Αγορα πρωτου οπλου

Απάντηση
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από NewHunter »

Ειμαι 16 χρονω και εν να αγορασω το πρωτο μου οπλο . Ψαχνω σε τιμη με μεγιστο τα 550 ευρω . Μπορω να εβρω καινουρκο σε ετσι τιμη ή να ψαξω για μεταχειριμενο ? Εν να το χρησιμοποιω αποκλειστικα σε σκοπρευτηριο οι σε αγωνες αλλα σαν hobbie .
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από Paris87 »

NewHunter έγραψε:Ειμαι 16 χρονω και εν να αγορασω το πρωτο μου οπλο . Ψαχνω σε τιμη με μεγιστο τα 550 ευρω . Μπορω να εβρω καινουρκο σε ετσι τιμη ή να ψαξω για μεταχειριμενο ? Εν να το χρησιμοποιω αποκλειστικα σε σκοπρευτηριο οι σε αγωνες αλλα σαν hobbie .
Αποψη μου αν μποεις να εβρεις αλλο λιο ρευστο τζε να πιασεις ενα καλο μεταχειρισμενο καταλληλο για σκοπευτηριο τζε για κυνηγι το οποιο ενα μπορεις να το χτησιμοποιησεις οταν μεγαλωσεις και να μην χρειαστει να αλλαζεις οπλα
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από NewHunter »

Δηλαδη περιπου σε τι τιμες ?
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από kypros »

NewHunter έγραψε:Δηλαδη περιπου σε τι τιμες ?
Φιλε εαν μπορουσες να μαζεψεις ακομα 300 και να επιανες 850 το οπλο που πουλα ο συναδελφος vti-chris σε αλλο ποστ αξιζει το κοπο. 425 ultra special , kamnei και για σπορτινγκ και για κυνηγι
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από NewHunter »

Δηλαδη ακσιζει να περιμενω ακομα λιο . Ευχαριστω για τισ απαντησεις σας
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από Paris87 »

NewHunter έγραψε:Δηλαδη ακσιζει να περιμενω ακομα λιο . Ευχαριστω για τισ απαντησεις σας
Πιεννε πιασε παππουες γιαγιαες θκιουες κτλ που κοντα πετους να σπονσαρουν που κανενα 50ρι τζε ενς τρωσιν τζε τζινι στο μελλον
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από Pathfinder »

NewHunter έγραψε:Ειμαι 16 χρονω και εν να αγορασω το πρωτο μου οπλο . Ψαχνω σε τιμη με μεγιστο τα 550 ευρω . Μπορω να εβρω καινουρκο σε ετσι τιμη ή να ψαξω για μεταχειριμενο ? Εν να το χρησιμοποιω αποκλειστικα σε σκοπρευτηριο οι σε αγωνες αλλα σαν hobbie .
φιλε μην ξεχνας οτι ερχονται χριστουγεννα και πρωτοχρονια.στην ηλικια σου εφακκουσαν τους ουλλους γυρω και κατι εφκαινε :D . και με 550 ευρω πιανεις ιταλικα μεταχειρισμενα, ισπανικα οπλα.Καινουργιο νομιζω μπορεις να βρεις τα lamber (αχρωμιοτα) καπου στα 600.Αλλα καλο θα ηταν νε περιμενεις ακομα λιο οπως ειπαν και αλλοι φιλοι να τσονταρεις κατιτις παραπανω και να παρεις ενα οπλο που θα το κρατησεις.Ετσι και αλλιος ετσι οπςως παει το κυνηγι μας εν πολλοι που να αρχισουμε να τα πουλουμε αλλο λιο :D
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από NewHunter »

σωστο και τουτο με τα χριστουγεννα . Θα περιμενω να μαξεψω ακομα 250 - 300 ευρω να πιασω κατι καλυτερο . Ευχαριστω παντος για τισ απαντησεις .
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από fillandos »

πιασε ενα βαικαλ ειναι οτι πρεπει :D
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Αγορα πρωτου οπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

Φιλε η δικη μου αποψη ειναι οπλα υπαρχουν αμετρητα τα πλειστα ειναι αξιοπιστα οποταν οτι οπλο και να παρης θα γινη η δουλεια σου φτανει να ειναι στα μετρα σου απο κι και περα βλεπεις το μπατζετ που μπορεις να εχεις τα οπλα που κειμενονται καπου εκει και αποφασιζεις εσυ ο ιδιος με τα κρητηρια τα δικα σου ειναι θεμα γουστου του καθενος μας γι αυτο ακους και πολλες διαφορετικες αποψεις(εγε πχ βλεπω πρωτα την εμφανιση αλλος δεν τον ενδιαφερη η εμφανιση κτλ)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”