Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από Chris B725 »

Αχερκωτης έγραψε:To nsi master hp το δοκιμασε καποιος;εντυπωσεις;σε σχεση με την lambro feltro?
Αν δεν κάνω λάθος έγινε μια συζήτηση πέρσι για το συγκεκριμένο...

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... &start=100
I`d rather be hunting !!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Chris B725 έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:To nsi master hp το δοκιμασε καποιος;εντυπωσεις;σε σχεση με την lambro feltro?
Αν δεν κάνω λάθος έγινε μια συζήτηση πέρσι για το συγκεκριμένο...

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... &start=100
Φιλε ευχαριστω..μπηκα κ δεν βρηκα κατι μονο που εγραψε ο Μαρινος για nsi felt 34 εν ξερω αν εν η ιδια κ εντυπωσεις
predator
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 28 Αύγ 2012, 09:00

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από predator »

Αχερκωτης έγραψε:
Chris B725 έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:To nsi master hp το δοκιμασε καποιος;εντυπωσεις;σε σχεση με την lambro feltro?
Αν δεν κάνω λάθος έγινε μια συζήτηση πέρσι για το συγκεκριμένο...

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... &start=100
Φιλε ευχαριστω..μπηκα κ δεν βρηκα κατι μονο που εγραψε ο Μαρινος για nsi felt 34 εν ξερω αν εν η ιδια κ εντυπωσεις
Φιλε για πακετο των 25 δοκιμασε και rc serie oro fibre 35 gr. Πολλα καλη η b&p tricolor και super gigante αλλα η τιμη παει πανω

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:To nsi master hp το δοκιμασε καποιος;εντυπωσεις;σε σχεση με την lambro feltro?
Πιαε ρε φιλουι μου τις superfelt που εν δοκιμασμενη και μεν γυρευκεις master hp...είναι από τα καλυτερα φυσίγγια τις nsi και δοκιμασμενο από τοους και τοσους...για την master hp εν ακουσα ποτε μου τιποτε που κανεναν
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από Chris B725 »

Δεν την δοκίμασα φίλε... Νομίζω είναι νέο φυσίγγιο...

Αν την δοκίμασε κάποιος να μας πει εντυπώσεις (και όπλο και θήραμα και τρόπο που κυνήγησε).

Η άποψη μου είναι μόνο δοκιμασμένες λύσεις τουλάχιστον την πρώτη Κυριακή. Και όταν λέω δοκιμασμένες εννοώ φυσίγγια που τα ξαναρίξαμε και τους έχουμε εμπιστοσύνη γιατί όλα είναι θέμα ψυχολογίας.

Έχω και εγώ 1-2 φυσίγγια υπόψη για τα οποία διάβασα πολλά καλά αλλά θα περιμένω από την δεύτερη Κυριακή και μετά να τα δοκιμάσω ;)
I`d rather be hunting !!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

BAIKAL TEAM έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:To nsi master hp το δοκιμασε καποιος;εντυπωσεις;σε σχεση με την lambro feltro?
Πιαε ρε φιλουι μου τις superfelt που εν δοκιμασμενη και μεν γυρευκεις master hp...είναι από τα καλυτερα φυσίγγια τις nsi και δοκιμασμενο από τοους και τοσους...για την master hp εν ακουσα ποτε μου τιποτε που κανεναν
Λεωνιδα μου σλλαξαν πακετο οπως καταλαβα εν 34 ταππα τεκνα ετσι την ηβρα στην σελιδα..κ σε σχεση με την λαμπρο ηθελα να δω ποια προτιματε
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:To nsi master hp το δοκιμασε καποιος;εντυπωσεις;σε σχεση με την lambro feltro?
Πιαε ρε φιλουι μου τις superfelt που εν δοκιμασμενη και μεν γυρευκεις master hp...είναι από τα καλυτερα φυσίγγια τις nsi και δοκιμασμενο από τοους και τοσους...για την master hp εν ακουσα ποτε μου τιποτε που κανεναν
Λεωνιδα μου σλλαξαν πακετο οπως καταλαβα εν 34 ταππα τεκνα ετσι την ηβρα στην σελιδα..κ σε σχεση με την λαμπρο ηθελα να δω ποια προτιματε
περιμενε τζαι εσαντανωθηκα με την Nsi φετος...δηλαδή η master hp εν η superfelt???

αν ναι...η μονη διαφορα είναι ότι οι superfelt εχει πιος σφιχτες κατανομες...εδοκιμασα και τις 2 σε χαρτονι Μιχαλη...και την feltro και την superfelt...αλλα ειπα σου...η feltro εδουλεψε μου στον Baikal που εχει στενο αυλο...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Ρε Μιχαλη εμπηκα τωρα και ειδα...η master hp ε 36 και φκαινει σε 3-5-7 νουμερο...η superfelt επαραμειναν οι ιδιες...παρετα ρε φιλε γιατι μαλλον θα είναι οι ιδιεσ με τις percorso caccia felt που εβγαλαν πριν 2 χρονια....36γρ ταπα...επιασα 1 πακετο και δεν επιασα πουλι με τις συγκεκριμενες...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από Chris B725 »

BAIKAL TEAM έγραψε:Ρε Μιχαλη εμπηκα τωρα και ειδα...η master hp ε 36 και φκαινει σε 3-5-7 νουμερο...η superfelt επαραμειναν οι ιδιες...παρετα ρε φιλε γιατι μαλλον θα είναι οι ιδιεσ με τις percorso caccia felt που εβγαλαν πριν 2 χρονια....36γρ ταπα...επιασα 1 πακετο και δεν επιασα πουλι με τις συγκεκριμενες...
Percorso caccia fibre. Αυτή είναι ναι ;)
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Chris B725 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Ρε Μιχαλη εμπηκα τωρα και ειδα...η master hp ε 36 και φκαινει σε 3-5-7 νουμερο...η superfelt επαραμειναν οι ιδιες...παρετα ρε φιλε γιατι μαλλον θα είναι οι ιδιεσ με τις percorso caccia felt που εβγαλαν πριν 2 χρονια....36γρ ταπα...επιασα 1 πακετο και δεν επιασα πουλι με τις συγκεκριμενες...
Percorso caccia fibre. Αυτή είναι ναι ;)
ναι ακριβως Chris!!!παρετα τε...η superfelt είναι με διαφορα το καλυτερο φυσιγγι με μαλλινοταπα της nsi!!!δοκιμασμενη χρονια
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”