Αγορά μεταχειρισμένου DT10 sporting

Απάντηση
GR shooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 24 Ιαν 2015, 21:58

Αγορά μεταχειρισμένου DT10 sporting

Δημοσίευση από GR shooter »

Παιδιά βρήκα ένα Beretta DT10 sporting μεταχειρισμένο και μετά από προσεκτική εξέταση που του έκανα βρήκα πως το όπλο φαίνεται λειτουργικά σε άριστη κατάσταση όμως έχουν φύγει όλα του τα χρυσά από τα γράμματα στην βάση και φαίνεται πως έχει περαστεί με μια γυαλιστική αλοιφή η βάση. Η επίστρωση της βάσης φαίνεται σε καλή κατάσταση και ο οπλοπώλης μου είπε πως αυτά που είδα είναι από τα πιασίματα των χεριών, ιδρώτας. Έχοντας ακούσει για ξεφλουδίσμτα βάσεων Beretta μπορώ να πω είναι αυτό που με φοβίζει περισσότερο γιατί δεν έχει γιατρειά. Πόσο εύκολα μπορεί να φύγουν τα χρυσά από ένα τέτοιο όπλο -που επανέρχονται αν θες-και πιστεύεται πως μπορεί η επίστρωση της βάσης να έχει υποστεί ζημιά που δεν φαίνεται τώρα και να το δείξει αργότερα? Κάθε σκέψη καλοδεχούμενη και μάλιστα από κατόχους τέτοιου όπλου.
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Αγορά μεταχειρισμένου DT10 sporting

Δημοσίευση από chris197 »

φιλε ,
εχει ενας φιλος ενα dt10 σε τιμι ευκαιριας. δεν ειανι κυνιγος . το οπλο ηταν του εδελφου του αλλα εμακαριστικε.
ειναι 32 ιντζες αριστερος.
εαν ενδιαφερεσε στειλε μου πμ

ευχαριστω

GR shooter έγραψε:Παιδιά βρήκα ένα Beretta DT10 sporting μεταχειρισμένο και μετά από προσεκτική εξέταση που του έκανα βρήκα πως το όπλο φαίνεται λειτουργικά σε άριστη κατάσταση όμως έχουν φύγει όλα του τα χρυσά από τα γράμματα στην βάση και φαίνεται πως έχει περαστεί με μια γυαλιστική αλοιφή η βάση. Η επίστρωση της βάσης φαίνεται σε καλή κατάσταση και ο οπλοπώλης μου είπε πως αυτά που είδα είναι από τα πιασίματα των χεριών, ιδρώτας. Έχοντας ακούσει για ξεφλουδίσμτα βάσεων Beretta μπορώ να πω είναι αυτό που με φοβίζει περισσότερο γιατί δεν έχει γιατρειά. Πόσο εύκολα μπορεί να φύγουν τα χρυσά από ένα τέτοιο όπλο -που επανέρχονται αν θες-και πιστεύεται πως μπορεί η επίστρωση της βάσης να έχει υποστεί ζημιά που δεν φαίνεται τώρα και να το δείξει αργότερα? Κάθε σκέψη καλοδεχούμενη και μάλιστα από κατόχους τέτοιου όπλου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”