Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βουνου

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βουνου

Δημοσίευση από MARIOSE »

[quote=...Στη Κυπρο για να δουμε χαιρι εχω κατασταλαξει οτι πρεπει να το ξηλωσουμε και να το ξαναστησουμε ξανα με αγαπη στο κυνηγι τα θηραματα και την φυση κι οτι αυτο αντιπροσωπευει!!![/quote]

+1000
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βουνου

Δημοσίευση από Γιατρός »

Σχήμα οξύμωρο
Σε μια Ελλάδα που "πεινά" να είναι οι κυνηγοί χορτασμένοι
Σε μισό νησί σκεμπετζίδων να πεινούν σαν να είναι το τέλος του κόσμου και έμεινε η τελευταία μπριζόλα όποιος προλάβει
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βουνου

Δημοσίευση από Anthimos »

Γιατρός έγραψε:Σχήμα οξύμωρο
Σε μια Ελλάδα που "πεινά" να είναι οι κυνηγοί χορτασμένοι
Σε μισό νησί σκεμπετζίδων να πεινούν σαν να είναι το τέλος του κόσμου και έμεινε η τελευταία μπριζόλα όποιος προλάβει

Ακριβως!!!!!!!!!!!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βουνου

Δημοσίευση από chris197 »

παιδια,
θα πω κατι το οποιο μπορει να το εχω ξαναπει " αυτοι που μας αξισουν εχουμε να μας διοικουν " απο την στιγμη που μενουμε στα λογια και ανεχομαστε οτι μας σερβιρουν καλα νμα παθουμε. ετιν περιπτοσι που σας ειπα πριν λιγο καιρο. δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα του μα....α γιατι εχει πολλιν ρασιει . σαν αυτο υπαρχουν παρα πολλοι. οτι παθουμε εν που την κελλε μας.
απο τους 50 χιλιαδεσ κινιγους που ειμαστε μονο το 1 τις εκατον προσπαθει για το καλο του αγαπιμενου μας χομπι οι υπολιποι απλα δεν ενδιαφερονται.
εχω πολλα να πω αλλα ειναι αδικος κοπος. οσπου δεν αντιδρουμε να διωκσουμε τα κακος εχοντα σε αυτο τον τοπο ετσι θα μας συμπεριφερονται .
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΝΟΦΙΛΙΑ”