RC2 Competition Line

Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Vasospie έγραψε:ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ φίλε την RC supernik 28 την δοκίμασες?
Οχι δεν τη δοκιμασα.

Δοκιμασα RC1, RC2 οπως εγραψα πιο πανω. Εν οι μονες που εμπιστευομε απ' ολη τη σειρα.

Επισης RC32 η οποια δεν μου αρεσε και πολυ, αλλα θκιαβαινει.

Επισης δοκιμασα κατι κιτρινες RC4 sporting που νομιζω τες σταματησαν, οι οποιες παλε εν μου αρεσαν, γιατι κλωτσουσαν σαν το γαρο τον κοντρην, κατι αλλες RC4 CACCIA Oro Fibre οι οποιες δεν, και οι RC4 CACCIA Oro οι οποιες με κρυο με βραστη.

Ειμαι της αποψης οτι η RC δεν ειναι κακη χαρτουτσια, ομως δεν κανουν ολα τα μοντελα της στην Κυπρο και ποσον μαλλον σε ολα τα οπλα.
Αν ρωτησεις τη Γεωργια θα σου πει για το οποιοδηποτε μοντελο "εν τελεια, εν εσιει λαθος, οποιος την εδοκιμασεν ενθουσιαστηκεν"
Δυστυχως εννεν ετσι τα πραματα, εν εχω την ορεξη να δοκιμαζω οτι φερουν, ποσον μαλλον να το πληρωνω !

Υπαρχουν και αλλες επιλογες στα ιδια λεφτα, και ο καθενας δοκιμαζει και βρισκει τι του καμνει.
Και το λεω με πασα σοβαροτητα, και εννοειται οτι RC1, RC2 θα ξαναπιασω, Τες RC2 εν με τη κασια που τες πιανω !
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Vasospie »

Εγώ φίλε παίζω extra baby 28.5 και πσαχνω άλλη μια 28 γραμμάρια να έχω και δεύτερη επιλογή έπιασα και τις RC HYPERFAST αλλά ακόμα να βγάλω συμπέρασμα για τζικλες μιλούμε
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Vasospie έγραψε:Εγώ φίλε παίζω extra baby 28.5 και πσαχνω άλλη μια 28 γραμμάρια να έχω και δεύτερη επιλογή έπιασα και τις RC HYPERFAST αλλά ακόμα να βγάλω συμπέρασμα για τζικλες μιλούμε
Φιλε για τζιηκλα στα 28γρ μια ειναι η επιλογη ! Olympia Tordo !

Τζιαι κυπριακοτατη, τζιαι σκοτωμα, τζιαι χαμηλο λακτισμα !

Δοκιμαστην τζιαι θα με θυμηθεις !

Εν τω μεταξυ ηβρες τζιηκλες οξα καμνεις ερευναν αγορας για οταν θα ερτουν, αν και εφ' οσον !!!???
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Vasospie »

Επεζα τες 32 τες tordo και συγκεκριμένα μόνο Olympia s skeet s trap αλλά δεν είναι σταθερές συνέχια αλλαζουν το μπαρουτι που το καιρό που αγοράζω EXTRA επνασα.Τζικλες φίλε μου επεξαμε λιες το Νοέμβριο τορα δεν εχι τίποτε προσ το παρών αλλά είναι γενικά το κακό πέρσι πήγαν Ελλαδα φίλοι έπεσαν 500 τζικλες φέτος 100 αρα τα πράγματα θα είναι δύσκολα φετος
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από nike powder »

tordo η ολυμπια εχει και 28 και 32 και 33 . εχτρα πιες πεζεις φιλε?
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Vasospie »

Το ξέρω ότι έχει 3 είδη tordo άμαν ήταν σταθερές είναι από τα πιο καλά φυσίγγια.Αμαν έχει υγρασία rocket 32 και όταν είναι κανονικός ή ξυρος την baby 28.5
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Στα 28γρ εχει η νομπελ σπορτ μια κιτρινουα 8,5 νο σκαι μαζι της ησυχασα πολλα γλυτζια κ αποτελεσματικη σε κυνηγι κ σκοπευτηριο
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Vasospie »

Ένα καλό φυσίγγιο τις Olympia είναι η s skeet η 24γρ η διαφανές.
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Αχερκωτης έγραψε:Στα 28γρ εχει η νομπελ σπορτ μια κιτρινουα 8,5 νο σκαι μαζι της ησυχασα πολλα γλυτζια κ αποτελεσματικη σε κυνηγι κ σκοπευτηριο
Μηπως μιλας για την NSI-DUE SPORTING ?
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: RC2 Competition Line

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Giorgoscy έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Στα 28γρ εχει η νομπελ σπορτ μια κιτρινουα 8,5 νο σκαι μαζι της ησυχασα πολλα γλυτζια κ αποτελεσματικη σε κυνηγι κ σκοπευτηριο
Μηπως μιλας για την NSI-DUE SPORTING ?
Ναι φιλε μου
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”