Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από lagomania »

πε μας και το ονομα σου ρε φιλε μεν κριφκεσε πισω που μια οθονη
Mr Lord
Full Member
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Σεπ 2011, 16:56

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από Mr Lord »

auto einai aporito einai noris akoma gia tetia apokalipsi k zitao signomi an miosa kapious xoris na to katalabo
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από AndreasDr »

ε και χευ ρε μυστηριε τυπε! οτι να νε πλεον δαμεσα....
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
christosth
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 11:19
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από christosth »

;)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christosth την 28 Σεπ 2012, 13:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ολοι οι κυνηγοι ειναι λαγοκυνηγοι και το θηραμα πρεπει ολοι να κατανοησουμε οτι ανηκει σε ολους και σε κανενα. Ολοι το εχουμε δανειστει απο τα παιδια μας.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από admin »

Καταρχήν να παρακαλέσω Πρώτο να γράφετε Ελληνικά και δεύτερο άτομο το οποίο κάνει προκλητικά σχόλια θα διαγράφετε απ την διαχείρηση. Κάποιοι δέν σέβονται τον χώρο που τους φιλοξενεί και αν συνεχίσουν δέν θα το ανεχθούμε άλλο :!: :!:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Mr Lord
Full Member
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Σεπ 2011, 16:56

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από Mr Lord »

proto k endiadero ego den xero na grafo elinika gt to kopouter mou den exei elinikous xaraxtires
RESPECT

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από RESPECT »

Πρωτον ολα τα φορουμ γραφουν ελληνοαγγλικους χαρακτηρες. Δευτερον εχουμε δημοκρατια και μπορουμε να εκρφραστουμε και να γραφουμε οτι θελουμε.Ειναι δικαιωμα του καθενος να το διαβασει και να το σχολιασει. Αυτο δειχνει ανωτεροτητα!!!Ολοκληρες εφημεριδες κανουν καυστικα σχολια χωρις να λενε τα ονοματα τους.Δεν σε υποχρεωνουν να τα διαβασεις η΄να τα σχολιασεις μονο οταν 8ελεις εσυ.Γι αυτο μην ασχολειστε και τοσο πολυ .... :P :ugeek:
sotiris!129

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Mr Lord έγραψε:proto k endiadero ego den xero na grafo elinika gt to kopouter mou den exei elinikous xaraxtires
φιλε μου πατα alt-shift μαζι λογικα πρεπει να εχει ΛΟΓΙΚΑ χωρις να θελω να ειμαι 100% !!! για να λυθει το προβλημα με το "computer" σου!!!
επισεις σιγουρα εχει ποστ στο φορουμ που κεντριζουν και περικλιουν και τα δικα σου πιστεβω και ενδιαφεροντα για να βρισκεσε γραμμενος εδω, περιοσισου σε αυτα για το καλο αφτου του site

φιλικα Σωτηρης Καντου
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από admin »

Mr Lord έγραψε:proto k endiadero ego den xero na grafo elinika gt to kopouter mou den exei elinikous xaraxtires
Φίλε μπορείς πολύ εύκολα να βάλεις Ελληνικούς χαρακτήρες αν θέλεις να συνομιλάς με τους άλλους δαμέσα. Εδώ είναι το σπίτι μας και όταν είσαι σπίτι κάποιου άλλου δέν θέτεις εσύ τους κανόνες του σπιτιού.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από admin »

RESPECT έγραψε:Πρωτον ολα τα φορουμ γραφουν ελληνοαγγλικους χαρακτηρες. Δευτερον εχουμε δημοκρατια και μπορουμε να εκρφραστουμε και να γραφουμε οτι θελουμε.Ειναι δικαιωμα του καθενος να το διαβασει και να το σχολιασει. Αυτο δειχνει ανωτεροτητα!!!Ολοκληρες εφημεριδες κανουν καυστικα σχολια χωρις να λενε τα ονοματα τους.Δεν σε υποχρεωνουν να τα διαβασεις η΄να τα σχολιασεις μονο οταν 8ελεις εσυ.Γι αυτο μην ασχολειστε και τοσο πολυ .... :P :ugeek:
Φίλε για να μπορώ να εκφράζομαι ελεύθεα έκαμα 3 περιοδικά 2 ιστοσελίδες και τωρά εκπομπή στην τηλεόραση και στήλη στον Πολίτη. Αλλά δέν μπορώ να γράφω και να λέω ότι θέλω ακόμη και εμένα που τα περιοδικά και οι ιστοσελίδες μου ανήκουν. Ο καθένας πρέπει να μιλάει με σύναιση και κυρίος χωρίς να προσβάλει άλλους. Η λέξη ανωτερότητα σημαίνει να μην πέφτεις σε χαμηλό επίπεδο και να ρίχνεις και την συζήτηση σε χαμηλό επίπεδο. Εγώ προσωπικά δέν μπορώ να μην ασχολούμε γιατί αυτή είναι η δουλειά μου και αυτή η ιστοσελίδα μου, αλίμονο εάν αφήναμε τον καθένα να γράφει και να λέει ότι θέλει. Αν κάποιος θέλει να πεί την άποψη του για κάτι εμπεριστατομένα και να θίξει κάτι πολύ ευχαρίστος αλλά το να πετάμε υπονοούμενα και να θίγουμε ανθρώπους και καταστάσης χωρίς να αιτιολογούμε αυτό δέν είναι σωστό. Οι εφημερίδες όταν είναι να κάνουν ένα σχόλιο ή μια δήλωση είναι υπόχρεωμένες δια νόμου να ακούσουν και τις δύο απόψεις πρίν προβούν σε δημοσίευση αλλιώς μπορούν να κατηγορηθούν για Λίβελο. όσο για τους Αγγλικούς χαρακτήρες είναι πολιτική μας να γράφουμε στα Ελληνικά για να μην είναι κουραστικά τα κείμενα και θέλουμε να το διατηρήσουμε έτσι.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”