ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΛΛΑΡΕΣ......ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕ ARIZONA(USA) :shock: :shock: :shock:


http://www.youtube.com/watch?v=WP33crds1tI
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από panikos747712 »

Εν εχει ετσι πραμα :) τ αεροπλανουθκια εν που το jumbo αρεσαν μου θελω ενα
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΛΛΑΡΕΣ......ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕ ARIZONA(USA) :shock: :shock: :shock:


http://www.youtube.com/watch?v=WP33crds1tI

Εκεινα τα Twin MG 47 εν ονειρο...
Ειχα πάντα την απορια γιατι ο Στρατος της Κυπρου ή η αστυνομια εν καμνουν ενα σκοπευτηριο να μπορεις να πληρωσεις και να χρησιμοποιας όπλα της εθνικης φρουράς η περιστροφα
Ημικατεχομενη πατριδα τζαι πελλαρες...Τα οπλα εν επρεπε να φκαινουν που τα χερια μας :evil:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από mikros »

Anthimos έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΛΛΑΡΕΣ......ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΕ ARIZONA(USA) :shock: :shock: :shock:


http://www.youtube.com/watch?v=WP33crds1tI

Εκεινα τα Twin MG 47 εν ονειρο...
Ειχα πάντα την απορια γιατι ο Στρατος της Κυπρου ή η αστυνομια εν καμνουν ενα σκοπευτηριο να μπορεις να πληρωσεις και να χρησιμοποιας όπλα της εθνικης φρουράς η περιστροφα
Ημικατεχομενη πατριδα τζαι πελλαρες...Τα οπλα εν επρεπε να φκαινουν που τα χερια μας :evil:
Ανθημε,οταν τα οπλα θα μας χρειαστουν,δεν θα ξερουν να χρησιμοποιηθουν.... :?
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.....ΠΑΜΕ ΚΑΘΕ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΤΣΙΑΙ ΡΙΧΝΟΥΜΕ 8 ΣΦΑΙΡΕΣ...ΤΣΙΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΤΕΣ ΡΙΧΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΣΙΝΕΣ :?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

Στα χαρτιά φαίνονται και βολές που δεν γίναν ποτέ
Τα ελλείματα καλύπτονται με ´βολές'
8 σφαίρες με το ζόρι
Και τουρίστες ελιάς πουκάτω μια ζωή
Στρατό όμως κάμαμε διότι τον καιρό εκείνο πέσαμε σε πελλούς
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
andreas78

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από andreas78 »

Παιδιά νομίζω πως δικαιούμαστε να κανουμε βολές στο σκοπευτήριο του Σταυροβουνίου, με τα στρατιωτικά τυφεκια. Δεν γνωρίζω λεπτομέρειες αλλα ξέρω πως πρέπει να συμπληρωθεί μια ομάδα και πρέπει επίσης να γίνει τηλεφωνική ενημέρωση. Νομίζω χρεώνουν €20 τις 10 σφαίρες, χωρίς να ειμαι σίγουρος. ..!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Laurona »

Εγω παντως συρνω κα ιευχαριστιουμε αμα εχουμε βολη.

10 σφαιρες εν σε κανουν να λερωσεις την καννη.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από LAGOS »

andreas78 έγραψε:Παιδιά νομίζω πως δικαιούμαστε να κανουμε βολές στο σκοπευτήριο του Σταυροβουνίου, με τα στρατιωτικά τυφεκια. Δεν γνωρίζω λεπτομέρειες αλλα ξέρω πως πρέπει να συμπληρωθεί μια ομάδα και πρέπει επίσης να γίνει τηλεφωνική ενημέρωση. Νομίζω χρεώνουν €20 τις 10 σφαίρες, χωρίς να ειμαι σίγουρος. ..!!!

Αν πάρουμε μαζί μας σφαίρες πόσα χρεώνουν? Είμαστε για κλάματα. Πρώτη φορά ακούω τούτη την κουβέντα αλλά αν είναι όντως έτσι τότε είμαστε για πάτσους. Αφού λήγουν και πληρώνουμε και ένα σωρό λεφτά να τες καταστρέψουμε γιατί να με χρεώσεις κύριε? Δώσε ένα κίνητρο στους εφέδρους σου να εξοικειωθούν με τα όπλα τους. Κάμε 2-3 διαγωνισμούς. . .
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
dimitris savva

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣE USA(ARIZONA)!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

LAGOS έγραψε:
andreas78 έγραψε:Παιδιά νομίζω πως δικαιούμαστε να κανουμε βολές στο σκοπευτήριο του Σταυροβουνίου, με τα στρατιωτικά τυφεκια. Δεν γνωρίζω λεπτομέρειες αλλα ξέρω πως πρέπει να συμπληρωθεί μια ομάδα και πρέπει επίσης να γίνει τηλεφωνική ενημέρωση. Νομίζω χρεώνουν €20 τις 10 σφαίρες, χωρίς να ειμαι σίγουρος. ..!!!

Αν πάρουμε μαζί μας σφαίρες πόσα χρεώνουν? Είμαστε για κλάματα. Πρώτη φορά ακούω τούτη την κουβέντα αλλά αν είναι όντως έτσι τότε είμαστε για πάτσους. Αφού λήγουν και πληρώνουμε και ένα σωρό λεφτά να τες καταστρέψουμε γιατί να με χρεώσεις κύριε? Δώσε ένα κίνητρο στους εφέδρους σου να εξοικειωθούν με τα όπλα τους. Κάμε 2-3 διαγωνισμούς. . .
Εγω ξερω οτι καθε χρονο κανουν ενα διαγωνισμο για εφεδρους και κλυροτους και μονιμους και δεινουν σαν επαθλο ενα οπλο το οποιο ανλασει χερια καθε φορα που το κερδα καποιος
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”