ΦΥΣΙΓΓΙΑ KILLER

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

ΦΥΣΙΓΓΙΑ KILLER

Δημοσίευση από LAGOS »

Φίλοι μου σας χαιρετώ,

Πέρσι άλλαξα όπλο και στο κυνήγι της τζήκλας είχα ένα προβλημα και θέλω να ρωτήσω αν έτυχε σε κανένα άλλο συνάδελφο. Τα συγκεκριμένα φυσίγγια(12no 32gr) όταν τα έβαζα στο όπλο αντιπετώπιζα πρόβλημα στο κλείσιμο. Δηλαδή έκλεινε με πάρα πολλή δυσκολία και κάποιες φορές δεν έκλεινε καθόλου. Δοκίμασα με πολλά φυσίγγια απο διαφορετικά πακέτα και δεν άλλαξε κάτι. Δοκίμασα τα συγκεκριμένα σε άλλο όπλο και ήταν μια χαρά.
Έτυχε σε κάποιο άλλο? Έχετε ιδέα γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτο?
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ KILLER

Δημοσίευση από admin »

LAGOS έγραψε:Φίλοι μου σας χαιρετώ,

Πέρσι άλλαξα όπλο και στο κυνήγι της τζήκλας είχα ένα προβλημα και θέλω να ρωτήσω αν έτυχε σε κανένα άλλο συνάδελφο. Τα συγκεκριμένα φυσίγγια(12no 32gr) όταν τα έβαζα στο όπλο αντιπετώπιζα πρόβλημα στο κλείσιμο. Δηλαδή έκλεινε με πάρα πολλή δυσκολία και κάποιες φορές δεν έκλεινε καθόλου. Δοκίμασα με πολλά φυσίγγια απο διαφορετικά πακέτα και δεν άλλαξε κάτι. Δοκίμασα τα συγκεκριμένα σε άλλο όπλο και ήταν μια χαρά.
Έτυχε σε κάποιο άλλο? Έχετε ιδέα γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτο?
Εσυνεβηκε μου και εμένα και κάποιου φίλου και τον πήρα τηλέφωνο, μου είπε ότι τα browning-miroku κάμνουν τούτο το πρόβλημα :?: :?: ξέρω εγώ νομίζω κάτι έπείες λάθος με τους κάλυκες γιατί προηγούμενης χρονιάς η ίδια μάρκα έκλειε μια χαρά.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ KILLER

Δημοσίευση από LAGOS »

Ευχαριστώ φίλε admin. Και εμένα εν με μιά που τούτες τες 2 μάρκες που μου έτυχε.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
konstantinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 14 Σεπ 2011, 18:13

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ KILLER

Δημοσίευση από konstantinos »

RE FILE ETIXE MOU EMENA ME TOUTA TA FOUSIEKIA ALA EMENA EKLIE OMOS ENTA EPETASAN TA ENGEKTOR
kinigi mia arostia pou den mporou poloi na katalaboun
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ KILLER

Δημοσίευση από Dimitris »

Εγώ έχω beretta 684 silver pigeon S, το killer το πρασινο 29gr εν μου το πετάσσει ο εξωλκέας, τα άλλα εν οκ
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”