Βιντεος απο Κυνηγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από LAGOS »

Εννοείτε! Και τα αυγά εν για δόλωμα που χρησιμοποιούντε.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Artemis G. »

Rai έγραψε:Αρτέμη σε παρακαλώ εξήγα του ότι η μ@λ@κι@ δέν μετρά σάν σεξουαλική επαφή....... :lol: :lol:
ρε φιλε θελω να του το εξηγησω αλλα εν λεπτα θεματα τουτα... πρεπει να τον πιασεις με καλο τροπο...
αλλα οπως τον θωρο.... η Μ@λ@κ|α παει συννεφο μαζι του... εντζιε να με σπασει...

εγω παντος σκεφτουμε τον αυγουστο που ενα ξεκινησει η φασσα.... αφου εν μου περνα τουτο το κεφαλαιο.. να παω να πιανω ποστο για κοραζινους και αλουπους....αν υπαρχει και καποιος συναδελφος που θελει να παω να του καμω εκκαθαριση στην περιοχη εν με χαλα.... φτανει να το ζητησει (και παντα με εμπιστευτηκοτητα)
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Rai »

Artemis G. έγραψε:
Rai έγραψε:Αρτέμη σε παρακαλώ εξήγα του ότι η μ@λ@κι@ δέν μετρά σάν σεξουαλική επαφή....... :lol: :lol:
ρε φιλε θελω να του το εξηγησω αλλα εν λεπτα θεματα τουτα... πρεπει να τον πιασεις με καλο τροπο...
αλλα οπως τον θωρο.... η Μ@λ@κ|α παει συννεφο μαζι του... εντζιε να με σπασει...

εγω παντος σκεφτουμε τον αυγουστο που ενα ξεκινησει η φασσα.... αφου εν μου περνα τουτο το κεφαλαιο.. να παω να πιανω ποστο για κοραζινους και αλουπους....αν υπαρχει και καποιος συναδελφος που θελει να παω να του καμω εκκαθαριση στην περιοχη εν με χαλα.... φτανει να το ζητησει (και παντα με εμπιστευτηκοτητα)
Αρτέμη μου ο Σώτος μας εν καλού γαλάτου βυζασμένος και δέν θέλω να πιστέυω ότι θα σε αφήσει εκτεθειμένο στις φάσσες.
Εγώ πέρσι εψούμνησα του μιάν κοπέλλα που πήγαμε στην Πάφο και με πήρε μαζί του κυνήγι και μου έδωσε και πολλά καλό πόστο.Άν δέν κάμνω λάθος ήμουν 4ον ή 5ον παίξιμο.
Φέτος που κάμνει και τάισμα εδώ και έναν μήναν άτε να θέλει 2 κοπέλλες.....
200 euro να φκάλεις τον φών σου και όχι να μου βουράς τις καρακάξες και τους αλουπούς.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Artemis G. »

Αν δοσω 50 ευρω να του πιασω 3 κινεζουες ? Να τον βοηθουν και στο ταισμα ....
Πιστευκης ενα με παρει μαζι του ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:Αν δοσω 50 ευρω να του πιασω 3 κινεζουες ? Να τον βοηθουν και στο ταισμα ....
Πιστευκης ενα με παρει μαζι του ?
Ρε μαλακισμενα και οι 2 σας εκοπσετε με δουλεια και παιζει το απαρι σας... Φετος δεν θα παρω κανενα σας μαζι μου... Θα παω σε μια νεα περιοχη που ανακαληπσα περσυ διπλα που ενα χωρκο και που..σο μου για σας ! Παλιομαλακες :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Artemis G. »

Οστε...... ετσι εγινικε ? Καλα να μας καμεις......
Ε Rai λειψε που το ψυσικο να μεν σε εβρει το κριμα.... εμεις φταιμε
Εμεις εν το καλο σου που θελουμε ρε χιλε μου...
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:Οστε...... ετσι εγινικε ? Καλα να μας καμεις......
Ε Rai λειψε που το ψυσικο να μεν σε εβρει το κριμα.... εμεις φταιμε
Εμεις εν το καλο σου που θελουμε ρε χιλε μου...
Θα παρω το τομουι μαζι μου που εκτιμα! Ο θειος Σωτηρης εξεγρψε σας :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Rai »

Artemis G. έγραψε:Αν δοσω 50 ευρω να του πιασω 3 κινεζουες ? Να τον βοηθουν και στο ταισμα ....
Πιστευκης ενα με παρει μαζι του ?
Έν ξέρω Αρτέμη γιατί είναι και λίγο ιδιότροπος.
Πέρσι έφερεν την μαζί του και στο κυνήγι.Πολλήν γέλιο.
Σε κάποια φάση επείεν η Sveta να συκωστεί που την καρεκλούαν και χτύπησε κατα λάθος το φραπέ του,χύνωντας το όλο στο έδαφος.Το τί μούτρα της εκατέβασε δεν περιγράφεται.Δέν της εμίλαν για μιάν ώρα και αυτή να τον τρέχει απο πίσω και να του λέει συνεχώς <Σωντίρη καρντιά μου συνκχώρα με >.
Σε κάποιαν φάση όταν άρχισε να ξυμερώνει και άρχισαν οι κυνηγοί να βγαίνουν στο βουνό ο Σώτος πανικοβλήθηκε ότι θα σταθούν δίπλα μας.Για να "ανοίξει " λίγο τα πόστα ήθελε να πεί της Svetas να πάει στο απέναντι πόστο στα μέσα του βουνού καμιάν 100 μέτρα απόσταση.Έλα όμως που τα αγγλικά του είναι λίγα και δέν κατόρθωνε να της εξηγήσει...Πολλήν γέλιο λαλώ σας.Είναι όμως πολύ κοψονούρης.Αφού το σκέφτηκε λίγο και δέν γνώριζε το GO THERE, αρχίζει και κατευθύνετε στο απέναντι πόστο πανικοβλημένος.
Σε κανένα μισάωρο τον ακούω απο το πόστο απέναντι να της φωνάζει :"Sveta COME HERE "
:lol: :lol:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από GiorgosT »

Rai έγραψε:
Artemis G. έγραψε:Αν δοσω 50 ευρω να του πιασω 3 κινεζουες ? Να τον βοηθουν και στο ταισμα ....
Πιστευκης ενα με παρει μαζι του ?
Έν ξέρω Αρτέμη γιατί είναι και λίγο ιδιότροπος.
Πέρσι έφερεν την μαζί του και στο κυνήγι.Πολλήν γέλιο.
Σε κάποια φάση επείεν η Sveta να συκωστεί που την καρεκλούαν και χτύπησε κατα λάθος το φραπέ του,χύνωντας το όλο στο έδαφος.Το τί μούτρα της εκατέβασε δεν περιγράφεται.Δέν της εμίλαν για μιάν ώρα και αυτή να τον τρέχει απο πίσω και να του λέει συνεχώς <Σωντίρη καρντιά μου συνκχώρα με >.
Σε κάποιαν φάση όταν άρχισε να ξυμερώνει και άρχισαν οι κυνηγοί να βγαίνουν στο βουνό ο Σώτος πανικοβλήθηκε ότι θα σταθούν δίπλα μας.Για να "ανοίξει " λίγο τα πόστα ήθελε να πεί της Svetas να πάει στο απέναντι πόστο στα μέσα του βουνού καμιάν 100 μέτρα απόσταση.Έλα όμως που τα αγγλικά του είναι λίγα και δέν κατόρθωνε να της εξηγήσει...Πολλήν γέλιο λαλώ σας.Είναι όμως πολύ κοψονούρης.Αφού το σκέφτηκε λίγο και δέν γνώριζε το GO THERE, αρχίζει και κατευθύνετε στο απέναντι πόστο πανικοβλημένος.
Σε κανένα μισάωρο τον ακούω απο το πόστο απέναντι να της φωνάζει :"Sveta COME HERE "
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Βιντεος απο Κυνηγι

Δημοσίευση από Artemis G. »

:lol: :lol: :lol:
Ρε πελλε εν υποφερεσε...χαχαχαχαχα
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”