BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από LAGOS »

Αγαπητοί συνάδελφοι σας χαιρετώ.
Είμαι κάπως νέος στο φόρουμ και χρειάζομαι την άποψη σας σχετικά με το πιό πάνω όπλο. Το γνωρίζει κάποιος? Όποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν εξαιρετικά χρήσιμη. Το όπλο το είδα μόνο σε φώτο προς το πάρων. Άν κάποιος απο τούς φίλους εδώ μου το προτείνει τότε θα πάω να το δώ και απο κοντά . Το όπλο το θέλω κυρίως για περπατητό κυνήγι ενδημικού.
Επίσης αν γνωρίζει κάποιος ποιά καταστήματα έχουν αυτό το όπλο εκτός απο το AirGun Hunting Centre?

Σας Ευχαριστώ.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Ειναι ομορφο....
Ποιοτηκα ομως ειναι το χειροτερο οπλο της εταιρειας.
Το δοκιμασα στο σκοπευτηριο αλλα δεν με ενθουσιασε....
The best there is
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από tracker686 »

Φιλε καλως ορισες στην οικογενεια,εγω προσωπικα επειδη το εχει καποιος γνωστος μου τον ακουσα να λεει οτι ειναι παρα πολυ καλο οπλο αλλα οπως λεμε "αν δεν φουμησεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει" μια συμβουλη που θα σου πω βρες καποιον που το εχει και ρωτα τον ιδιο για τις εντυπωσεις του,εμεις ολοι εχουμε ο καθενας διαφορετικα οπλα,και μερικοι τα ιδια,παντως απο ομορφια σκιζει :) αλλα δεν παβει να ειναι Browning φιλε μου οποταν αν σου αρεσει εσενα παρε το και μην σκεφτεσαι τιποτα.
Φιλικα Winchester
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από KKILER »

ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ BROWNING ( ΚΑΚΩΣ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΡΚΕΣ ) ΑΛΛΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΛΕΝΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ . ΠΧ ΣΙΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ GTS ELITE H ΕΝΑ ΧS .
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από LAGOS »

Παιδιά σας ευχαριστώ για τις απόψεις σας. Τελικά μάλλον δέν θα πάω να δώ καν το όπλο γιατί έχω ακούσει τα χειρότερα(βάρος,κατανομή βάρους,επώμιση κ.τ.λ). Επειδή όμως η πελλάρα εν πελλάρα και εν έχει θεραπεία πρέπει να αποφασίσω τι όπλο θα προσθέσω στη γκάμα μου τωρά που μάζεψα τις λίρες. Τα υποψήφια τώρα είναι 2 όπλα απο εντελώς διαφορετικές σχολές. Browning 525 kai Beretta 686. Ξέρω οτι τελικά θα πάρω αυτό που μου κάθετε καλύτερα αλλά αν κάποιος γνώριζει κάποιες πληροφορίες για τα 2 αυτά όπλα θα του είμουν ευγνώμων. Και προς Θεού δεν θέλω να προκαλέσω θερμό επεισόδιο μεταξύ των υποστηρικτών των 2 εταιρειών.

Σας Ευχαριστώ.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

αφου εν για περπατητο που το θελεις εγω προτεινω το s686 silver pigeon 26αρι 4-2 fixed chokes
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από kypros »

επειδη μου αρεσει να δοκιμαζω αρκετα οπλα στο σκοπευτηριο ετυχε να δοκιμασω και το cynergy black ice. το κυριος προωλημα ειναι το balance tou. το κοντακι ειναι πολυ ελαφρυ και ειναι φοβερα εμπροσθοβαρο.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από BECCACCIA »

ολα τα cynergy ειναι εμπροσθοβαρες η τα ξυλινα εχουν καλο ζυγισμα, σανοπλο τι λεει?
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από kypros »

BECCACCIA έγραψε:ολα τα cynergy ειναι εμπροσθοβαρες η τα ξυλινα εχουν καλο ζυγισμα, σανοπλο τι λεει?
φιλε τα ξυλινα εχουν καλυτερο ζυγισμα. τα πλαστικα κοντακια ειναι πολυ ελαφρια και το οπλο βαρει μπροστα παρα πολυ.

φυσικα και τα ξυλινα ειδικα αν ειναι 30αρια ειναι ομπροσθοβαρα αλλα οχι σε σημειο που ειναι μειονεκτημα. γενικα ενα 30αρι οπλο σπορτινκ πρεπει να ειναι λιγο ομπροσθοβαρο.

προσωπικα μου αρεσει σαν οπλο και πιστευω οτι στη κυπρο κακως πολλοι το κατηγορουν γιατι εχει αρκετα καλα χαρακτηριστηκα και καινοτομιες.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
axerkwtis

Re: BROWNING CYNERGY BLACK ICE

Δημοσίευση από axerkwtis »

Σας χαιρετω!φιλε λαγε ειμαι κατοχος του συγκεκριμενου οπλου γιαυτο μπορω να απαντησω σε πολλα ερωτηματα και αποριες σχετικα με το οπλο αυτο..οπως ειπα ξανα η εταιρια οντως εκανε λαθος οταν πρωτοεβγαλε το μοντελο αυτο και ευτυχως το διορθωσε..πριν το αγορασω ακουσα και γω πολλα απο διαφορους κ μιλησα με γνωστους μου φανατικους της Browning..Αυτοι μου ειπαν για το οτι το αρχικο μοντελο ειχε προβληματα και δεν θα σου το συστηναμε..αυτο ομως θεωρειται πλεων απο τα καλυτερα και καινοτομα οπλα της εταιριας..οτιδηποτε νεο ειναι και αμφιλεγωμενο γιαυτο και ακουγονται πολλα..
οποτε θελεις δεν εχω κανενα προβλημα να παμε καπου και να το δοκιμασεις για να εχεις καλυτερη εικονα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”