΚΗ ΣΟΥ ΑΝΘΙΜΕ
Εικόνα0096.jpg
:D ΘΕΙΚΗ !!!
99% Φραγκολινα!!!???
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από admin »

RESPECT έγραψε:
oliviapoint_full.jpg
ολιβια ισως το καλητερο θυλικο σκυλι .Φερμα 2,5 μηνων 10 μετρα σε ορτικι
respect .....
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από Anthimos »

Και του φίλου του RESPECT εν επιπλα όμως
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

sotiris!129 έγραψε:
'petros' έγραψε:ρε παιδκια εχει κανενα να μου εξηγησει πως μπορω να βαλω φωτος ?????τζε εχω πολλες :D :D :D
δημιουργια απαντησης-> προσθηκη συνημμενου->βρισκεις την φωτογραφια σου που προσεχεις να την εχεις μικρανει πρωτα και βαλεις την
ΒΑΡΤΟΥΣ ΡΕ ΣΩΤΗΡΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΛΑΚΗ ΦΕΡΜΑΡΙΣΤΟΥ ΠΑΛΛΟΥΤΖΙΗΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΣΤΟΜΑΤΑ :lol: :lol: :lol:
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
sotiris!129

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εγω μονο με video μπορω να τους το φιξω ρε LUI γιατι με την φωτογραφια χανεις πολλα παρα πολλα!!! πχ ζιαμε στον ποταμο που εφκαλε 8-10 φραγγολινες μαζι ενα σικομα μεσα σε 1 δευτερολεπτο ασπουμε πια φωτογραφια μπορει να το διξει??? ευτιχως ευτιχως που εισουν ζεσι ζιαμε γιατι εν 8α επιστεφκε ο Αθιμος , παρολο που ειμαι σιουρος πως ακομα εν πιστεφκει 8-)
ε Αθιμε φερτον μιτσι που μου επεπσες εχτες με τα σεττερ, αν φερμαρουν ετσι καλα οπως λαλις μεσα σε 1 ωρα εν να εν τελιομενη η δουλεια!!! ΑΑΑΑ ζε ειβρα αλλο ενα τοπο με τριφιλια ερεσα με το αυτοκινητο ειδα 3ς σκεφτου να κατεβασεις σκυλο ακομα ζιαμε :geek:
ε lui δευτερα να παρουμε το lui να του βαλουμε 2-3 ορτικια μες το τριφιλλι γιατι αρκις πολλα ζε εν κριμα το σκυλλι!!!
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από andros »

19112008177.jpg
για κάτι τέτοιες εικόνες που ζούμε τζαι αναπνέουμε μακάρι ο πλάστης μου να τους εδείαν τζαι άλλα χρόνια :(
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”