ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΩΝ

Απάντηση
cypher
Full Member
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 08:58

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΩΝ

Δημοσίευση από cypher »

Μήπως γνωρίζετε "εκπαιδευτές" για ιχνηλατες? Βασικά για να μου μαθει το σκυλι να δουλεφκει τη μαλαή με κουνελι ή σε ττελιαμενο?
σας ευχαριστω εκ των προτερων
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΩΝ

Δημοσίευση από admin »

cypher έγραψε:Μήπως γνωρίζετε "εκπαιδευτές" για ιχνηλατες? Βασικά για να μου μαθει το σκυλι να δουλεφκει τη μαλαή με κουνελι ή σε ττελιαμενο?
σας ευχαριστω εκ των προτερων
Φίλε νομίζω με λίγες συμβουλές απο κάποιο έμπειρο κυνηγό μπορείς να τον εκπαιδεύσης και μόνος σου σε αυτά που ανάφερες.
Προσέχουμε...για να έχουμε
cypher
Full Member
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 08:58

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΩΝ

Δημοσίευση από cypher »

σε ευχαριστω αλλα δεν ειναι τοσο α΄πλο το θεμα. Αν γνωριζει καποιος, καποιον θα το εκτιμουσα να μου πει.
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΩΝ

Δημοσίευση από tracker686 »

cypher έγραψε:σε ευχαριστω αλλα δεν ειναι τοσο α΄πλο το θεμα. Αν γνωριζει καποιος, καποιον θα το εκτιμουσα να μου πει.
Να παεις φιλε μου στην Κοσιη εκει που ειναι η ΧΥΤΥ και εχει μια φαρμα που ονομαζετε Linda farm (ττελιασμενο με λαγους) εκει ειναι ενας καλος κυριος Μελης το ονομα του και ειναι και καλος και φτηνος....
Φιλικα
ΠΣ
cypher
Full Member
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 08:58

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΩΝ

Δημοσίευση από cypher »

winchester έγραψε:
cypher έγραψε:σε ευχαριστω αλλα δεν ειναι τοσο α΄πλο το θεμα. Αν γνωριζει καποιος, καποιον θα το εκτιμουσα να μου πει.
Να παεις φιλε μου στην Κοσιη εκει που ειναι η ΧΥΤΥ και εχει μια φαρμα που ονομαζετε Linda farm (ττελιασμενο με λαγους) εκει ειναι ενας καλος κυριος Μελης το ονομα του και ειναι και καλος και φτηνος....
Φιλικα
ΠΣ
σε ευχαριστω πολυ φιλε. Μπορεις να μου δωσεις το τηλεφωνο του?
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΩΝ

Δημοσίευση από tracker686 »

cypher έγραψε:
winchester έγραψε:
cypher έγραψε:σε ευχαριστω αλλα δεν ειναι τοσο α΄πλο το θεμα. Αν γνωριζει καποιος, καποιον θα το εκτιμουσα να μου πει.
Να παεις φιλε μου στην Κοσιη εκει που ειναι η ΧΥΤΥ και εχει μια φαρμα που ονομαζετε Linda farm (ττελιασμενο με λαγους) εκει ειναι ενας καλος κυριος Μελης το ονομα του και ειναι και καλος και φτηνος....
Φιλικα
ΠΣ
σε ευχαριστω πολυ φιλε. Μπορεις να μου δωσεις το τηλεφωνο του?
το τηλ του δεν το εχω,αλλα ειναι πολυ ευκολο ειναι διπλα απο την ΧΥΤΥ της Κοσιης,και ειναι ανοικτος καθημερινα...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”