ΑΣΚΗΣΗ ΣΚΥΛΩΝ

Απάντηση
antonisn
Full Member
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 13 Σεπ 2010, 10:41

ΑΣΚΗΣΗ ΣΚΥΛΩΝ

Δημοσίευση από antonisn »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ,

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΞΩ ?
ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ?
GEO1984
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 14:28

Re: ΑΣΚΗΣΗ ΣΚΥΛΩΝ

Δημοσίευση από GEO1984 »

Φιλε δικαιουσε μεχρι μια βδομαδα πριν απο το κυνηγι :idea:
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: ΑΣΚΗΣΗ ΣΚΥΛΩΝ

Δημοσίευση από JiniosEmba »

παεννετε τζιαι με φοαστε,,εν πολλης κοσμος για να καταλαβης που παει,,,τς 28 για να καταλαβης εννα παο
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΣΚΗΣΗ ΣΚΥΛΩΝ

Δημοσίευση από admin »

προσοχή ιδιαίτερα αυτήτην εποχή με τα φίδια έχουν βγεί για τα καλα έξω. Μέσα σε 3 μέρες άκουσα 5 περιστατικά επαρχία Λεμεσού. Παίρνετε φάρμακα μαζί σας και προσέχετε πού πηγαίνετε. Απόφεύγεται ψηλή βλάστηση για να βλέπετε
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: ΑΣΚΗΣΗ ΣΚΥΛΩΝ

Δημοσίευση από andros »

ε φιλέ σχετικά με το δάγκωμα τις φίνας ξέρω ότι υπάρχει ο κατάλληλος ορός αλλά ερώτησα διάφορους κτηνίατρους οι μισοί είπα μου ότι εν φέρνουν γιατί εν πανάκριβος τζαι πάει μόνο ένα μήνα
οι άλλοι είπα μου ότι πάει ένα χρόνο αλλά εν βρήσκουν δηλ. απότι εκατάλαβα κανένας εν έχει
please κάμετε καμιάν έρευνα να δούμε τι παίζει ή αν κάποιος που το φόρουμ γνωρίζει κάτι παραπάνο να μας πεί να ξέρουμε που να πάμε άμαν πάθουμε το κακό (χτύπα ξύλο)
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: ΑΣΚΗΣΗ ΣΚΥΛΩΝ

Δημοσίευση από KKILER »

andros έγραψε:ε φιλέ σχετικά με το δάγκωμα τις φίνας ξέρω ότι υπάρχει ο κατάλληλος ορός αλλά ερώτησα διάφορους κτηνίατρους οι μισοί είπα μου ότι εν φέρνουν γιατί εν πανάκριβος τζαι πάει μόνο ένα μήνα
οι άλλοι είπα μου ότι πάει ένα χρόνο αλλά εν βρήσκουν δηλ. απότι εκατάλαβα κανένας εν έχει
please κάμετε καμιάν έρευνα να δούμε τι παίζει ή αν κάποιος που το φόρουμ γνωρίζει κάτι παραπάνο να μας πεί να ξέρουμε που να πάμε άμαν πάθουμε το κακό (χτύπα ξύλο)
ΠΑΙΚΤΗ ΜΟΥ ΜΕΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ . ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΑΛΛΟΥΝ ΜΙΑΝ ΕΝΕΣΗ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΚΑΙ ΟΡΡΟ. ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ , ΟΙ ΑΝΤΙΟΦΙΚΟΙ ΟΡΡΟΙ ΕΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ .
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”