Φλοπερ FAIR SRC 702

Απάντηση
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Stelios K. »

μπορει καποιος να μου δωσει λιγες πληροφοριες για αυτο το οπλο? πχ αξια, κτλ.
ευχαριστω εκ των προτερων
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Stelios K. »

μπορει καποιος να μου δωσει λιγες πληροφοριες για αυτο το οπλο? πχ αξια, κτλ.
ευχαριστω εκ των προτερων
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Costas_ »

Ρε φίλε, αν εκατάλαβα καλά ποιό είναι, εν το over-under της Fair .410. εάν ναί, τότε το φλοπέρ αυτό είναι ένα πάρα πολύ καλό οπλάκι, το οποίο σε αντίθεση με άλλα over-under φλοπέρ, έχει όλα τα χαρακτηριστικά ενός κανονικού 12gauge. Η τιμή του καινούργιο κυμαίνεται 750-900 ευρώ νομίζω. Ο αντιπρόσωπος είναι ο Πάμπος Ηρακλείδης. Επεσε ένα στα χέρια μου μια φορά και μου έκανε τεράστια εντύπωση.


Τωρά αν δεν εν τούτο, δώσε παραπάνω λεπτομέριες!
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Stelios K. »

φιλε Κωστα ειναι μαυρο side plate, στον γυρο του χρυσο, γραφει απο κατω SRC 702, πολυ ομορφα ξυλα και το κοντακι ειναι ισιο (δεν εχει παπια). αν μπορεις βαλε FAIR SRC 702 στο GOOGLE και θα το βγαλει.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Anthimos »

Stelios K. έγραψε:φιλε Κωστα ειναι μαυρο side plate, στον γυρο του χρυσο, γραφει απο κατω SRC 702, πολυ ομορφα ξυλα και το κοντακι ειναι ισιο (δεν εχει παπια). αν μπορεις βαλε FAIR SRC 702 στο GOOGLE και θα το βγαλει.

Φίλε η Fair εχει πολλα διαμετρηματα στη σειρα SRC 702 με το χαρακτηριστικο ότι το μηκος των καννων ειναι 27.5 ιντζες.
Ξεκινουν απο 12 gauge σε 20 και 410..

¨Οπως εγραψε και ο Κωστας το φλοπερακι εχει το χαρακτηριστικο οταν το επωμιζεις να σου δινει προφιλ οπλου μεγαλυτερου διαμετρήματος. Ειναι ενα αξιολογο φλοπερακι καινουριο κοντα στα 900 ευρω και μεταχειρισμενο γυρω στα 550 με 600 αναλογα με την κατασταση αν και νομιζω δεν βρισκεις πολλα

Θές να ξέρεις κατι συγκεκριμενο
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από marinos.a »

φίλε το συγκεκριμένο O/U το είδα και εγώ στο Ηρακλείδη και έρωτας
Si vis pacem, para bellum
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Stelios K. »

παιδια για να ειμαι ηλικρινεις το εχω κανει πραξη με ενα 686 white onyx που ειχα και πηρα και 250 ευρο , και απλα ρωτω αν ηταν καλη η κινιση. το οπλακι ειναι επιπλο. αν καταφερω να βαλω φοτος να το δειτε.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Anthimos »

Stelios K. έγραψε:παιδια για να ειμαι ηλικρινεις το εχω κανει πραξη με ενα 686 white onyx που ειχα και πηρα και 250 ευρο , και απλα ρωτω αν ηταν καλη η κινιση. το οπλακι ειναι επιπλο. αν καταφερω να βαλω φοτος να το δειτε.

Φίλε νομιζω ηταν πολύ καλή κινηση !!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Costas_ »

Φίλε μου το white onyx pro, είναι κάπως πιο φτηνό από το onyx pro οπόταν εαν ήταν σε καλή κατάσταση η αξία του είναι γύρω στα 700-950 ευρώ. οπόταν πές 950 -250 που πήρες, το φλοπέρ έπιασες το πάς τα 700 το πολύ πολύ. Καλή αγορά κατά την άποψη μου, πάντα φυσικά αναλόγως της κατάστασης του φλοπέρ. Το συγκεκριμένο μοντέλο δεν βγαίνει πλέον, και έχει αντικατασταθεί από το 902. Εάν μια μέρα αποφασίσεις να το πουλήσεις 500 ευρώ έχεις τα μες το νερό. Οπόταν πρέπει να είσαι very happy!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: Φλοπερ FAIR SRC 702

Δημοσίευση από Stelios K. »

Κωστα μου αυτο ειναι ναι. σας ευχαριστω πολυ ολους για ολα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”