Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από marinos.a »

sotiris!129 έγραψε:θεωριες !
στο φρρρρ ο ενας εν κατω στο φρρφρρφρφρρρφρρφρρ εν ο δευτερος κατω ... μετα τες 2 χαρτουτσιες αν εχει και αργοπορημενους και ακουσεις φρφρρρφρρρρ τοτε εν να πεσει και τριτος!
Σωτηρης Κ... ποιο γριγορος και απο την σκια του :lol: !!!
πατε καλα ρε ποια δευτερολεπτα και πιο να επιλεξεις σκανδαλη μας λαλειτε δαμε :lol: !!!!
εν ξερω για εσας αλλα και στα μονοσκανδαλα 1 κουμπουι ειναι να αλαξεις καννη ακριβος στον αντιχειρα του χεριου που κρατα το κοντακι/σκανδαλη αρα παλε κατι κλασματα δευτερολεπτου ειναι παλε να αλαξεις σκανδαλη αλλα σχεδον ποτε κανενας δεν το κανει :lol:
Παλε μπαίνεις δυναμικά με τες λαφαζανιες...

Έχεις διπλοσκανδαλο?
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από πανικος »

φετος κυνηγω με διπλοσκανδαλο πρωτη φορα(τοζ 34) και πραγματικα το βρηκα πολυ βολικο .χρησιμοποιας την σκανδαλη που θελεις χωρις να σκεφτεις τον επιλογεα πολυ ευκολα,οσο για την συγχυση αν και κυνηγω με μονοσκανδαλο 17 χρονια δεν συγχηστηκα στην δευτερη σκανδαλη καθολου.αν αγοραζα σημερα καινουργιο οπλο θα το προτιμουν σιγουρα διπλοσκανδαλο :)τον επιλογεα που εμενα ειναι ακριβως πισω απο την σκανδαλη στον SKB
σπανια τον χρησιμοποιησα τωρα με το διπλοσκανδαλο ειδικα στην τζικλα-τραχηλα το χρησιμοποιω καθημερινα
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

πανικος έγραψε:φετος κυνηγω με διπλοσκανδαλο πρωτη φορα(τοζ 34) και πραγματικα το βρηκα πολυ βολικο .χρησιμοποιας την σκανδαλη που θελεις χωρις να σκεφτεις τον επιλογεα πολυ ευκολα,οσο για την συγχυση αν και κυνηγω με μονοσκανδαλο 17 χρονια δεν συγχηστηκα στην δευτερη σκανδαλη καθολου.αν αγοραζα σημερα καινουργιο οπλο θα το προτιμουν σιγουρα διπλοσκανδαλο :)τον επιλογεα που εμενα ειναι ακριβως πισω απο την σκανδαλη στον SKB
σπανια τον χρησιμοποιησα τωρα με το διπλοσκανδαλο ειδικα στην τζικλα-τραχηλα το χρησιμοποιω καθημερινα
AAAXXX EN TOYTON TO <<ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ>> ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΡΕ ΠΑΝΙΚΟ ΕΝ ΠΡΑΜΑ ?? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από 'petros' »

LOUIS SETTER έγραψε:
πανικος έγραψε: σπανια τον χρησιμοποιησα τωρα με το διπλοσκανδαλο ειδικα στην τζικλα-τραχηλα το χρησιμοποιω καθημερινα
AAAXXX EN TOYTON TO <<ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ>> ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΡΕ ΠΑΝΙΚΟ ΕΝ ΠΡΑΜΑ ?? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
+100000000 :(
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από vti-chris »

Ξέρει κανένας αν το Fabarm βγαίνει και σε διπλοσκάνδαλο???
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από πανικος »

LOUIS SETTER έγραψε:
πανικος έγραψε:φετος κυνηγω με διπλοσκανδαλο πρωτη φορα(τοζ 34) και πραγματικα το βρηκα πολυ βολικο .χρησιμοποιας την σκανδαλη που θελεις χωρις να σκεφτεις τον επιλογεα πολυ ευκολα,οσο για την συγχυση αν και κυνηγω με μονοσκανδαλο 17 χρονια δεν συγχηστηκα στην δευτερη σκανδαλη καθολου.αν αγοραζα σημερα καινουργιο οπλο θα το προτιμουν σιγουρα διπλοσκανδαλο :)τον επιλογεα που εμενα ειναι ακριβως πισω απο την σκανδαλη στον SKB
σπανια τον χρησιμοποιησα τωρα με το διπλοσκανδαλο ειδικα στην τζικλα-τραχηλα το χρησιμοποιω καθημερινα
AAAXXX EN TOYTON TO <<ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ>> ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΡΕ ΠΑΝΙΚΟ ΕΝ ΠΡΑΜΑ ?? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
μεν μαραζωνεις ρε φιλε εχει που τις 15 του νοεμβρη να βαλει πουλια χανω μονο τον υπνο μου ια 2-3 πουλια αλλα θα ερτει ωρα τους καρτερω τες :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
sotiris!129

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

marinos.a έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:θεωριες !
στο φρρρρ ο ενας εν κατω στο φρρφρρφρφρρρφρρφρρ εν ο δευτερος κατω ... μετα τες 2 χαρτουτσιες αν εχει και αργοπορημενους και ακουσεις φρφρρρφρρρρ τοτε εν να πεσει και τριτος!
Σωτηρης Κ... ποιο γριγορος και απο την σκια του :lol: !!!
πατε καλα ρε ποια δευτερολεπτα και πιο να επιλεξεις σκανδαλη μας λαλειτε δαμε :lol: !!!!
εν ξερω για εσας αλλα και στα μονοσκανδαλα 1 κουμπουι ειναι να αλαξεις καννη ακριβος στον αντιχειρα του χεριου που κρατα το κοντακι/σκανδαλη αρα παλε κατι κλασματα δευτερολεπτου ειναι παλε να αλαξεις σκανδαλη αλλα σχεδον ποτε κανενας δεν το κανει :lol:
Παλε μπαίνεις δυναμικά με τες λαφαζανιες... α ρε Μαρινουι ζε εχεις ψωμια ακομα να φαεις :lol:

Έχεις διπλοσκανδαλο?
εχω ενα breda 3-1, με ζινο εκυνηγουν που ημουν μιτσις
αλλα μετα που επειασα μονοσκανδαλο Laurona και οταν επεια 2-3 φορες να το παρω κυνηγι ξανα το breda εν εβρισκα την δευτερη σκανδαλη εσαντανονα τα επαιζα την πρωτη και μετα εμπαρονα πανω της ξανα να παιξω την δευτερη χωρις να ταραξω το δαχτιλο μου! :lol:
αλλα τριμπλε αληθκεια τωρα εν νομιζω να εχει κανενα που να μεν εκαμε ως τωρα :D στα περτιζια 1 φορα μου ετυχε αλλα στες ζικλες καλα νασε !!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από marinos.a »

sotiris!129 έγραψε:εβρισκα την δευτερη σκανδαλη εσαντανονα τα επαιζα την πρωτη και μετα εμπαρονα πανω της ξανα να παιξω την δευτερη χωρις να ταραξω το δαχτιλο μου! :lol:
αρα έχεις ιδικές ανάγκες, οσο για το Μαρινουι... ασχολίαστο :lol:
Si vis pacem, para bellum
sotiris!129

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

marinos.a έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:εβρισκα την δευτερη σκανδαλη εσαντανονα τα επαιζα την πρωτη και μετα εμπαρονα πανω της ξανα να παιξω την δευτερη χωρις να ταραξω το δαχτιλο μου! :lol:
αρα έχεις ιδικές ανάγκες, οσο για το Μαρινουι... ασχολίαστο :lol:
Λαθος ΑΡΑ εμαθα με 1 σκανδαλη και με 2ρη λιο δυσκολο να ξανακυνηγισω ... ασε που το οπλο ΑΝ και τελειο σκωτομα ειναι κουτουζι αρα δεν κανει για τες αναγκες μου!
sotiris NIKOLAOU

Re: Εισηγήσεις για όπλο 2500-2800 γρ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

FRANCHI έγραψε:φίλε μα θα αλλάξεις από καβαλλούρη σε πλαγιόκαννο? :) Το δοκίμασες, και βρήκες τον τρόπο να κουτσιάς?
aaaa e φιλε γιατί να μην έχει αποτελέσματα εγώ εγώ και "πλαγιοκανα" και "καβακουρι" και "μοναρι" όπλο
am ξέρεις να στοχεύεις με ένα ξέρεις με όλα απλά πράγματα από προσωπική πήρα φτάνει το όπλο να είναι στα μετρα σου
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”