Ζητείται Θηλυκό Ιστρίας για Ζευγάρωμα.

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από Rai »

Κάποιοι αρέσκονται στο να πωλούν εξυπνάδα και πέρα απο αυτό έχουν και μαντίκες ικανότητες όχι και τόσο αξιοζήλευτες μπορώ να πώ......
Μιλώντας σήμερα με σοβαρό εκτροφέα του ιχνιλάτη της Ιστρίας μου είπε ότι τα σκυλιά αυτά φερμάρουν.
Απλή ερώτηση με δυσκολοπίστευτη απάντηση.......

Φιλικά
Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
istriano ®

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από istriano ® »

Rai έγραψε:Κάποιοι αρέσκονται στο να πωλούν εξυπνάδα και πέρα απο αυτό έχουν και μαντίκες ικανότητες όχι και τόσο αξιοζήλευτες μπορώ να πώ......
Μιλώντας σήμερα με σοβαρό εκτροφέα του ιχνιλάτη της Ιστρίας μου είπε ότι τα σκυλιά αυτά φερμάρουν.
Απλή ερώτηση με δυσκολοπίστευτη απάντηση.......

Φιλικά
Rai
Προσωπικα φιλε Rai δεν αρεσκουμαι να πουλω εξυπναδα και απεχθανομαι τα ατομα που το κανουν. Φιλε θα σου παραθεσω τι εγραψες τον 2/7/2012 για να καταλαβεις απο που συμπερανα οτι εισαι γνωστης της φυλης!!

" ΜΕΝ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΤΕ ΤΑ ΓΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ. ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΡΗΤΗ -ΣΕΡΒΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ. ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΚΥΛΙΑ ΙΣΤΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ YOUTUBE ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ . ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ."

" ΕΝΝΟΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΥΛΟΕΜΠΟΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΑ.... ΣΚΥΛΙΑ ΙΣΤΡΙΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΤΑΣΗ ΣΤΟ ΑΝΕΜΙΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ. "

Φιλικα ;)
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από stelios--- »

Rai έγραψε:Κάποιοι αρέσκονται στο να πωλούν εξυπνάδα και πέρα απο αυτό έχουν και μαντίκες ικανότητες όχι και τόσο αξιοζήλευτες μπορώ να πώ......
Μιλώντας σήμερα με σοβαρό εκτροφέα του ιχνιλάτη της Ιστρίας μου είπε ότι τα σκυλιά αυτά φερμάρουν.
Απλή ερώτηση με δυσκολοπίστευτη απάντηση.......

Φιλικά
Rai
http://www.youtube.com/watch?v=uZK3a3mq ... thWxg6Mp1w ;)
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΜΑΡΚΟΣ έγραψε:
VALENTINOS έγραψε:ε ρε φιλε παρτον σε καμια του δρομου να εκτονωθει. εν κριμα το κτηνο :-):-)
Οι πελλαρες… Εν κάνει που φταίμε για τη μείωση του πληθυσμού της παγκόσμιας πανίδας, εν κανεί που φταίμε για :lol: την μόλυνση των βιότοπων να μεν διουμε αφορμές και για την αύξηση των αδέσποτων… :lol: :lol: :lol: :lol:
ΚΑΜΙΑ ΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΡΕ ΦΙΛΕ.. :lol: :lol: :lol:
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΦΙΛΕ RAI ΠΕ ΜΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΠΟΥ ΕΜΙΛΗΣΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ? ΕΝ ΤΣΙΑΙΝ ΝΤΡΟΠΗ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΚΑΜΕΤΕ ΛΙΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ DVD ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΙΣΤΡΙΑΣ. ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΗ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΛΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ. :roll: :roll: :roll:
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από pai »

VALENTINOS έγραψε:ΦΙΛΕ RAI ΠΕ ΜΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΠΟΥ ΕΜΙΛΗΣΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ? ΕΝ ΤΣΙΑΙΝ ΝΤΡΟΠΗ.
χαχαχα εγω νομιζω οτι ξερω τον!! :lol: :lol: αν ειναι εκεινος μπορει να το καταφερε κιολας! :geek:
istriano ®

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από istriano ® »

Δηλαδη ο "σοβαρος εκτροφεας ιστριας" εν στην Κυπρο; ;;;
Εκτροφεα ξερω εχει εναν επαρχια Λευκωσιας ο οποιος ασχολειται και με αλλες ρατσες. Εναν που βρισκεται στα αρχικα σταδια στα κοκκινοχωρια. Εσεις για ποιον μιλατε;
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από pai »

istriano έγραψε:Δηλαδη ο "σοβαρος εκτροφεας ιστριας" εν στην Κυπρο; ;;;
Εκτροφεα ξερω εχει εναν επαρχια Λευκωσιας ο οποιος ασχολειται και με αλλες ρατσες. Εναν που βρισκεται στα αρχικα σταδια στα κοκκινοχωρια. Εσεις για ποιον μιλατε;
φιλε υπαρχουν και αλλη που εκτρεφουν τετοια σκυλια!το ονομα θα σου στειλω πμ!
istriano ®

Re: Ζητειται θυληκο ιστριας για ζευγαρωμα.

Δημοσίευση από istriano ® »

VALENTINOS έγραψε:ΦΙΛΕ RAI ΠΕ ΜΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΠΟΥ ΕΜΙΛΗΣΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ? ΕΝ ΤΣΙΑΙΝ ΝΤΡΟΠΗ.
:shock: :shock: :shock:
ΦΩΝΗ ΒΟΟΝΤΟΣ ΕΝ ΤΗ ΕΡΗΜΟ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”