baby 28,5gr

Απάντηση
fair
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 22:15

baby 28,5gr

Δημοσίευση από fair »

baby 28,5 einai apo ta kalytera fysigia mou eipe mia kynigoparea tis agorazoun me tis kasies kai tis paizoun oli mera me opla miroku ,beretta, browning,fabrica army, gia ola ta kynigia .esiei kanena sas pou tis edokimase?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fair την 01 Σεπ 2011, 15:17, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: fisiggia gia perdika k tzikla

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

fair έγραψε:agapitoi filoi sas xaireto,
apoktisa prosfata ena oplo FAIR kynigetiko me aulous 18.4 exei para poly kalo skotoma alla akoma psaxno to teleio fusiggio gia tin perdika.
Mipos gnorizei kanenas poia fysiggia tou kathontai kalytera na mas pei? oso gia tin tzikla 28gr skeet kitrino kai mirage 30gr mauro den ta allazo me tipote! ean esiei kati pou en kalitero pe te mou!
ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ι ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΤΟΥΤΣΕΣ ΣΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΣ ΜΙΝ ΡΟΤΑΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΔΙΟΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΕ ΣΙΧΙΣΟΥΝ. ;)
EPANIEL POWER
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: baby 28,5gr

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Φίλε fair σε χαιρετώ. Διάβασα την ερώτηση σου για το φυσίγγιο baby 28.5gr της extra και σου δίνω τις ποιο κάτω πληροφορίες πάντοτε με δική μου άποψη και εμπειρία. Το φυσίγγιο αυτό μπορείς να το χρησιμοποιείς σε κανονικό και ξηρό καιρό κατά προτίμηση σε ξηρό καιρό. Δεν του αρέσει η υγρασία ούτε ο δυνατός αέρας(4-5-6). Ένα συγγενικό φυσίγγιο με το baby 28.5gr και με τα ίδια χαρακτηριστικά είναι το Mini 29gr με την διαφορά ότι αυτό κάνει και όταν έχει δυνατόν αέρα. Πάντως όπως σου ανάφερε και ο φίλος APOLLON αν έχεις βρει κάποια φυσίγγια τα οποία δοκίμασες και νιώθεις εμπιστοσύνη τότε καλά κάνεις να συνεχίσεις μαζί τους και αφού δοκιμάσεις και το baby και σε ικανοποιήση , τότε βάλε και αυτά στη συλλογή σου. Σε χαιρετώ φίλε fair , καλά κυνήγια με ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ. :) :) :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”