ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ακριβώς γείτο μου! Σκέφτομαι που να πάω αύριο τζιαί εν βρίσκω τόπο... :lol:

Πριν 3-4 χρόνια πέτυχα φάσσες σε ένα τόπο. Έριξα 70 φυσίγγια και πήρα 4...ήθελα να σπάσω το όπλο...
Το αστείο είναι ότι έριχνα από 3-4 είδη φυσίγγια χωρίς επιτυχία και πήγα στο αυτοκίνητο και έφερα μια τσάντα που μου είχε δώσει ο θείος ο οποίος σταμάτησε το κυνήγι και είχε μέσα διάφορα είδη (ούτε που τα κοίταξα...). Έπιανα που τη τσέντα τζιαί έριχνα...Σε μια φάση έριξα σε μια φάσσα στα 40μ τζιαί έππεσε όπως τη μάππα! Ανοί το όπλο τζιαί βλέπω ένα φυσίγγιο μπλε με σβησμένα γράμματα...Αρπάσσω τη τσέντα τζιαί σιονόννο τα ούλλα χαμέ για να έβρω τζιάλλα. Δεν είχε ούτε ένα, ήταν μόνο του... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από Laurona »

Αμαναμου τον φιλο μου χαττα που έπαθε :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Ακριβώς γείτο μου! Σκέφτομαι που να πάω αύριο τζιαί εν βρίσκω τόπο... :lol:

Πριν 3-4 χρόνια πέτυχα φάσσες σε ένα τόπο. Έριξα 70 φυσίγγια και πήρα 4...ήθελα να σπάσω το όπλο...
Το αστείο είναι ότι έριχνα από 3-4 είδη φυσίγγια χωρίς επιτυχία και πήγα στο αυτοκίνητο και έφερα μια τσάντα που μου είχε δώσει ο θείος ο οποίος σταμάτησε το κυνήγι και είχε μέσα διάφορα είδη (ούτε που τα κοίταξα...). Έπιανα που τη τσέντα τζιαί έριχνα...Σε μια φάση έριξα σε μια φάσσα στα 40μ τζιαί έππεσε όπως τη μάππα! Ανοί το όπλο τζιαί βλέπω ένα φυσίγγιο μπλε με σβησμένα γράμματα...Αρπάσσω τη τσέντα τζιαί σιονόννο τα ούλλα χαμέ για να έβρω τζιάλλα. Δεν είχε ούτε ένα, ήταν μόνο του... :lol: :lol:

χαχαχα....αυτά είναι!!!!αν επαιζες 20 καποτε θα το ξεχανες...ετσι ε θα το ξειασεις ποτε σου!!!! :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Πάντως η ώρα 11 το πρωί εξεκίνησα να φύω που τα νεύρα μου αλλά έπεισε με ο παπάς μου τζιαί έμεινα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Πάντως η ώρα 11 το πρωί εξεκίνησα να φύω που τα νεύρα μου αλλά έπεισε με ο παπάς μου τζιαί έμεινα :lol: :lol:
εξυπνος ο μαστρος...ε για να σου γυριζει παραπανω τζαι να σε περιπεζει μετα!!! :lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Τωρά τελευταία ο μάστρος επούλησε με...βαρκέται να έρκεται, έμαθε με τες πολλές τζιαί τωρά που εν λλίες εν έρκεται :lol:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από Laurona »

Πε την αληθκεια.
ειπες τίποτε για το σαντουιτς του? :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Laurona έγραψε:Πε την αληθκεια.
ειπες τίποτε για το σαντουιτς του? :D
:lol: οχι ρε φίλε, εν εσιει πιον μανιτάρκα τζιάι βαρκέται :D
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από Laurona »

:lol:
Να του δωκεις χαιρετισμούς κ πε του να πνασει 15 μέρες γιατι μετα εχει αγρελιαααα :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Laurona έγραψε::lol:
Να του δωκεις χαιρετισμούς κ πε του να πνασει 15 μέρες γιατι μετα εχει αγρελιαααα :D
Μετρά τα λεπτά φίλε μου καλέ :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”