fabarm

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: fabarm

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ , Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΟΠΛΟ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΕΙ . ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 6 ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ . ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ . ΕΧΩ 2 ΜΠΕΡΕΤΤΑ ΕΝΑ ΡΩΣΣΙΚΟ MC ΕΝΑ FRANCHI ΕΝΑ BREDA KAI ΕΝΑ ΜΙΡΟΚU . ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ . ΚΥΝΗΓΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ HAPPY .
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ . ΕΝΑ ΟΠΛΟ BERETTA ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ . ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ . ΖΥΓΙΣΜΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΑΠΟΔΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ . ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ BROWNING KAI TA MIROKU . ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΟΛΟΣΣΟΙ ΜΕ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΟΠΛΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ .
ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ . ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΝΟΥΗΝ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ . ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΣ . ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ . ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΝΑ ΠΑΣ, ΤΟΤΕ ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΟΥΚ ΕΣΤΙΝ ΦΙΛΟΝΙΚΙΑ .
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ .
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
vas.vas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 14 Οκτ 2010, 07:12
Τοποθεσία: ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ , ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: fabarm

Δημοσίευση από vas.vas »

Αυτό που θέλω να πω ότι όλα τα σύγχρονα όπλα
Είναι όλα πολύ καλα....δύσκολο να πάρεις όπλο
Σήμερα και να είσαι συνέχεια στο οπλουργο
Απλώς τα επώνυμα όπλα είναι πιο ανθεκτικα και
Φτιαγμένα με πιο καλα υλικά . Μέχρι εκει
Άμα είναι επώνυμο όπλο και δεν είναι στα μέτρα
Σου βαλτου ρίγανη.... Για αυτό φίλε κοίταξε πρώτα
Το όπλο να είναι κομμένο ραμμένο πάνω σου
Και τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία
DUKDUK
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 20:34

Re: fabarm

Δημοσίευση από DUKDUK »

WAFFEN έγραψε:οταν ασχολεισαι με fabarm, bettinsoli και απορρηπτεις beretta, browning τοτε σου ευχομαι καλη τυχη φιλε. σου συστηνω φιλικα να ρωτησεις και μερικους καλους οπλουργους.
+1000
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: fabarm

Δημοσίευση από kyriakos304 »

'petros' έγραψε:
kyriakos304 έγραψε:
'petros' έγραψε:ρε παιδκια για μενα ο καλυτερος και πιο γρηγορος τροπος να βρεις ενα οπλο ειναι οπως μου εκαναν εμενα οταν ηθελα να αγορασω οπλο.
1. με εβαλε στη μηχανη και μετρησε το χερι για το κοντακι.
2. με ρωτησε ποσα τραβα η πουγκα μου
3.τι θα κυνηγω και που
του ειπα οτι θα πηγαινω και σκοπευτηριο.
4.μου εβαλε 5-6 οπλα που ειχε στα μετρα μου και μου ειπε χωρις να δω τι μαρκα ειναι το καθε οπλο να του πω πιο κατα τη γνωμη μου μου καθετε καλυτερα και κατεληξα στο οπλο που κραταω σημερα whinchester select και ειχε διαφορα επωνυμα αλλα οπλα αλλα εκαθετουν μου μονο τζινο και μου το εδωσε και εκανα και δοκιμη πριν το αγορασω στο σκοπευτηριο.

Φίλε μου καλημέρα σου. Σε ποιο οπλοπώλη επίες και είχες έτσι εξυπηρέτηση;
δεν αναφερα το ονομα του για ανταγωνιστικους λογους και επετρεψε μου να μην το κανω

Στείλε μου όμως τουλάχιστον ένα προσωπικό μήνυμα και πε μου το όνομα του μαγαζιού.
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
k23s
Full Member
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 15 Σεπ 2011, 11:08

Re: fabarm

Δημοσίευση από k23s »

Stelios K. έγραψε:Τα δε Beretta εν θέλω να τα δω μπροστά μου λόγω πολυδιαφησμιένων όπλων και που είδα κάτι παρεες που εχουν ετσι όπλα, δεν μου πολυκάτσαν στο μάτι μου.

ΦΙΛΕ Κ23s ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΚΑΤΣΑΝ ΤΑ BERETTA ΣΤΟ ΜΑΤΙ.......... ΔΕΝ ΦΤΕΜΕ ΕΜΕΙΣ.........
ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..... ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.
ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟΥΣ ΟΙΚΟΥΣ ΟΠΛΩΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΚΑΤΣΑΝ ΣΤΟ ΜΑΤΙ?

Φίλε χαιρετώ, προσωπικά γούστα είναι αυτά...Δεν αντιλέγω ότι τα Beretta είναι από τους μεγαλύτερους οικους όπλων παγκοσμίως.. Ασυζητητί...
Να σου αντιπαραθέσω αυτό το σημείο με κάποια άλλη σκέψη .. Τα Mercedes ίσως να έχουν τις μεγαλύτερες πωλησεις στην Κύπρο ίσως και στην Ευρώπη, εγώ όμως δεν εχώ Mercedes έχω Μitsubishi διπλοκάμπινο..Τι θέλω να πω με αυτό;;Ότι το καθέ όπλο εχει τα χαρίσματα και την δυναμική του..Όποιο γουστάρεις γωράζεις..
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: fabarm

Δημοσίευση από Stelios K. »

na sou pw akoma kati......................
ta Mercendes den einai prwta se pwliseis oute stin kupro oute stin Evropi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ANDY
Full Member
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 09 Σεπ 2011, 21:38

Re: fabarm

Δημοσίευση από ANDY »

re pedia gia sas! agorasa to fabarm to axis to field! kseri kanenas na mou pi gia xartoutsies?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: fabarm

Δημοσίευση από admin »

παρακαλώ γράφετε ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: fabarm

Δημοσίευση από Anthimos »

ANDY έγραψε:re pedia gia sas! agorasa to fabarm to axis to field! kseri kanenas na mou pi gia xartoutsies?

Φιλε μου με το ιδιο οπλο κυνηγω . Για περδικα , λαγο σου στυστηνω ασπρη Victory 35 gr και Golden wing 36 gr NSI.

Για τζικλα στο ξεφωτι 28gr 12αρι σκαι , και την υπολοιπη μερα 32γρ η 33γρ οτι γουσταρεις.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
rafael48cy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 15 Δεκ 2013, 19:03

Re: fabarm

Δημοσίευση από rafael48cy »

εσεις που είστε κάτοχοι του fabarm combi είστε ευχαριστημένοι απο την tula κάννη επειδή έχω ακούσει πολύ δυσφημιστικά σχόλεια ότι η συγκεκριμένη πατέντα της fabarm δεν δουλεύει σωστά
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”