Τιμες BERETTA DT11

vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από vti-chris »

Κουβέντα να γίνεται!
Άρεσε μου η κλωτσιά στο 5:02!!!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Rai »

dimitris savva έγραψε:Τον καιρο που καπιοι πηγαιναν με τον ιδιο τροπο κυνηγι στον ακαμα βρεθηκαν πολλοι να τους κατηγορίσουν αν θυμαστε καλα....
τελικα δεν ξερετε τι θελεται δαμεσα. αν πανε πολλα ατομα μαζι εν σας αρεσει. αν δειτε ενα δυο ατομα που κυνηγουν με ιχνηλατες παλε εν να εβρετε να πειτε.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.
ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΛΑΓΩΝ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΔΕΝ ΣΥΝΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΥΝΗΓΟΙ ΠΟΥ ΚΑΡΠΟΝΩΝΤΑΙ 20-30 ΛΑΓΟΥΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΣΚΥΛΙΑ.
Η ΜΗ ΥΠΑΡΞΗ ΑΛΕΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΔΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΛΑΓΟΙ.
ΤΥΠΙΚΟΙ ΙΧΝΙΛΑΤΕΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΝΕΠΕΞΕΡΧΟΥΝΤΑΙ ΣΤΑ ΕΔΑΦΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΙΜΙΑΙΜΑ ΚΑΙ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ 8΄14 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΤΟΙΜΟΥ ΣΚΥΛΛΟΥ ΑΠΟ ΜΕΡΗ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΦΘΟΝΙΑ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Ιβηρικός Ιχνηλάτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 09 Οκτ 2011, 14:12

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Ιβηρικός Ιχνηλάτης »

Γιατι πριν απο καθε ξεφωλιασμα οι κυνηγοι εκαναν mini meeting??

Παντως οι κυνηγοι εψαχναν εξισου καλα με τα σκυλια αν οχι και καλυτερα!!!
Ενα τετοιο κυνηγο να εχω στην παρεα μου και θα πεταξω τους σκυλους μου!
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Ιβηρικός Ιχνηλάτης έγραψε:Γιατι πριν απο καθε ξεφωλιασμα οι κυνηγοι εκαναν mini meeting??

Παντως οι κυνηγοι εψαχναν εξισου καλα με τα σκυλια αν οχι και καλυτερα!!!
Ενα τετοιο κυνηγο να εχω στην παρεα μου και θα πεταξω τους σκυλους μου!
ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΦΙΛΕ ΟΠΩΣ ΚΑΜΝΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΥΝΙΓΟΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ι ΠΑΡΕΕΑ ΚΑΙ Ι ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΝ ΚΑΜΝΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΙΓΗ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ Γ`ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ. (ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΟΓΗ) ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Laurona »

APOLLON_1 έγραψε:
Ιβηρικός Ιχνηλάτης έγραψε:Γιατι πριν απο καθε ξεφωλιασμα οι κυνηγοι εκαναν mini meeting??

Παντως οι κυνηγοι εψαχναν εξισου καλα με τα σκυλια αν οχι και καλυτερα!!!
Ενα τετοιο κυνηγο να εχω στην παρεα μου και θα πεταξω τους σκυλους μου!
ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΦΙΛΕ ΟΠΩΣ ΚΑΜΝΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΥΝΙΓΟΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ι ΠΑΡΕΕΑ ΚΑΙ Ι ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΝ ΚΑΜΝΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΙΓΗ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ Γ`ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ. (ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΟΓΗ) ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ
grafo apo kinito.file mou o filos to pe pisteuo san ypervoli gia na deixei tin empeiria enos syntrofou k tin simmasia tou eidika ean einai megalyteros.oi kinigoi autoi den pigan tyxaia, gnorizan apo prin tes mones auton ton lagon kai tin perioxi.ixeran pou tha tous vroun kai to ekanan.pano kato oi lagoi kathe xrono analogos enoxlisis kai kairou einai sta idia giatakia.einai o tropos pou akolouthousan oi palioi kinigoi kai prepei na akolouthoun oi neoteroi pou kinigoun lago me skylia fermas.deixnei tin simassia tou planou kai ton exormiseon sta ekpaideutika, oste na eisai etoimos stin enarxi.ta meeting ginontan akrivos giauto, epeidi eftanan stin perioxi pou ixeran oti tha ton evrskan kai evlepan ta skylia oti to epivaiveonan.simfono me auta pou eipe o dimitris gia ton arithmo tous, alla krato kai to pio simantiko se auto to vinteo.to poso arga kinountan se sxesi me tin synergasia tous.ston proto lago fonazoun oi ypoloipoi aston aston kai ktypa mono o teleytaios kai o pio asfaleis se thesi gia tin parea kai ta skylia.auto einai poli dyskolo na to petyxeis se mia parea.diladi tin synergasia kai oxi ton antagonismo metaxy tous.

File pai kanena provlima file mou oute me to pai oute me to rai:)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Laurona »

as min to synexisoume omos edo, kai as sevastoume to thema.kapoios pou xerei as to metaferei sto kyngi lagou kai as meinei to thema gia to oplo autousio.einai enoxlitiko gia ta paidia pou tous endiaferei kai talaiporia gia tous diaxeiristes.

File waffen, tous logous ton diaforon opos tous antilamvanomai apo oikonomikis fisis ton etaireion auton tous exo idi pei se prosopiko minima se filo pou me rotise.ean thes steile mou prosopiko munima na sou po tin gnomi mou.den nomizo oti einai sosto na ponokefaliazoume tous ypoloipous me oikonomikis fisis stoixeia tou emporiou pou epexigoun tin timologisi enos proiontos.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από kanaris »

dimitris savva έγραψε:Τον καιρο που καπιοι πηγαιναν με τον ιδιο τροπο κυνηγι στον ακαμα βρεθηκαν πολλοι να τους κατηγορίσουν αν θυμαστε καλα....
τελικα δεν ξερετε τι θελεται δαμεσα. αν πανε πολλα ατομα μαζι εν σας αρεσει. αν δειτε ενα δυο ατομα που κυνηγουν με ιχνηλατες παλε εν να εβρετε να πειτε.
:D
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Το θεμα του τοπικ εν εν αλλο ;;;;
The best there is
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από pambs »

XS^PRESTIGE έγραψε:Το θεμα του τοπικ εν εν αλλο ;;;;
ως γεγονος! ρε φιλε ιντα τζαιρο καμνει στους τοπους σου μια εγαμιαν το τοπικ? :lol:

προσωπικα απο κατι δουλειες που ειχα κανει και επιασα κατι αντιπροσωπειες για home cinema και audio. Ειδα οτι η τιμη κοστους που επερνα σαν αντιπροσωπος ηταν 50% τουλαχιστον κατω απο οποιαδιποτε τιμη πωλησης. Πχ. ενα cd player το επερνα εγω 2000$ και ειχς τιμη πωλησης τουλαχιστον 4000$. Λιγο πολυ για να επιβιωση μια εταιρεια πρεπει να πουλα τουλαχιστον με 50% κερδος ειδικα αν εχει 1. υπαλληλους, 2. ενοικια. Αν τα εχει αυτα τα 2 σου βαζει ενα προφιτ 50% και overhead ακομα 20% για ενοικια, ρευματα οτιδιποτε αλλα λειτουργικα εξοδα...

Απ εκει και περα μπορει καποιος να αποφασισει οτι δεν θελει να βγαζει ''πολλυ'' κερδος απ τα απλα και να τα περνει απ τα αλλα. Η πιο λιγο κερδος και περισσοτερες πωλησεις. Απ την αλλη τι γινετε με εγγυησεις κτλπ αν παθει κατι το οπλο σου η αν ειναι ελλατωματικο...
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Phinix »

καλημέρα

τελικά τι έγινε? έπιασες το DT11 και από ποιον από τους 2?
ποίες είναι εντυπώσεις?
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”