Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζετε κανένα καλό βαφέα όπλων στην Λάρνακα; Ένας γνωστός μου άφησε το όπλο του τζιαι εγίνηκε σχεδόν καλλίτζην τζιαι θέλει να το βάψει. Ουσιαστικά μόνο τις κάννες. Επίσης, πόσα περίπου πάει ένα βάψιμο; Ευχαριστώ για την βοήθεια εκ των προτέρων.
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Δημοσίευση από nike powder »

spyrosspyrou851 έγραψε:Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζετε κανένα καλό βαφέα όπλων στην Λάρνακα; Ένας γνωστός μου άφησε το όπλο του τζιαι εγίνηκε σχεδόν καλλίτζην τζιαι θέλει να το βάψει. Ουσιαστικά μόνο τις κάννες. Επίσης, πόσα περίπου πάει ένα βάψιμο; Ευχαριστώ για την βοήθεια εκ των προτέρων.

φιλε δεν γνωριζω κανενα αλλα ξερω οτι ο πιο καλοσ τροποσ για να βαψεισ τεσ καννεσ ειναι με την προοδευτικη οξυδωση
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Δημοσίευση από panikos747712 »

Φιλε ουτε γω θα πω συγγεκριμενο βαφαια αλλα οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω αν στο οπλο σου τα μεταλλικα μερη ειναι κολλημενα με καλαι η επιλογη για βαψιμο ειναι μια προδευτικη οξειδωση(μπελας για τους οπλουργους λογο οτι ειναι δυσκολη και χρονοβορα διαδικασια) αλλα εχει πολυ μεγαλυτερη αντοχη και παρεχη καλυτερη προστασια .
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Το όπλο δεν το έχω δει, απλώς το παιδί με πήρε τηλέφωνο αν γνωρίζω κάποιο καλό βαφέα. Ευχαριστώ παιδιά.
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Δημοσίευση από nike powder »

panikos747712 έγραψε:Φιλε ουτε γω θα πω συγγεκριμενο βαφαια αλλα οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω αν στο οπλο σου τα μεταλλικα μερη ειναι κολλημενα με καλαι η επιλογη για βαψιμο ειναι μια προδευτικη οξειδωση(μπελας για τους οπλουργους λογο οτι ειναι δυσκολη και χρονοβορα διαδικασια) αλλα εχει πολυ μεγαλυτερη αντοχη και παρεχη καλυτερη προστασια .

σωστα φιλε πανικο γιαφτο πολλα λιοι χρεισιμοποιουν τουτη την μεθοδο τζιε πρεπει να τουσ ευρεισ αν θελεισ καλη δουλεια
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Δημοσίευση από cyprohunter »

Ντίνος ορμίδια 99 638801


Sent from my iPhone using Tapatalk
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Βαφέας Όπλων - Λάρνακα

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ευχαριστώ, ξαναμίλησα με το φίλο μου τζιαι είπε μου ότι το εκαθάρισε τζιαι απλώς θα του δίνει παραπάνω σημασία, τζιαι προς το παρόν δεν θα το βάψει. Αν χρειαστεί θα τον ενημερώσω. Ευχαριστώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”