Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
sotiris NIKOLAOU

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

Athos 1978 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
sotiris NIKOLAOU έγραψε:1
ε Σωτο βλεπω τουτες τες φωτογραφιες σου με τους λαους που εν ετσι σιδερομενοι χτενισμενοι σαμπος και επειαν κομμωτηριο, και μετα βλεπω τον λαο του GiorgouT εν σαμπος και ετσιλησεν τον τραινο :lol:
Είναι για να δεις τι εστί beretta ρε φίλε, μακελειό ;)
φιλε εν γούστα
εγώ πάντως δεν έχω beretta
και το όπλο αν δεν είναι του χίλια τίποτε "πλαγιοκανω" να πεζή ως τα 32 γραμμάρια
η "μοναρις" του 1800 εν το πιάνω να πάω κυνήγι
τα πολλά γραμμάρια "αρεσκου" του αδελφού μου
αλλα ούτε αυτός έχει beretta
αλλα αυτά που ακούγονται ότι δεν "σκοτονου" η έτσι η γιουβέτσι εν για μένα mal@@@ για να δικαιολογούμε τα αδικαιολόγητα εγώ πάντα στην αποτυχία κάρπωσης μου ξέρω ότι η ευθύνη βαραίνει εμενα, ούτε το όπλο ούτε τα φυσίγγια
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

dmk dogs
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

dmk dogs
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από FRANCHI »

kostas DMK DOG FOOD έγραψε:dmk dogs
μπράβο φίλε ωραίος!
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

solon loyka έγραψε:
Breda Pegaso έγραψε:Μια βελουδοματα εχτες και ακομα μια στα πυκνα που δεν μου εδωσε χερι...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΕΦΑΝΕ .......ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΙΛΕ....ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ :)
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ :cry: :cry: :cry:

ΦΕΤΟΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΟΡΕΞΗ ΡΕ Γ.......ΤΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ.....

ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ 2 ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ........ ΓΙΑ ΑΣΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ :cry: :cry: :cry:
Οντως μπεκατσες ηρταν! Οι εξορμησεις ετελειωσαν...

17 εξορμησεις το χρονο για τα σκυλια ειναι πολυ λιγες... Και ολα αυτα για την νοοτροπια μας. Εξαναπαμεν τα πολλες φορες. Δυστυχως....... Σε αλλες χωρες 6 μηνες χαιρονται τα σκυλια τους ενω εμεις με το ζορι 2. :cry:
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από nature »

Το πιο άδικο πράγμα. Έχεις σκύλο 1 χρόνο και έχεις μόνο 8 εξορμήσεις να τον χαρείς (ο μέσος κυνηγός). Δεν ξέρω για εσάς αλλά έμενα άρχισε να με πιάνει μια μελαγχολία όσο πλησιάζουμε στο τέλος της σεζόν.....
sotiris NIKOLAOU

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

nature έγραψε:Το πιο άδικο πράγμα. Έχεις σκύλο 1 χρόνο και έχεις μόνο 8 εξορμήσεις να τον χαρείς (ο μέσος κυνηγός). Δεν ξέρω για εσάς αλλά έμενα άρχισε να με πιάνει μια μελαγχολία όσο πλησιάζουμε στο τέλος της σεζόν.....
φιλε τον σκύλο το χαίρεσαι και στα εκπαιδευτικά και στην κάθε του στιγμή εγώ τους χαίρομαι καθημερινά φιλε και σίγουρα εν άλλη χαρά να τους παίζεις το "θραμα" και άλλη να τους χαίρεσαι πάνω στην δίωξη η φερμά έχτος κυνηγιού
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από nature »

Σωτήρη, η κατάσταση με τις περιοχές για τα εκπαιδευτικά είναι ένα άλλο μεγάλο θέμα που στο τέλος την πληρώνουμε πάλι εμείς οι απλοί κυνηγοί. Οι 10 εξορμήσεις που πήγα φέτος δεν ήταν αρκετές για το σκύλο μου που θέλει δουλεία ακόμα. Σε λίγο η μόνη επιτρεπόμενη περιοχή κοντά μου είναι 40 λεπτά και πέρσι την γέμισαν φόλες; Μπορώ να κάμω λαγόσκυλο τελικά χωρίς να παρανομήσω. Εσύ είσαι τυχερός και είσαι γεωργοκτηνοτρόφος, άλλα δεδομένα σε σχέση με εμάς.
isimerinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 04 Απρ 2011, 10:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από isimerinos »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
nature έγραψε:Το πιο άδικο πράγμα. Έχεις σκύλο 1 χρόνο και έχεις μόνο 8 εξορμήσεις να τον χαρείς (ο μέσος κυνηγός). Δεν ξέρω για εσάς αλλά έμενα άρχισε να με πιάνει μια μελαγχολία όσο πλησιάζουμε στο τέλος της σεζόν.....
φιλε τον σκύλο το χαίρεσαι και στα εκπαιδευτικά και στην κάθε του στιγμή εγώ τους χαίρομαι καθημερινά φιλε και σίγουρα εν άλλη χαρά να τους παίζεις το "θραμα" και άλλη να τους χαίρεσαι πάνω στην δίωξη η φερμά έχτος κυνηγιού
Για σου ρε Σωτήρη
Άβαταρ μέλους
Koutsofteros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:07

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Koutsofteros »

Μα ήταλως ελλιάναν οι λαοί σιόρ??
Εσείς δαμέ κάτω που θκυο αλλο λλίον να μεν δέχεστε... :lol:
Πάντως οι πιο άτυχοι, νομίζω εν τούτοι που παίζουνται την τελευταία ημέρα...
Στο τσακ για να εφκάλλαν την σεζόν...αλλά επάθαν όπως το "πουλλάκι τσίου"

Μπράβο κοπέλια για τις επιτυχίες!
Χαίρουμαι τους λαοκυνηγούς, που έχουν στον νου τους να κάμουν και σωστή διαχείριση μιας περιοχής..
Αντίθετα, νεκατσιώ τούτους που η έννοια τους είναι να πιάσουν ΟΛΟΥΣ τους λαγούς μιας περιοχής, και μετά να μετακινηθούν σε άλλη για νέα εξολόθρευση..
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, πριν από τις Εκλογές, κατά την διάρκεια του Πολέμου και..... μετά το Κυνήγι...! "
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”