Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από AndreasDr »

Διπλοκάμπινο, βάλλεις και καμπίνα πίσω να κλείσει και γίνετε Cayene :lol:
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Laurona έγραψε:Παντως για οσους πιθανον τωρα να ξεκινουν οικογενεια, η θα την μεγαλωσουν, καλο ειναι να το λαβετε υποψην.

Μιλω για το ειδος του αυτοκινητου, δηλαδη 2πορτο, τετραπορτο, μουσιαμα κλπ.

Το escudo το ειχα και εγω πραγματικα ειναι καλο αυτοκινητο, ομορφο, παρουσιασιμο και εν λαλει οχι πανω στο βουνο. αλλα με μωρο και δυο πορτες ηταν δυσκολο.

Εγω παντως με το διπλοκαμπινο ηβρα την λυση.Οικογενειακο, καμνει ολες σου τις δουλειες, ανετο, ενα αυτοκινητο για ΟΛΑ.

Και για οσους εχουν κομπλεξ μαζι του, καμετε οτι εκαμα και εγω.Που εννα χρειαστουν καμια μεταφορα, ευκολια κλπ, πετε τους να τα φορτωσουν του μερσεντες τους.Μετα που καμιαν εφτομαν εννα σας ξαναμιλησουν και εννα εκτιμησουν και την αξια του :lol:

Για οσους σας καμνει προβλημαν η γυναικα, καμετε οτι μας καμνουν τζινες.Οτι κουβεντα λαλει τε , βαλετε το διπλοκαμπινο μεσα......σε καποια στιγμη εννα σας πει, πουλα το τζινο που σιεις και πιαστο και εσπασες με :lol:

ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΕ ΕΦΑΡΜΟΓΗ :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από Laurona »

Παντως εαν η δικη σου ξερει να παιζει με το οπλο, καλο θα ηταν να το εξαφανισεις ωσπου να πει το οκ :lol: :lol: :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Laurona έγραψε:Παντως εαν η δικη σου ξερει να παιζει με το οπλο, καλο θα ηταν να το εξαφανισεις ωσπου να πει το οκ :lol: :lol: :lol:

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ........ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.......ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ 8Α ΚΑΝΕΙ.............ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΜΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ''ΕΠΩΜΙΣΗ'' ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.....

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ TI EINAI TOYTO?? ΕΠΩΜΙΣΗ???????

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΗΜΑΔΕΨΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.....ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΩΜΟ....ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΕ RPG....ΕΦΙΡΤΙΚΑ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από marinos.a »

andreasana210326 έγραψε:ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΩΜΟ....ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΕ RPG....ΕΦΙΡΤΙΚΑ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

εξαναείδα το τουτο
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από πανικος »

chevrolet luv 2500 sketto 4χ4 23 χρονων τωρα.λαλει το τζε το ονομα λαβ αυτοκινητο της αγαπης
αυστηρα για φυσιολογικα πλασματα οχι κομπλεξικους και οχι για κυνηγους που σε καθε εξορμηση νομιζουν οτι θα πανε στο FAME STORY :lol: αντι κυνηγι :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από LAGOS »

marinos.a έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΩΜΟ....ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΕ RPG....ΕΦΙΡΤΙΚΑ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

εξαναείδα το τουτο

Εν γνωστό τούντο έργο. . . :D
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από Laurona »

andreasana210326 έγραψε:
Laurona έγραψε:Παντως εαν η δικη σου ξερει να παιζει με το οπλο, καλο θα ηταν να το εξαφανισεις ωσπου να πει το οκ :lol: :lol: :lol:

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ........ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.......ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ 8Α ΚΑΝΕΙ.............ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΜΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ''ΕΠΩΜΙΣΗ'' ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.....

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ TI EINAI TOYTO?? ΕΠΩΜΙΣΗ???????

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΗΜΑΔΕΨΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.....ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΩΜΟ....ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΕ RPG....ΕΦΙΡΤΙΚΑ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
Σε πληροφορω οτι η δικη μου επιεν και σκοπευτηριο και παιζει και κουτσια θεμας. :lol:

Μιαν μερα επηρα σπιτι 5 δισκους να καμω λιο χαι χουι με το φλομπερ.

Λαλει μου θελω και εγω να παιξω...δινω της το φλοπερ, 3 γραμμαρια χαρτουτσιουα, εξηγω της....πανω ο δισκος......μπαμ, λουβιθκια :o

Σιρνει μου και εμεναν εναν.......μπαμ....παει ακομα :lol:

Εκαμεν με χωμα :D

Η μονη ασφαλεια που εχω ειναι οτι δεν ξερει να το στηνει το οπλο, αλλιως ηταν να μπω στα επιτρεπομενα ειδη :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από LAGOS »

Laurona έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:
Laurona έγραψε:Παντως εαν η δικη σου ξερει να παιζει με το οπλο, καλο θα ηταν να το εξαφανισεις ωσπου να πει το οκ :lol: :lol: :lol:

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ........ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.......ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ 8Α ΚΑΝΕΙ.............ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΜΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ''ΕΠΩΜΙΣΗ'' ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.....

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ TI EINAI TOYTO?? ΕΠΩΜΙΣΗ???????

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΗΜΑΔΕΨΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.....ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΩΜΟ....ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΕ RPG....ΕΦΙΡΤΙΚΑ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
Σε πληροφορω οτι η δικη μου επιεν και σκοπευτηριο και παιζει και κουτσια θεμας. :lol:

Μιαν μερα επηρα σπιτι 5 δισκους να καμω λιο χαι χουι με το φλομπερ.

Λαλει μου θελω και εγω να παιξω...δινω της το φλοπερ, 3 γραμμαρια χαρτουτσιουα, εξηγω της....πανω ο δισκος......μπαμ, λουβιθκια :o

Σιρνει μου και εμεναν εναν.......μπαμ....παει ακομα :lol:

Εκαμεν με χωμα :D

Η μονη ασφαλεια που εχω ειναι οτι δεν ξερει να το στηνει το οπλο, αλλιως ηταν να μπω στα επιτρεπομενα ειδη :lol:
Φίλε Χρύσανθε σε ενημερώνω ότι στο διαδίκτυο μπορεί σε ένα λεπτό να μάθει να στήνει το όπλο.
http://www.youtube.com/watch?v=G_EsLWG1dQI

Οπόταν πιάσε καμιά κλειδαριά να είσε πάντα μέσα. :D :D :D
http://www.ebay.co.uk/itm/2x-Hunting-Sh ... 337c883ddc
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αυτοκίνητο για το κυνήγι

Δημοσίευση από Laurona »

Κοσμα μου μεν μαραζωνεις και αν πει να με φαει λαχανο με διαδικτυο εννα γυρεψει με τιποτε.

Εχει κατι τηγανια και κατι κασαρολλες.......40 γραμμαρια διασπορας, με οβερκιλ με τιποτε, εφας την εν λαλεις μανα :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”