ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από miky55 »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ,ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΝ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟ RED AND BLACK 33.5 GR ΚΑΙ ΤΟ RED HARE 30.1GR. ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΕΤΑ ΟΥΛΤΡΑΛΑΙΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΗ ΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΕ;
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από beretta682 »

miky55 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ,ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΝ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟ RED AND BLACK 33.5 GR ΚΑΙ ΤΟ RED HARE 30.1GR. ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΕΤΑ ΟΥΛΤΡΑΛΑΙΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΗ ΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΕ;
Ε φίλε νομίζω τωρά στο ενδημικό εν να εν επιτυχία. Έπαιζεν τα ο παπάς μου με το Beretta πολλά στον λαό. Έδωκα τζε σε ένα παρέα μου πέρσι να τα δοκιμάσει τζε έππεσεν σέκκος ένας πέρτικος. Tι θαλάμες έχει το όπλο σου????
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από Anthimos »

Την SELLIER & BELLOT Red & Black επαιζα την φανατικά με το Sarasquetta μου αυλοι 18,5 και ηταν αψογες.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από marinos.a »

S&B έπαιζε ο πατέρας μου πάρα πολλά χρόνια και ήταν θάνατος.

Πέρσι εγόρασα του δυο πακέτα και έπιασα και εγώ μερικές.

Στο όπλο μου (Beretta 686) δεν ηταν αποτελεσματικές αλλά και ο πατέρας μου δεν έμεινε ευχαριστημένος.

Αργότερα άκουσα ότι `εχαλασαν τες`...
Si vis pacem, para bellum
Kostantinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Μαρ 2011, 10:01

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από Kostantinos »

marinos.a έγραψε:S&B έπαιζε ο πατέρας μου πάρα πολλά χρόνια και ήταν θάνατος.

Πέρσι εγόρασα του δυο πακέτα και έπιασα και εγώ μερικές.

Στο όπλο μου (Beretta 686) δεν ηταν αποτελεσματικές αλλά και ο πατέρας μου δεν έμεινε ευχαριστημένος.

Αργότερα άκουσα ότι `εχαλασαν τες`...

επαιζα τες και γω ρε κοπελλια πριν 4-5 χρονια(οπλο beretta 686) ηταν αρκετα καλες. τα τελευταια 2 χρονια ομως εν καμνουν τιποτε, αλλαξαν τες παρα πολλα και δεν τις ξαναπιαννω. και αλλοι 3 παρεες που τις δοκιμασαv περσυ δεν ειχαν καθολου καλα αποτελεσματα.

Κωνσταντινος
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από miky55 »

beretta682 έγραψε:
miky55 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ,ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΝ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟ RED AND BLACK 33.5 GR ΚΑΙ ΤΟ RED HARE 30.1GR. ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΕΤΑ ΟΥΛΤΡΑΛΑΙΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΗ ΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΕ;
Ε φίλε νομίζω τωρά στο ενδημικό εν να εν επιτυχία. Έπαιζεν τα ο παπάς μου με το Beretta πολλά στον λαό. Έδωκα τζε σε ένα παρέα μου πέρσι να τα δοκιμάσει τζε έππεσεν σέκκος ένας πέρτικος. Tι θαλάμες έχει το όπλο σου????
το βαρος ειναι 1.300 κ. αυλοι 18.4 θαλαμες 70 καννες 26.5 ιντσες.ενδιαφερη με τι καιρο θελουν;;
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από miky55 »

τα δεδομενα που εδωσα ειναι για καννες .Ανθιμε ενδιαφερη με αν γνωριζης τι καιρο θελουν;
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

miky55 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ,ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΝ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟ RED AND BLACK 33.5 GR ΚΑΙ ΤΟ RED HARE 30.1GR. ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΕΤΑ ΟΥΛΤΡΑΛΑΙΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΗ ΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΕ;
ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΥΙΓΓΙΟ RED AND BLACK 33.5 GR ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ Ο ΠΑΠΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΙΝ 6-7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΑΧΑΙΡΙ.
ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ
( ΕΙΧΕ ΚΡΥΟ ΣΤΟ ΕΝΔΗΜΙΚΟ ) ΠΑΝΤΟΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΟΣΟ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ.
ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ 20 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΝ ΜΑΣ ΚΑΜΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ('Η ΤΟ ΠΡΩΙ) :D
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από miky55 »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ 33.5 ΤΗΣ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΩΙΝΕΣ ΚΡΥΟ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΤΟ 30 ΓΡ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ;ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ;
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ SELLIER&BELLOT

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΤΟ 30 GR ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ Ο ΠΑΠΟΥΣ ΜΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΩΣ ΤΙΣ 9.00 ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΙΣ 33.5GR ΗΤΑΝ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΨΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”