Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από miky55 »

RESPECT έγραψε:Πρωτον ολα τα φορουμ γραφουν ελληνοαγγλικους χαρακτηρες. Δευτερον εχουμε δημοκρατια και μπορουμε να εκρφραστουμε και να γραφουμε οτι θελουμε.Ειναι δικαιωμα του καθενος να το διαβασει και να το σχολιασει. Αυτο δειχνει ανωτεροτητα!!!Ολοκληρες εφημεριδες κανουν καυστικα σχολια χωρις να λενε τα ονοματα τους.Δεν σε υποχρεωνουν να τα διαβασεις η΄να τα σχολιασεις μονο οταν 8ελεις εσυ.Γι αυτο μην ασχολειστε και τοσο πολυ .... :P :ugeek:
Φιλε RESPECT ειναι δημοκρατικο δικαιωμα του καθενος να διατηρα την ανωνυμια του αφου κινηται σε κοσμια πλαισια και δεν προσβαλη κανενα,χωρις να εννοω οτι καποιος προσβαλε καποιο εγω τουλαχιστον δεν το αντελιφθηκα.οσο για τους ελληνικους χαρακτηρες ας σεβαστουμε την επιθυμια του ιδιοκτητη .πιστευω ο λογως δεν ειναι ιδιοτροπια αλλα πρεπει να ειναι λογισμικο .οσοι θελουμε να γραφουμε λατινικους χαρακτηρες υπαρχη και η αγγλικη εκδοση του περιοδικου στο φορουμ.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από admin »

pirate ta omorfasas zoa stous agones omorfias pou kanate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτό το σχόλιο το οποίο έγινε απο τον Mr Lord εγώ προσωπικά το θεωρώ ειρωνικό και προσβλητικό πρός τους κατόχους Γερμανικών δεικτών οι οποίοι έλαβαν μέρος στους αγώνες Μορφολογίας. Κάποιος ο οποίος έχει λίγη επίγνωση του τί κρύβονται πίσω απο αυτά τα λόγια μπορεί εύκολα να διακρίνει την ειρωνία τον σαρκασμό και την προσβολή. Αυτό δέν είναι καυστηκό σχόλιο ούτε δείχνει ανωτερότητα. Αυτό το σχόλιο απλά προκαλεί και δημιουργεί ένταση και αντιδράσεις.΄Εάν κάποιος θέλει να σχολιάσει τους αγώνες Μορφολογίας ή ακόμη και να τους αμβισβητήσει μπορεί να το κάνει με επιχειρήματα και σωστή διατύπωση των θέσεων του. όχι όμως έτσι
Προσέχουμε...για να έχουμε
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από miky55 »

Φιλε ADMIN ειμαι κατοχος σκυλων που ελαβαν μερος στους αγωνες μπορω να πω με επιτυχια (αν δεν ειχα εγω ατυχημα πιστευω θα πηγαινα καλυτερα) επειδη ξερω την αξια των σκυλων που ηταν στους αγωνες(LUSIFER,DON,SOULTAN,QUEEN)σκυλια με παγκοσμιες διακρησεις δεν το ελαβα καν υποψη απλα προσκαλω τον φιλο ΛΟΡΤ να ερθη εστω και μια φορα στους αγωνες μορφολογιας η κυνηγετικους και θα αλλαξη αποψη.
RESPECT

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από RESPECT »

Ο ΜR LORD ειναι κατοχος GERMAN POIENTR me ηψηλο επιπεδο σκυλον τοσο μορφολογικα και κηνειγετικα με πολλες διακρισεις .
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από admin »

RESPECT έγραψε:Ο ΜR LORD ειναι κατοχος GERMAN POIENTR me ηψηλο επιπεδο σκυλον τοσο μορφολογικα και κηνειγετικα με πολλες διακρισεις .
Και για αυτόν τον λόγο πρέπει να προσβάλει και να χλευάζει άλλους, για όνομα του Θεού και μετά θέλουμε να αναπτύξουμε και την έννοια του ΣΕΒΑΣΜΟΥ
Προσέχουμε...για να έχουμε
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Έκθεση Μορφολογίας Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου

Δημοσίευση από miky55 »

ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΑΓΩΝΑ.ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΚΕ ΜΑΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ RECPECT.ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ;ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Π.Μ.ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΟΥ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”