ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Απάντηση
dimitris savva

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

ειναι η απαγορευμενη αλλα επιτρεπομενη για τους σκυλους, απο το γυμνασιο του Υψωνα προς τον φρακτη... δεξια εχει κατι μελισσια. ειναι η δευτερη φορα που εβαλαν στην ιδια περιοχη.
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από Savvas »

dimitris savva έγραψε:ειναι η απαγορευμενη αλλα επιτρεπομενη για τους σκυλους, απο το γυμνασιο του Υψωνα προς τον φρακτη... δεξια εχει κατι μελισσια. ειναι η δευτερη φορα που εβαλαν στην ιδια περιοχη.
Thanks
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
KILLER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 23 Φεβ 2011, 21:11

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από KILLER »

Αγαπητοί συνάδελφοι γνωρίζει κάποιος πώς μπορούμε να κάνουμε τα σκυλιά μας να Μήν τρώνε από το έδαφος και να αποκτίσουν ιδιοσυγκρασία σε αυτό το θέμα?
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από miky55 »

ΜΕ ΤΣΑΚΡΟΥΕΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΥΣ.ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΔΟΛΩΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΡΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΑ.ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ.
;)
dimitris savva

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

εβαλαν σκοπο να μεν μας αφησουν σκυλους φετος, εβαλαν στην περιοχη φρακτη τους εγγλεζους μεταξυ Σωτηρας και Επισκοπης κοντα στο τελιασμενο.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από andreasana210326 »

dimitris savva έγραψε:εβαλαν σκοπο να μεν μας αφησουν σκυλους φετος, εβαλαν στην περιοχη φρακτη τους εγγλεζους μεταξυ Σωτηρας και Επισκοπης κοντα στο τελιασμενο.

ΦΙΛΕ ΜΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ??????? ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΣΗΡΑΓΓΑ ΕΝΝΟΕΙΣ? ΔΕΞΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΠΑΦΟ????
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από andreasana210326 »

andreasana210326 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:εβαλαν σκοπο να μεν μας αφησουν σκυλους φετος, εβαλαν στην περιοχη φρακτη τους εγγλεζους μεταξυ Σωτηρας και Επισκοπης κοντα στο τελιασμενο.

ΦΙΛΕ ΜΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ??????? ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΣΗΡΑΓΓΑ ΕΝΝΟΕΙΣ? ΔΕΞΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΠΑΦΟ????
?????????
axerkwtis

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από axerkwtis »

φεφκουμε που σπιτι μας και καμνουμε το σταυρο μας...μιαν οι ψατζιες μιαν οι κουφαες εμεινε μας ή να τους εχουμε σπιτι βαουμενους ή γυμναστικη μονο..η θαλασσα που δικαιουντε για λεμεσο εν το καρναγιο η αλλαξε..?
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από stelios--- »

ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΙΜΑΚΛΙ-ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.........ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ FACEBOOK...ΑΠΟ ΤΟ CVA......
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από πανικος »

ΕΓΚΛΗΜΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΟΜΟΥΣ .ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑ 6 ΣΠΙΤΙΑ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ 2 ΣΚΥΛΛΟΥΣ ΛΑΜΠΡΑΤΟΡ ΚΑΙ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΕ ΠΕΡΙΦΡΑΓΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΛΑΜΠΡΑΤΟΡ ΣΕ ΚΛΟΥΒΙ ΟΠΟΥ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ ΝΥΧΤΑ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟΥς ΕΜΑΘΑ.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΩ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΕΞΩ ΣΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΚΥΛΙΑ ΟΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΠΟΥ ΦΤΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΓΑΒΓΙΖΟΥΝ ΣΥΝ ΟΤΙ ΚΑΘΕ 2 ΜΗΝΕς ΓΕΝΝΟΥΝ ΑΝΕΞΕΛΕΧΤΑ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥς ΜΑΖΕΥΕΙ Η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Π.Χ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΑΖΗΤΑ ΝΑ ΠΛΕΡΩΝΕΙ 100 ΕΥΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΑΒΓΙΣΜΑΤΑ.ΠΕΡΣΙ ΜΑΛΛΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΔΕΝ ΣΚΟΤΩΝΟΥΜΕ ΣΚΥΛΛΟΥΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕς ΝΑ ΤΟΥς ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ.ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΣΚΥΛΛΟΙ ΠΩς ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΧΩΡΙς ΤΗΝ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ?ΑΡΑΓΕ ΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΑΙΔΑΡΟΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΟΥ Η ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕ?
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”