ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

pavlos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 15:12
Τοποθεσία: Λευκωσια
Επικοινωνία:

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από pavlos »

giorgos80 έγραψε:το προβλημα μας ειναι πολυ μεγαλο οταν ο φιλος πιο πανω δεν γνωριζει τη νομοθεσια και ζητα δημοσια βοηθεια για κατι που απαγορευεται.νομιζω χρειαζομαστε επιμορφωτικα μαθηματα
Απαγορευεται η χρηση οχι ομως η κατοχη. Πωλουν και κυνηγετικα καταστηματα.
Γνωριζει κανεις σελιδα με ομοιωματα φασσας??
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Για σας παίδες,

Έμειναν 17 μέρες και ξεκίνα η μάχη !!! Επείδη εν επεία να πιασω πόστο κόμα ,τε τζιαμε που υπολογίζω να πάω θα φκένουν ωιλούμενες,θέλω να μου πει κανένας κανένα καλό φυσίγγιο πας στο Blasser ή οτιδήποτε άλλο φυσίγγιο του άρεσαν , προτίμηση χονδρό σκάγι.
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

sotiris!129 έγραψε:
kypros έγραψε:Ρε σωτηρη το ποστ ειναι για φυσιγγια που απεδωσαν περσυ στη φασσα. Εσυ ποθεν στα ποθεν εχεις αποψη??? :D
ε Κυπρο μου ως το Aυγουστο ειχαμε και εμεις χερι στες KKoλουμπια και δεν ειχαμε προβλημα στο σκοτωμα
μετα αρκεψε σιγα σιγα να μας κοφκει τα ...καθαρισματα του οπλου, μετα που λιο τες χαρτουτσιες, μετα τον καφε... οσπου εκοψε και τα τηλεφωνα !
εν ξερω κατα ποσο μπορεις να με καταλαβεις δηλαδη :lol:

Σωτήρη μου τούτη η κολούμπια τη εταιρίας είναι, πες μου λείες λεπτομέρειες
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

RODOSTHENIS έγραψε:Για σας παίδες,

Έμειναν 17 μέρες και ξεκίνα η μάχη !!! Επείδη εν επεία να πιασω πόστο κόμα ,τε τζιαμε που υπολογίζω να πάω θα φκένουν ωιλούμενες,θέλω να μου πει κανένας κανένα καλό φυσίγγιο πας στο Blasser ή οτιδήποτε άλλο φυσίγγιο του άρεσαν , προτίμηση χονδρό σκάγι.
ροδο γιατι λαλεις ψεματα???εγω ξερω οτι κρατεις ηδη ποστο εδω και μερες! :o :shock:
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

APOLLON_1 έγραψε:εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ μονο τις europa κύριος τις κόκκινες ειλικρινά ποτε δεν είχα παράπονο μπαμ και κάτω με αίμα με "κουτσοφτερι" με τίποτα και νομίζω ειδικά για το καιρό τις κύπρου είναι που τες καλύτερες και όσους φίλους τις εσύστησα δεν είχαν ούτε αυτοί παράπονο. κάποιος που τις χρησιμοποιά άλλος από εδώ να μας πει?
πραγματι εν πολλα καλες οι κοκκινες οταν εχει πολλη ζεστη ειδικα τον καιρο του ενδημικου ;)
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Πως γινεται να κρατοπόστο ρε φίλε μου σαν είμαι στο γραφιο π τις 8 το πρωί ως τις 5-6 το απόγευμα!!! :lol: :lol: :lol: Πετε μας καμιά χαρτούτσια να δούμε τι θα κάμουμε τζε φέτος :lol: :lol:
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

RODOSTHENIS έγραψε:Πως γινεται να κρατοπόστο ρε φίλε μου σαν είμαι στο γραφιο π τις 8 το πρωί ως τις 5-6 το απόγευμα!!! :lol: :lol: :lol: Πετε μας καμιά χαρτούτσια να δούμε τι θα κάμουμε τζε φέτος :lol: :lol:
SAGA,RC και ζεστες καννες!!!ειναι πολυ καλες ειδικα στην περιοχη λαρνακας :lol: :lol: :lol: :lol:
σοβαρα τωρα για φασσους προτεινω σου για υγρασια τες A1 VECTAN NOBEL SPORT 35GR για ξηρασια τες EUROPA 30GR, CLASSICA NOBEL SPORT KAI AEROUI 31GR LILA VICTORY
EPISHS 32 GR TIGER ROTWEIL GIA POLLH ZESTH
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από spidis »

ΠΡΩΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΥΓΡΑΣΙΑΣ OLYMPIA SPECIAL 34
ΜΕΤΑ ΤΙΣ 7.00-7.30 NOBEL SPEED 34
ΣΤΟ ΚΑΜΙΝΙ OLYMPIA SUPER TRAP 32, Η NOBEL CLASSICA 32
ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΕ ΠΥΡΙΤΙΔΑ D20, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΟΠΩΣ ΜΙΡΑΖ 30 ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ. ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΦΚΕΙ Ο ΠΟΝΟΤΖΕΦΑΛΟΣ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ, ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ REMINGTON EXPRESS LONG RANGE 35 ΚΑΜΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ TOY ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΟ ΔΗΛΗΣ.
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από andreasana210326 »

πιο κατω 8α καταγραψω τις δικες μου υποψηφιες επιλογες για το κυνηγι της φασσας τωρα τον αυγουστο...απο τις οποιες ακομα δεν εχω αποφασισει ποιες 8α επιλεψω.....Nα σημειωσω οτι τα τελευταια χρονια επαιζα μονο olympia quick και europa kokkini αποκλειστικα μονο για φασσα. φετος 8α αλλαξω για δοκιμη.

rottweill special 36g 6 no για πρωινες
berretta extreme 36g 6 no για ολη μερα
lucky shot 33,5g 7 kai 6 no ολη μερα
A36 lambro 36g 6 no πρωινες
rottweil tiger 32g 6 no για ζεστη
super caccia 38g no 6 ???
extra super 35,5g ???????
nobel speed 34g no6 για ζεστη
lambro classic 32g 7 no ολη μερα
saga high speed 36g 6 no ολη μερα
saga heavy 34g no 5 για δευτερη ολη μερα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”