Φυσίγγια Φραγκολίνας

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Φυσιγγια Φραγκολινας

Δημοσίευση από miky55 »

LEFKIOS έγραψε:
miky55 έγραψε:ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑΔΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΛΥΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΛΕΥΚΙΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΟΥ.
ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΠΡΟ ΝΤΙΡΕΚΤ 32 ΓΡΑΜ. 8.5 ΝΟ. ΕΧΩ ΚΑΤΑ 25 % ΑΥΞΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.
ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΑ 34 ΓΡΑΜ. 7.5 ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΑ .ΔΕΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΑΛΑΜΗ. :D
ΜΑΖΙ ΜΕ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΜΟΥ.
Φίλε MIky55 αν πραγματικά σε βοηθησα στη καρπωση της Φραγκολίνας με τις δοκιμές μου αυτο μου δινει ικανοποίηση :D :D γιαυτό αυριο θα ετοιμασω ενα νεο πινακα :o για τις δοκιμές γιατί σκοπευω να να δωσω αρκετες και χρησιμες δοκιμές. :idea: :idea:
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΥΚΙΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Τα DISPENSER 32GR της Victory τι λαλούν παιδιά; Τα έχει δοκιμάσει κανένας;
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από giorgos80 »

spyrosspyrou851 έγραψε:Τα DISPENSER 32GR της Victory τι λαλούν παιδιά; Τα έχει δοκιμάσει κανένας;
εδοκιμασα την πριν 3-4 χρονια.βασικα επιασα ενα κουτι στη τζικλα.μπορω να πω ηταν μασιερι την συγκεκριμενη μερα
φυσουσε πελλοαερας και τα πουλια κρυφαν χαμε στες αγκαθιες και μεσα στις σχοινιες.αν θυμαμε καλα εσυρα 15
φυσιγγια και επιασα 12 τζικλες.οι βολες ηταν πολλα κοντινες μαξιμουμ 25 μετρα.
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από Pathfinder »

spyrosspyrou851 έγραψε:Τα DISPENSER 32GR της Victory τι λαλούν παιδιά; Τα έχει δοκιμάσει κανένας;
Επιασα ενα πακετο 8νο στην τζιηκλα μεσα στον Δεκεβρη και τις δοκιμασα με 4-2 τσοκ.σε καποιες βολες εδιερωτομουν αν ηταν διασπορας που ειχα μεσα.καιρος την συγκεκριμενη ημερα με πολυ χαμηλο αερα και ηλιοφανεια.μεχρι και τα 30μ εισαι καλυμμενος νομιζω

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Pathfinder έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Τα DISPENSER 32GR της Victory τι λαλούν παιδιά; Τα έχει δοκιμάσει κανένας;
Επιασα ενα πακετο 8νο στην τζιηκλα μεσα στον Δεκεβρη και τις δοκιμασα με 4-2 τσοκ.σε καποιες βολες εδιερωτομουν αν ηταν διασπορας που ειχα μεσα.καιρος την συγκεκριμενη ημερα με πολυ χαμηλο αερα και ηλιοφανεια.μεχρι και τα 30μ εισαι καλυμμενος νομιζω

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Καλό φυσίγγιο αλλά στην τζίκλα θα το προτιμούσα σε πιο λεπτά σκάγια. 10,11 όμως δεν βγαίνει.
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από Pathfinder »

SilverPigeonS έγραψε:
Pathfinder έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Τα DISPENSER 32GR της Victory τι λαλούν παιδιά; Τα έχει δοκιμάσει κανένας;
Επιασα ενα πακετο 8νο στην τζιηκλα μεσα στον Δεκεβρη και τις δοκιμασα με 4-2 τσοκ.σε καποιες βολες εδιερωτομουν αν ηταν διασπορας που ειχα μεσα.καιρος την συγκεκριμενη ημερα με πολυ χαμηλο αερα και ηλιοφανεια.μεχρι και τα 30μ εισαι καλυμμενος νομιζω

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Καλό φυσίγγιο αλλά στην τζίκλα θα το προτιμούσα σε πιο λεπτά σκάγια. 10,11 όμως δεν βγαίνει.
Ναι νομιζω βγαινει μεχρι 8νο.Μπορει και 9νο χωρις να ειμαι 100%σιγουρος

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Re: Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε: Ναι νομιζω βγαινει μεχρι 8νο.Μπορει και 9νο χωρις να ειμαι 100%σιγουρος

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Αν ισχύει το τι γράφει η ιστοσελίδα τότε φκαίννει μέχρι νο 9.

http://www.victorycartridges.com/main/i ... &Itemid=17
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

με ενα 7ρακι σκαι μπορει να καμει ... θα την εχω στα υποψην για του χρονου !
Φετος εδοκιμασα την Οlympia gem 32gr 7no
oι πως επαιξα και καμια εξοπραγματικη αποσταση αλλα ζινα που επαιξα εστω και στα 25 μετρα ηταν καθαρα σκοτωματα χωρις ιχνος αιμα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από LEFKIOS »

sotiris!129 έγραψε:με ενα 7ρακι σκαι μπορει να καμει ... θα την εχω στα υποψην για του χρονου !
Φετος εδοκιμασα την Οlympia gem 32gr 7no
oι πως επαιξα και καμια εξοπραγματικη αποσταση αλλα ζινα που επαιξα εστω και στα 25 μετρα ηταν καθαρα σκοτωματα χωρις ιχνος αιμα
Σου το κανω σιγουρο οτι με το φυσιγγιο αυτό, ( Οlympia gem 32gr σε νο7) θας εχεις σιγουρο σκοτωμα μέχρι και τα 40μ :shock: . Βαλτο στη ζώνη σου και δεν θα σε απογουτεύσει, θα με θυμηθείς. ;)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Φυσίγγια Φραγκολίνας

Δημοσίευση από Pathfinder »

sotiris!129 έγραψε:με ενα 7ρακι σκαι μπορει να καμει ... θα την εχω στα υποψην για του χρονου !
Φετος εδοκιμασα την Οlympia gem 32gr 7no
oι πως επαιξα και καμια εξοπραγματικη αποσταση αλλα ζινα που επαιξα εστω και στα 25 μετρα ηταν καθαρα σκοτωματα χωρις ιχνος αιμα
Με προλαβε ο φιλος Λευκιος.Πραγματι μου προτεινε και εμενα το gem32 για ξηρο καιρο.Το πηρα σε 6νο για φασσα.Ολα κι ολα 7 φυσιγγια εριξα απο αυτα και ειχα 4 ακαριαιες επιτυχιες.Ειχαμε και τα καλλικωματα μας εν θα τα ειχαμε ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑΣ”