ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Απάντηση
antonisn
Full Member
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 13 Σεπ 2010, 10:41

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από antonisn »

ΠΑΙΔΕΣ ΧΑΙΡΕΤΩ,

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΖΙΚΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΕΒΓΗΚΕ ΤΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΒΗΚΕ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ.
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από lagomania »

εγω αρκεψα και παιρνω τους που την μερα που ετελιωσεν το κυνηγι τζαμε που εκυνηγουν και φενεται εγλιτωσαν παρα πολλοι λαγοι αφου καθε φορα βγαζω 1-2
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από cynergy »

το διαταγμα βγηκε εμενα μου το εδωσε ο προεδρος του κυνηγετικου μασ συλλογου αλλα το βρισκεισ και στα κατα τοπους γραφεια της υπηρεσιας θυρας
dont shoot fast...shoot good
editor
Full Member
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 09:16

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από editor »

antonisn έγραψε:ΠΑΙΔΕΣ ΧΑΙΡΕΤΩ,

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΖΙΚΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΕΒΓΗΚΕ ΤΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΒΗΚΕ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ.
ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΜΟΡΦΗ ΣΤΟ WEBSITE ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.
antonisn
Full Member
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 13 Σεπ 2010, 10:41

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από antonisn »

editor έγραψε:
antonisn έγραψε:ΠΑΙΔΕΣ ΧΑΙΡΕΤΩ,

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΖΙΚΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΕΒΓΗΚΕ ΤΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΒΗΚΕ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ.
ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΜΟΡΦΗ ΣΤΟ WEBSITE ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
Hunter25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Οκτ 2010, 22:20

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από Hunter25 »

ευχαριστούμε για την ανάρτηση τον περιοχών για εκπαίδευση σκύλων αλλα αν γνωρίζετε υπάρχει και κάποιος χάρτης για αυτές τις περιοχές ?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από admin »

Hunter25 έγραψε:ευχαριστούμε για την ανάρτηση τον περιοχών για εκπαίδευση σκύλων αλλα αν γνωρίζετε υπάρχει και κάποιος χάρτης για αυτές τις περιοχές ?
oxi δέν υπάρχει
Προσέχουμε...για να έχουμε
sotiris!129

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

δηλαδη επιτρεπεται η δεν επιτρεπεται, επιδη εν να παω αβριο γιαυτο!
Yiannis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 13 Μάιος 2010, 21:34

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από Yiannis »

sotiris!129 έγραψε:δηλαδη επιτρεπεται η δεν επιτρεπεται, επιδη εν να παω αβριο γιαυτο!
Επιτρεπεται ρε φιλε. Οι χαρτες με τις περιοχες υπαρχουν στο ταμειο θυρας. Οι περιοχες ειναι μικρες και οι σκυλλοι πολλοι. Εχει 4 χρονια διουν τις ιδιες και επαραξιλοσαν τες. Τελοσπαντων μακαρι να τουτα τα προβληματα μας
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από AndreasDr »

Φίλε μου επία προχτές στο Ταμείο Θήρας στη Λευκωσία και έπιασα χάρτι, όντως οι περιοχές που επιτρέπουν είναι οι ίδιες με τις προηγούμενες χρονιές εχτός απο 1-2 που άλλαξαν. Εδώσαν 1-2 νέες περιοχές οι οποίες με βάση τα όσα ακούω θα γίνεται χαμός το σαββατοκυρίακο. Πάλε καλά που είναι και οι νεκρές ζώνες επιτρεπόμενες αφού τουλάχιστον τσιαμέ βρίσκουμε θήραμα. Ήδη άκουσα για καταγγελίες που έγιναν σε συναδέλφους που εφκάλαν τους σκύλλους τους σε περιοχές που δεν είναι στο χάρτι. 85 ευρώ για κάθε σκύλλο έννεν αδιάφορο ποσό. :D

Καληνύχτα σας,
Αντρέας
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”