ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Giorgoscy »

καλησπερα κοπελια
τα BF εν αλλη κλαση.εγω εχω τα ΜUD km2.Aμαν λαλουμεν πασειν παντου εννοουμεν ΠΑΝΤΟΥ !!! Για να ειμαι ειλικρινης ακουουντε λιον αλλα προς θεου δεν ειναι ενοχλητικο.Μεγαλο ρολο παιζει το γεγονος να μην ρεμπουν τα λαστιχα ποξο που τα φτερα γιατι ακουουντε πιο πολλα.Σημαντικο ειναι οτι τα BF εχουν 6 χρονια εγγυηση απο τον κατασκευαστη !!!
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Γιατρός

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

και έμείς στο pajero βάλαμε BF α/τ
Τα καλύτερα μέχρι τώρα που δοκιμάσαμε
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από romanlegions »

Πωλουνται λαστιχα 5 μηνων Mud Terrain KM2 33x12.5xR15με πολυ λιγη χρηση 700 ευρω( αγοραστηκαν 980ευρω)
χωρις τα ριμς και 1100 ευρω με τα ριμς R15x12
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από romanlegions »

Πωλουνται λαστιχα 5 μηνων Mud Terrain KM2 33x12.5xR15με πολυ λιγη χρηση 700 ευρω( αγοραστηκαν 980ευρω)
χωρις τα ριμς και 1100 ευρω με τα ριμς R15x12
Άβαταρ μέλους
k23s
Full Member
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 15 Σεπ 2011, 11:08

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από k23s »

Θέλω μερικές διευκρινήσεις για καινούργια λάστιχα. Εχω Mitsubishi το L200 με 17αρκα ριμς. Ο κατασκευαστής εισηγείται 245/65/R17. Ηθελα να βάλω B/F Αll Terrain αλλά το μόνο size που φκένει είναι 265/65/R17. Φκένω πολλά έξω και είπαν μου οτι εν να τρώω πολύ πετρέλαιο και το αυτοκίνητο δεν θα στέκει μέσα στο δρόμο. Τι μάρκα άλλη μπορώ να βάλω αλλά και για χωματόδρομο;;
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από dangerous »

k23s έγραψε:Θέλω μερικές διευκρινήσεις για καινούργια λάστιχα. Εχω Mitsubishi το L200 με 17αρκα ριμς. Ο κατασκευαστής εισηγείται 245/65/R17. Ηθελα να βάλω B/F Αll Terrain αλλά το μόνο size που φκένει είναι 265/65/R17. Φκένω πολλά έξω και είπαν μου οτι εν να τρώω πολύ πετρέλαιο και το αυτοκίνητο δεν θα στέκει μέσα στο δρόμο. Τι μάρκα άλλη μπορώ να βάλω αλλά και για χωματόδρομο;;
kìtakse gia yokohama proswpìka eimai iper euxaristimenos
johnycy-
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 12 Σεπ 2011, 16:28

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από johnycy- »

k23s έγραψε:Θέλω μερικές διευκρινήσεις για καινούργια λάστιχα. Εχω Mitsubishi το L200 με 17αρκα ριμς. Ο κατασκευαστής εισηγείται 245/65/R17. Ηθελα να βάλω B/F Αll Terrain αλλά το μόνο size που φκένει είναι 265/65/R17. Φκένω πολλά έξω και είπαν μου οτι εν να τρώω πολύ πετρέλαιο και το αυτοκίνητο δεν θα στέκει μέσα στο δρόμο. Τι μάρκα άλλη μπορώ να βάλω αλλά και για χωματόδρομο;;
Φιλε μου βγαινουν τα Hankook RF10 allterain 255/65/17 ωραιο λαστιχο που εν λαλει πουποτε ΟΪ ,τζε κοφκει μιλια πολλα, πιασε στο 99808137 τον Γιωρκο λαστιχαρης στο Ακακι, πε του στελλει σε ο κουμπαρος του ο Γιαννής ,να πιασεις τζε εκπτοση πανο στο 15%
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από romanlegions »

BF GOODRICH KM2 MUD TERRAIN 33X12.5X R15 700 EYPO σχεδον καινουργια!!!
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από varnavas »

φιλε με το L200 εγω του δικου μου εβαλα του 2 size μεγαλυτερα τσαι εν εχω κανενα προβλημα. η περιττη καταναλωση πετρελαιου εν τοσο μηδαμινη που εν θα το καταλαβεις. το μονο ελαττωμα αν θεωρειται ελαττωμα ειναι που εμικρανε η αποσταση των μπροστινων λαστιχων απο τον προφυλακτηρα. εννα εχεις και καποιες ανακριβιες στο μιλιμετρο σου λογο τησ μεγαλυτερης στροφης που καμνει το λαστιχο(ετσι λενε), εγω εβαλα τα cooper at3.δεσ τα λιο μεσα στο internet.ειμαι πολλα happy. την μεγαλυτερη διαφορα εγω την ειδα στο highway που καμνω καθε μερα. μετα τα 120 αλλασει το τζιλιμα του αυτοκινητου.απολαυση. για off road ως τωρα ρε φιλε εν ειχα προβλημα. ειναι και αμερικανικα
spyros bettinsoli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011, 15:28

Re: ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση από spyros bettinsoli »

να παεις σε ενα καλο λαστιχαρι και να σου εξιγισει αναλογα και για κρατιμα και για πιοτιτα και για πετρελεα αποπση μ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”