Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΙΖΩ ΣΕ ΤΡΙΑ ΣΤΑΔΙΑ!

1)ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΤΟΧΩΝ(ΧΑΡΤΟΝΙΩΝ)!
2)Η ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩ!
3)Ο ΕΛΕΝΧΟΣ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΟΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ(ΧΑΡΤΟΝΙΑ)....ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΜΕ ΕΝΑ 10ΛΕΠΤΟ ΦΙΛΜΑΚΙ!
ΤΟ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΟΠΟΥ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΟΥ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΑΣ!

ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ Ο ΕΛΕΝΧΟΣ ΚΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΤΑΜΕΤΡΙΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ Κ.Λ.Π!


ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Πολυ καλα...αλλα πρεπει να παρατηρησω ενα φαουλ στο μη ανοιγμα του οπλου αμεσως μετα τη βολη... το ξερω οτι κρατας μετρα ασφαλειας αλλα επρεπε να το πω γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται...

Καποιος αλλος μπορει να βαλει 2 φυσιγγια και να το ξεχασει σε μια κακια στιγμη.

Φιλικα παντα
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Breda Pegaso έγραψε:Πολυ καλα...αλλα πρεπει να παρατηρησω ενα φαουλ στο μη ανοιγμα του οπλου αμεσως μετα τη βολη... το ξερω οτι κρατας μετρα ασφαλειας αλλα επρεπε να το πω γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται...

Καποιος αλλος μπορει να βαλει 2 φυσιγγια και να το ξεχασει σε μια κακια στιγμη.

Φιλικα παντα
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΣΤΕΦΑΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ!

ΕΓΩ ΤΟ ΕΠΡΑΞΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ....ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΜΗ ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΟΕΙΤΩ ΠΛΕΩΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΟΛΗ......ΤΟ ΟΠΛΟ ΗΤΑΝ ΚΕΝΟ!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 2 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΛΕΙΣΤΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ :o :o :o

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ...ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ Η ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΣΟΥ....ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Φίλε Σολων πραγματι πολύ καλή δουλειά :) , πολυ προετοιμασία , πολυ κόπο, αλλά και πολύ αγωνία μέχρι να αξιολογηθουν τα αποτελεσματα και να καταγραφουν στη Excel. To βιτεο σου , μου θύμισε :lol: :lol: το καιρο που έκανα τις δοκιμές μόνος μου, πηενε ελα, πηενε ελα :lol: μεσα στο λαλαρο εγεινουμου λάστιχο. :( ευτυχως τωρα έχω το Σπυρο :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D τσε βοηθάμε. Εν το έκοψεν ο νους μου να σου τον στείλο με το Τραβελ εξπρες να σε βοηθηση. :lol: :lol: Επηενες Σπύρο :?:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

LEFKIOS έγραψε:Φίλε Σολων πραγματι πολύ καλή δουλειά :) , πολυ προετοιμασία , πολυ κόπο, αλλά και πολύ αγωνία μέχρι να αξιολογηθουν τα αποτελεσματα και να καταγραφουν στη Excel. To βιτεο σου , μου θύμισε :lol: :lol: το καιρο που έκανα τις δοκιμές μόνος μου, πηενε ελα, πηενε ελα :lol: μεσα στο λαλαρο εγεινουμου λάστιχο. :( ευτυχως τωρα έχω το Σπυρο :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D τσε βοηθάμε. Εν το έκοψεν ο νους μου να σου τον στείλο με το Τραβελ εξπρες να σε βοηθηση. :lol: :lol: Επηενες Σπύρο :?:
ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ...ΤΟ ΚΑΜΝΩ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ,ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΥΤΕ ΚΟΥΡΑΣΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ!!!

ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :D ...ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ Η ΩΡΑ...ΑΣΤΕΙΟ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΜΝΩ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ...ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ..ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΒΕΒΑΙΑ:D

ΗΔΗ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!! :P

ΑΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
LEFKIOS έγραψε:Φίλε Σολων πραγματι πολύ καλή δουλειά :) , πολυ προετοιμασία , πολυ κόπο, αλλά και πολύ αγωνία μέχρι να αξιολογηθουν τα αποτελεσματα και να καταγραφουν στη Excel. To βιτεο σου , μου θύμισε :lol: :lol: το καιρο που έκανα τις δοκιμές μόνος μου, πηενε ελα, πηενε ελα :lol: μεσα στο λαλαρο εγεινουμου λάστιχο. :( ευτυχως τωρα έχω το Σπυρο :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D τσε βοηθάμε. Εν το έκοψεν ο νους μου να σου τον στείλο με το Τραβελ εξπρες να σε βοηθηση. :lol: :lol: Επηενες Σπύρο :?:
ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ...ΤΟ ΚΑΜΝΩ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ,ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΥΤΕ ΚΟΥΡΑΣΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ!!!

ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :D ...ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ Η ΩΡΑ...ΑΣΤΕΙΟ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΜΝΩ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ...ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ..ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΒΕΒΑΙΑ:D

ΗΔΗ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!! :P

ΑΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ :P
Eννοείται πως επήεννα, εμένα αρέσκουν μου τούτα τα πράματα :D . Εγώ είπα παιδιά, όποιος θέλει βοήθεια εγώ είμαι διαθέσιμος. Όσον αφορά τις δοκιμές του Λεύκιου σιγά σιγά προετοιμαζόμαστε και σκέφτεται και ο Λεύκιος σε ποιες δοκιμές θα καταλήξουμε ανάλογα τζιαι με τις δικές σου και τα αποτελέσματα σου.

Προς το παρόν έχουμε σίγουρη τη δοκιμή της Concorde vs Λιλά (όπου ο Λεύκιος προετοίμασε και καταλόγους των 100Φ/200Σ) και την Gamebore και την Fob.

Βασικά για την Gamebore και την Fob πρέπει να δούμε τι δοκιμές θα κάμουμε αναλόγως και με τα δικά σου αποτελέσματα. Εάν π.χ στα 35μ η δοκιμή σου μας δίνει την σωστή κατανομή και διατριτικότητα τότε θα πάμε σε πιο μεγάλες αποστάσεις, π.χ 40-45 μέτρα. Επειδή 2 φυσίγγια έχουμε από την κάθεμια (ας είναι καλά ο Παντελής) πρέπει να αποφασίσουμε πολύ προσεκτικά τι δοκιμή να κάμουμε για να βγάλουμε ένα όσο πιο καλό αποτέλεσμα γίνεται.
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Πιάσε ρε φίλε ένα αυτοκίνητο πιο μεγάλο να μην ταλαιπώρησε :) ;)
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Athos 1978 έγραψε:Πιάσε ρε φίλε ένα αυτοκίνητο πιο μεγάλο να μην ταλαιπώρησε :) ;)

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΑΘΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΑΡΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!
ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΜΗ...ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΩΛΕΙΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΕΧΩ ΑΛΛΑ 2 ΑΞΙΟΛΟΓΗΣ ΜΑΡΚΑΣ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΩ ΑΛΛΑ ΤΟΥΤΟ ΟΧΙ...,ΤΟ ΕΝΑ ΗΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΟΥΛΗΜΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ (Χ5 30i).

ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΙΡΗΣΤΟΥΝ...ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΤΟΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΣΤΡΙΒΩ....ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΑΜΕΙ ΤΙΚ!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΞΕΧΕΙΛΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 1997 ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ :P

ΕΣΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
LEFKIOS έγραψε:Φίλε Σολων πραγματι πολύ καλή δουλειά :) , πολυ προετοιμασία , πολυ κόπο, αλλά και πολύ αγωνία μέχρι να αξιολογηθουν τα αποτελεσματα και να καταγραφουν στη Excel. To βιτεο σου , μου θύμισε :lol: :lol: το καιρο που έκανα τις δοκιμές μόνος μου, πηενε ελα, πηενε ελα :lol: μεσα στο λαλαρο εγεινουμου λάστιχο. :( ευτυχως τωρα έχω το Σπυρο :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D τσε βοηθάμε. Εν το έκοψεν ο νους μου να σου τον στείλο με το Τραβελ εξπρες να σε βοηθηση. :lol: :lol: Επηενες Σπύρο :?:
ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ...ΤΟ ΚΑΜΝΩ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ,ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΥΤΕ ΚΟΥΡΑΣΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ!!!

ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :D ...ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ Η ΩΡΑ...ΑΣΤΕΙΟ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΜΝΩ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ...ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ..ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΒΕΒΑΙΑ:D

ΗΔΗ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!! :P

ΑΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ :P
Eννοείται πως επήεννα, εμένα αρέσκουν μου τούτα τα πράματα :D . Εγώ είπα παιδιά, όποιος θέλει βοήθεια εγώ είμαι διαθέσιμος. Όσον αφορά τις δοκιμές του Λεύκιου σιγά σιγά προετοιμαζόμαστε και σκέφτεται και ο Λεύκιος σε ποιες δοκιμές θα καταλήξουμε ανάλογα τζιαι με τις δικές σου και τα αποτελέσματα σου.

Προς το παρόν έχουμε σίγουρη τη δοκιμή της Concorde vs Λιλά (όπου ο Λεύκιος προετοίμασε και καταλόγους των 100Φ/200Σ) και την Gamebore και την Fob.

Βασικά για την Gamebore και την Fob πρέπει να δούμε τι δοκιμές θα κάμουμε αναλόγως και με τα δικά σου αποτελέσματα. Εάν π.χ στα 35μ η δοκιμή σου μας δίνει την σωστή κατανομή και διατριτικότητα τότε θα πάμε σε πιο μεγάλες αποστάσεις, π.χ 40-45 μέτρα. Επειδή 2 φυσίγγια έχουμε από την κάθεμια (ας είναι καλά ο Παντελής) πρέπει να αποφασίσουμε πολύ προσεκτικά τι δοκιμή να κάμουμε για να βγάλουμε ένα όσο πιο καλό αποτέλεσμα γίνεται.
ΣΠΥΡΟ ΨΕΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΛΕΥΚΙΟ....ΑΝΕΤΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤHΤΕΣ ΤΟ GAMEBORE ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 40+Μ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ FOB....ΕΦΟΣΟΝ Η ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΔΟΚΙΜΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 36Μ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΠΛΟ ΕΤΣΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΩΝ 100 ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΑΥΤΑ...ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ(ΟΡΜΗ)?

ΕΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΠΕΙ...ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ....ΟΤΑΝ ΒΑΖΟΥΜΕ Ν5 ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΜΑΣ Η ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ....Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ....ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ Ν6 ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΙ ΑΝΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 40Μ ΣΩΣΤΑ!

ΚΑΠΟΙΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΡΙΧΝΕΙ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ 40Μ ΣΕ ΦΤΕΡΩΤΟ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ Ν5!

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΡΙΧΝΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 40-45Μ ΜΑΞΙΜΟΥΜ...ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΠΑΝΤΟΤΕ Ν7-Ν6 ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑΓΗ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!

Δημοσίευση από Athos 1978 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Athos 1978 έγραψε:Πιάσε ρε φίλε ένα αυτοκίνητο πιο μεγάλο να μην ταλαιπώρησε :) ;)

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΑΘΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΑΡΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!
ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΜΗ...ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΩΛΕΙΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΕΧΩ ΑΛΛΑ 2 ΑΞΙΟΛΟΓΗΣ ΜΑΡΚΑΣ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΩ ΑΛΛΑ ΤΟΥΤΟ ΟΧΙ...,ΤΟ ΕΝΑ ΗΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΟΥΛΗΜΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ (Χ5 30i).

ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΙΡΗΣΤΟΥΝ...ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΤΟΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΣΤΡΙΒΩ....ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΑΜΕΙ ΤΙΚ!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΞΕΧΕΙΛΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 1997 ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ :P

ΕΣΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ;)
Από ότι βλέπω έβαλες του και τα καλοκαιρινά του. :lol: ( set ελαστικά)
Open mind for a different view.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”