VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

Είσαστε κοπέλια νάυλον!!! :lol: :lol: :lol:
isimerinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 04 Απρ 2011, 10:05

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από isimerinos »

BAIKAL 1980 έγραψε:
PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
Ο χορός της φασσας! !!

...την επομενη φορα που ε να ξανακαμεις ετσι καρακιοζιλικια η ωρα 4 το πρωι πας το βουνο με τη κουκουλα...ε να σε σκαγιασω...επροειδοποιησασε
Στο 0.48 περνούν και φασσες πίσω?
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε:Είσαστε κοπέλια νάυλον!!! :lol: :lol: :lol:

...xaxa...εν τζαι ειμαστεν εμεις Νικο φιλε μου...εμεις χορευκουμε το μακαρενα πριν πιαμε τα ποστα!!!
PB687 Diamond Pigeon

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

...xaxa...εν τζαι ειμαστεν εμεις Νικο φιλε μου...εμεις χορευκουμε το μακαρενα πριν πιαμε τα ποστα!!![/quote]
Έκαμες τους ανθρώπους να νομίζουν οτι ήμαστε εμείς. Πρώτο, Εμείς μόνο ζεϊμπέκικο χορεύουμε στο λαβ φμ τζαι είμαστε πιο όμορφη με την κουκούλα.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

χαχα... Ετσι καταλαβα εγω ρε κοπέλια!!
:lol: Μακαρένα ή ζειμπέκικο!!??Τα δυο ακρα ρε κοπέλια εκτος αν το μακαρενα εν για ζέσταμα :lol: :lol:
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε:χαχα... Ετσι καταλαβα εγω ρε κοπέλια!!
:lol: Μακαρένα ή ζειμπέκικο!!??Τα δυο ακρα ρε κοπέλια εκτος αν το μακαρενα εν για ζέσταμα :lol: :lol:
..ε κατι σα ρεμιξ εκδοση...φαντασου να σημαθκιαζω τον θκιαμαντοπεζουνο πας τα ποθκια τζαι να προσπαθει να αποφυγει τα σκαγια....καπως ετσι εν ο χορος...! :mrgreen:
PB687 Diamond Pigeon

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Nikos έγραψε:χαχα... Ετσι καταλαβα εγω ρε κοπέλια!!
:lol: Μακαρένα ή ζειμπέκικο!!??Τα δυο ακρα ρε κοπέλια εκτος αν το μακαρενα εν για ζέσταμα :lol: :lol:
..ε κατι σα ρεμιξ εκδοση...φαντασου να σημαθκιαζω τον θκιαμαντοπεζουνο πας τα ποθκια τζαι να προσπαθει να αποφυγει τα σκαγια....καπως ετσι εν ο χορος...! :mrgreen:
Μην τον ακούς φίλε Νίκο. Ο σύντροφος παλιοβερκας κάμει σου κάτι φιγούρες του ζεϊμπέκικου, αλλά επειδή είναι ντροπαλός λαλεί άλλα τώρα!! Μέσα στο video τzινος χορεύει και εγώ τραβώ camera!!! :D
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
Nikos έγραψε:χαχα... Ετσι καταλαβα εγω ρε κοπέλια!!
:lol: Μακαρένα ή ζειμπέκικο!!??Τα δυο ακρα ρε κοπέλια εκτος αν το μακαρενα εν για ζέσταμα :lol: :lol:
..ε κατι σα ρεμιξ εκδοση...φαντασου να σημαθκιαζω τον θκιαμαντοπεζουνο πας τα ποθκια τζαι να προσπαθει να αποφυγει τα σκαγια....καπως ετσι εν ο χορος...! :mrgreen:
Μην τον ακούς φίλε Νίκο. Ο σύντροφος παλιοβερκας κάμει σου κάτι φιγούρες του ζεϊμπέκικου, αλλά επειδή είναι ντροπαλός λαλεί άλλα τώρα!! Μέσα στο video τzινος χορεύει και εγώ τραβώ camera!!! :D

..τζαι ο αλλος που χορευκει ποιος ε που ειναι...???ο τζοκερ???
PB687 Diamond Pigeon

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

..ε κατι σα ρεμιξ εκδοση...φαντασου να σημαθκιαζω τον θκιαμαντοπεζουνο πας τα ποθκια τζαι να προσπαθει να αποφυγει τα σκαγια....καπως ετσι εν ο χορος...! :mrgreen:[/quote]

Μην τον ακούς φίλε Νίκο. Ο σύντροφος παλιοβερκας κάμει σου κάτι φιγούρες του ζεϊμπέκικου, αλλά επειδή είναι ντροπαλός λαλεί άλλα τώρα!! Μέσα στο video τzινος χορεύει και εγώ τραβώ camera!!! :D[/quote]


..τζαι ο αλλος που χορευκει ποιος ε που ειναι...???ο τζοκερ???[/quote]

Ο γερος που εν δικον του το χωραφι!!!! :o
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

PB687 Diamond Pigeon έγραψε:..ε κατι σα ρεμιξ εκδοση...φαντασου να σημαθκιαζω τον θκιαμαντοπεζουνο πας τα ποθκια τζαι να προσπαθει να αποφυγει τα σκαγια....καπως ετσι εν ο χορος...! :mrgreen:
Μην τον ακούς φίλε Νίκο. Ο σύντροφος παλιοβερκας κάμει σου κάτι φιγούρες του ζεϊμπέκικου, αλλά επειδή είναι ντροπαλός λαλεί άλλα τώρα!! Μέσα στο video τzινος χορεύει και εγώ τραβώ camera!!! :D[/quote]


..τζαι ο αλλος που χορευκει ποιος ε που ειναι...???ο τζοκερ???[/quote]

Ο γερος που εν δικον του το χωραφι!!!! :o[/quote]


...φακ...εφαμεν την παλε...ε να σφιρα σε οτι πετα νομιζομενος ε φασσες...αμα δει τζαι κανενα σφικα πασιη η κανενα μουγιουι αναγιουμενο σφυρα παλε...τζαι λαλει μου ερκονται...μα που ερκουνται μαστρε λαλω του???πανω σουουουουουουου λαλει μου...εσιεβερεβε τα νευρα μου...αψε τσιαρο τζαι εν ενταξει λαλω του...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”