ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Απάντηση
BAIKAL 1980

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

πανικος έγραψε:πουπανω που το κερμια ειναι πιο πισω καλα.τωρα εχει ενα κομματι που δικαιουται ωραιος τοπος αλλα ειναι κατηλειμενο απο ταλιμπαν με καρεκλουες :lol:

..χαχα..ε για τζιαμε που σου λαλω...πουπανω που τον δρομο του Κερμεια...πανε κατι γνωστοι μου ταλιμπαν τζιαμε!!!χεχε

εσιετε καλους τοπους φιλε...μπορει να εισαστε μακρια απο τις μεγαλες περιοχες...αλλα εχετε ωραιους τοπους....οσους σας αφηκε δηλ ο ΚΟΤ!!! :D
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από marinos.a »

πανικος έγραψε: ειναι κατηλειμενο απο ταλιμπαν με καρεκλουες :lol:
Καρεκλουες;;; Εγώ άκουσα για κατι καναπέδες τζει πάνω
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

marinos.a έγραψε:
πανικος έγραψε: ειναι κατηλειμενο απο ταλιμπαν με καρεκλουες :lol:
Καρεκλουες;;; Εγώ άκουσα για κατι καναπέδες τζει πάνω
γενικα αυτη η μερια του νησιου φημιζεται για το περιεργο γουστο της στο τροπο κυνηγιου ...
περσυ για παραδειγμα στην αρχη της ζικλας ενας γνωστος ενως φιλου μου του ελεγε πως καθε εξωρμηση 5-6 οπλα επαιζαν 100-120 ζικλες χωρις μηχανουη !
1-2-3 την 4ρτη φορα του ειπα πηγαινε μαζι του ρε να δουμε που παιζουν τοσα πουλια τουτοι ζε να μας πελανουν σιγα μεν παιζουν 120 πουλια μες τα ισιοτοπια με τες πατατες !
παει το κοπελουι και αντικριζει 5 οπλα με 5 διπλοκαμπινα + 5 ροκολους με τες λαντουες κτλ επερικυκλωναν τα περβολια με τα δυπλοκαμπινα 1ς σε καθε μερια και μετα εμπεναν οι ροκολοι μεσα με τες μοτορες και τες τενεκες !!!
:arrow: "ε φιλε οτι εφκενε εξω ηταν καταδικασμενο ... περτιζια, φιλικουτουνια πεζουνια ζικλες πουλουθκια !!! δεν εβλεπα την ωρα να με παρουν πισω να πιασω το αυτοκινητο μου, ουτε οπλο δεν εστυσα "

πρην λιγες μερες εγνωρισαμε στην δουλεια ενα αλλο παιδι απο τα κοκκινοχωρια ... κυνηγος και αυτος , κουβεντα στην κουβεντα φτασαμε στα ορτικια ...
"ΠΦΦΦΦ ορτικια να θελεται , μηχανουι μες το χωραφι και μετα 2 δυπλοκαμπινα με σκουποξυλα και σακουλες πανω να παενουν παραλληλα 1 σε καθε μερια του χωραφιου, εμεις να περπατουμε μεσα στην μεση και να τα συκωνουν τα δυπλοκαμπινα"

μιλουμε εμειναμε με το στομα ανοιχτο και οχι τιποτε αλλο θεωρουσε παραλογο τον τροπο που αντηδρασαμε
"καλα ρε εσεις δηλαδη πως τα κυνηγατε?" :|
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:
marinos.a έγραψε:
πανικος έγραψε: ειναι κατηλειμενο απο ταλιμπαν με καρεκλουες :lol:
Καρεκλουες;;; Εγώ άκουσα για κατι καναπέδες τζει πάνω
γενικα αυτη η μερια του νησιου φημιζεται για το περιεργο γουστο της στο τροπο κυνηγιου ...
περσυ για παραδειγμα στην αρχη της ζικλας ενας γνωστος ενως φιλου μου του ελεγε πως καθε εξωρμηση 5-6 οπλα επαιζαν 100-120 ζικλες χωρις μηχανουη !
1-2-3 την 4ρτη φορα του ειπα πηγαινε μαζι του ρε να δουμε που παιζουν τοσα πουλια τουτοι ζε να μας πελανουν σιγα μεν παιζουν 120 πουλια μες τα ισιοτοπια με τες πατατες !
παει το κοπελουι και αντικριζει 5 οπλα με 5 διπλοκαμπινα + 5 ροκολους με τες λαντουες κτλ επερικυκλωναν τα περβολια με τα δυπλοκαμπινα 1ς σε καθε μερια και μετα εμπεναν οι ροκολοι μεσα με τες μοτορες και τες τενεκες !!!
:arrow: "ε φιλε οτι εφκενε εξω ηταν καταδικασμενο ... περτιζια, φιλικουτουνια πεζουνια ζικλες πουλουθκια !!! δεν εβλεπα την ωρα να με παρουν πισω να πιασω το αυτοκινητο μου, ουτε οπλο δεν εστυσα "

πρην λιγες μερες εγνωρισαμε στην δουλεια ενα αλλο παιδι απο τα κοκκινοχωρια ... κυνηγος και αυτος , κουβεντα στην κουβεντα φτασαμε στα ορτικια ...
"ΠΦΦΦΦ ορτικια να θελεται , μηχανουι μες το χωραφι και μετα 2 δυπλοκαμπινα με σκουποξυλα και σακουλες πανω να παενουν παραλληλα 1 σε καθε μερια του χωραφιου, εμεις να περπατουμε μεσα στην μεση και να τα συκωνουν τα δυπλοκαμπινα"

μιλουμε εμειναμε με το στομα ανοιχτο και οχι τιποτε αλλο θεωρουσε παραλογο τον τροπο που αντηδρασαμε
"καλα ρε εσεις δηλαδη πως τα κυνηγατε?" :|

Ξερεις το οτι που τα σημερα εισαι επικυρηγμενος εννεν?????...., εμολοησες τα μυστικα της μασονίας :lol: :lol: :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

ειπε σου τα λαθος ρε σωτηρη.βαζουν διχτυ αποτην μια κασια του διπλοκαμπινου μεχρι την αλλη κασια περιπου στα 20 μετρα και παιρνοντασ απο το χωραφι μαζευουν οτι βρουν ακομα και παρπουνι σαν το ΓΡΙ-ΓΡΙ περιπου :o
μα περιπαιζεις μασ ρε λευκωσιατικο :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

Θέλω ένα από αυτό για τα παράλια



Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γιατρός την 12 Σεπ 2013, 20:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

πανικος έγραψε:ειπε σου τα λαθος ρε σωτηρη.βαζουν διχτυ αποτην μια κασια του διπλοκαμπινου μεχρι την αλλη κασια περιπου στα 20 μετρα και παιρνοντασ απο το χωραφι μαζευουν οτι βρουν ακομα και παρπουνι σαν το ΓΡΙ-ΓΡΙ περιπου :o
μα περιπαιζεις μασ ρε λευκωσιατικο :D
ε Πανικο νομιζω εξαναπα σου το ειμαι Παραλιμνιτης
τουτα τα πραματα ο κοσμος τα εχει τουμπανο και εμεις κριφο καμαρι ...
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Γιατρός έγραψε:Θέλω ένα από αυτό για τα παράλια




:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Γιατρός έγραψε:Θέλω ένα από αυτό για τα παράλια

Φίλε μου κάνε πρώτα μια αρχή με αυτό εντός οικείας για προπόνηση! :)

“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

SilverPigeonS έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Θέλω ένα από αυτό για τα παράλια

Φίλε μου κάνε πρώτα μια αρχή με αυτό εντός οικείας για προπόνηση! :)

Θα έχω πρόβλημα με την εσωτερική πισίνα και τους βατήρες
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”